PDA

View Full Version : Reclamatie



TheOneLeeT
31-05-2014, 10:53 PM
Nick: LeeTeRo
Nick-ul adminului: -=dcL=-
Dovezi:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Alte mentiuni?:...
Îmi zice să iau lm doar pentru că așa vrea el, eu îl întreb cu ce ocazie și de acolo începe scandalul...
Serios omule, ești ceva pui de zmeu și nu știu eu? Îmi zici „Termină cu fițele” atunci când te trimit să citești regulamentul după ce îmi zici să iau lm fără motiv?
A se întelege motivul reclamației, începe să mă ameninte și nu e capabil să respecte un regulament.
Chiar îmi pare rău că ți-am dat pro la cerere, credeam că te-ai corectat, dar NU.

Serios omule, termină cu amenințările... Dacă ai ceva de obiectat la adresa mea te aștept cu o reclamație, dar nu începe pe server că se uită playerii și dăm exemplu negativ...

-=dcL=-
01-06-2014, 09:56 AM
Serios,ti-am cerut fara motiv sa iti iei laserele?Ca sa clarificam situatia ,eu eram ultimul om de pe mapa si laserele tale impiedicau zm sa atace, pt ca erau in fata locului unde eram eu baricadat.Apropo mapa era cs_paris.
Dupa cum a spus si abys pe server la un moment dat sunt unele momente cant un player dupa ce a murit trebuie sa iti ia laserele,aceea este una din situati ;)

Nick: LeeTeRo
Serios omule, termină cu amenin&#539
Vreau si eu sa stiu care e amenintarea aia :-?

TheOneLeeT
01-06-2014, 11:52 AM
"prea smecher mai esti tu ma
hai termina cu arfele astea
ca incepe sa miroasa urat
leetero termina cu fitele astea
ca incepe sa puta"

Cum adică începe să pută, adică ceea ce zic eu despre regulament e de tot „Shit-ul” sau cum?

PS: „Arfele” ???

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

luys
01-06-2014, 12:04 PM
in momentul de fata nu am fost pe server dar am sa imi permit sa imi dau cu parerea:
1- TheOneLeeT tu nu esti obligat sa iti iei laserele doar ca sa ajunga la ct , daca laserele tale albastre blocheaza intr-un fel sau altu intrarea catre ct atunci trebuie sa iti iei laserele ca sa poata zm sa ajunga la ct , daca tu aveai laserele la ct si ti s-a tras atentia sa le iei sa il omoare pe ct atunci dcl e de vina...... , reclamatia ta nu are nici un rost , tu faci din tantar armasar si stii de ce ? pentru ca abys poate o sa se sature de toate reclamatiile tampite si o sa riposteze urat... puteai frumos sa ii dai mesaj si ii ziceai "abys vezi tata ca dcl ma obliga sa iau laserele albastre ca sa ajunga el la om" si atunci abys se lua de el...... in fine tu la orice pas faci reclamatie... bft.

P.S pe o parte esti de vina , de ce ii ceri adminului sa intre pe forum sa citeasca regulamentu , trebuie sa ii impui tu sa intre? sau nu am inteles? eu cred ca in pozele alea nu te ameninta cu nimic... doar ca iti zice sa mai taci..... si sa stai linistit ca daca iti dadea ban asa aiurea te asigur ca avea lideru grija de el.. bft

-=dcL=-
01-06-2014, 12:04 PM
"prea smecher mai esti tu ma
hai termina cu arfele astea
ca incepe sa miroasa urat
leetero termina cu fitele astea
ca incepe sa puta"

Cum adică începe să pută, adică ceea ce zic eu despre regulament e de tot „Shit-ul” sau cum?

PS: „Arfele” ???

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Inca nu vad amenintarile
Sti ce? Daca abys crede ca am incalcat regulamentul sa ma penalizeze :), ca sa termine toata chestia asta ca vad ca n-am ce vorbi cu tine ;)

WarGods | AbySs
01-06-2014, 12:55 PM
1. Va mai spun pentru ultima oara si dupa am sa actionez direct, fara sa va mai explic. Laserele oamenilor trebuiesc scoase atunci cand, exemplu: X, Y si Z sunt intr-o camera. Z a pus doua lasere blocand bine, un zm arunca cu ibomb si toti 3 devin zm. Atunci Z este obligat sa scoata laserele(indiferent daca Z este inca in viata sau mort) pentru ca X si Y sa se poata duce dupa oameni. In situatii de genu LASERELE NU TREBUIESC SCOASE, exemplu: Multi oameni sunt baricadati undeva si mor toti mai putin ultimul. Nu este nimeni obligat sa ia nici un laser pentru ca zm sa ajunga la ultimul om ramas. Pui laser rosu peste albastru sau etc sau ajungi la el. Nu impui tu anumitor oameni care vor sa isi apere prietenii sau sa faca fraguri sa ia laseru ca esti tu Gigi Muschi. Daca nici acum nu ati inteles este problema voastra.
2. Luys are mare dreptate, veneai frumos pe mess si imi spuneai sa il trag putin de urechi, sau vorbeai cu el pe mess, privat etc. Nici el nu ar trebui sa vorbeasca asa. Pentru binele slot-ului tau, dcL te rog sa incetezi cu astfel de limbaj pe viitor.

"Pt ca erau in fata locului unde eram eu baricadat."
Pai inteleg de ce tipai tu sa scoata laserele, vroiai sa faci tu toate fragurile. Daca vrei fraguri te duci undeva unde esti singur, nu inventezi reguli.