PDA

View Full Version : Propunere



JuNNNkie
17-06-2014, 03:30 PM
As propune ca awp'ul sa tina mai mult de o runda...Dupa o runda numai este bun...Macar daca ar tine 3 runde si dupa sa numai fie bun

P.S.Daca se poate :):)

Tim3^sh0T
17-06-2014, 03:43 PM
Contra , nu ai vazut cate plangeri sunt pentru supergun ? daca mai face si chestia asta deja il face`m in zombie plague , cum e jetpack+bazooka (il ai pana il pierzi).

RaZz0R
27-06-2014, 03:09 PM
:contra: , si asa eu daca as putea as scoate awp.

MnmL.
27-06-2014, 05:53 PM
Eo-s unu' din aia pro pt awp dar daca-ar tine mai multe runde, ar cam iesi playerii dupa :))), in concluzie... <b>You have to register to ba able to see this link</b>

NastarzZz
27-06-2014, 07:56 PM
:contra: Nu sa-r supara nimeni daca ar tine mai mult awp dar gandestete si la srv,din 2 motive:
1.cum a zis si doctor ne mai trebuie bazooka,jetpack si nemesis si la-m facut srv de zp,lasal mai bine asa e frumos si bine echilibrat
2.gadestete ce se intampla cu playerii incepatori cand sunt omorati incontinuu timp de 3 runde,cum zici tu,se plictisesc si pleaca.Deci eu zic mai bine sa ramana asa,e frumos cum e sa nu il stricam!:)

Silvester
27-06-2014, 08:10 PM
eu sunt de acord cu toti dar mai bine este asa cum este, dar uite mai de mult sa vb casa sa se scoat awp-ul, si u vi cu propuneri deaste :))))

Tim3^sh0T
27-06-2014, 09:07 PM
:contra: Nu sa-r supara nimeni daca ar tine mai mult awp dar gandestete si la srv,din 2 motive:
1.cum a zis si doctor ne mai trebuie bazooka,jetpack si nemesis si la-m facut srv de zp,lasal mai bine asa e frumos si bine echilibrat
2.gadestete ce se intampla cu playerii incepatori cand sunt omorati incontinuu timp de 3 runde,cum zici tu,se plictisesc si pleaca.Deci eu zic mai bine sa ramana asa,e frumos cum e sa nu il stricam!:)
Si gandestete daca ai awp 3 runde , faci 16000$ in fiecare runda , adica ai awp mereu , toare hartile :) o sa fie greu pana prinzi 2 runde sa faci 16000$ ca dupaia numai cu awp stai :))

Reckless
27-06-2014, 09:29 PM
Desi sunt unul dintre cei care sustin scoaterea AWPului cred ca serverul este destul de echilibrat si ofera o experienta destul de placuta.Poate daca s-ar scoate din DMG ar fi si mai bine,in sensul sa fie nevoie de doua lovituri in cap pentru kill,asa s-ar putea pune si laser si am da sanse si zombilor sa atace si sa numai pandeasca.Dar chiar si asa e bine.Sa o tii runda de runda numai in AWP ar transforma serverul intr-un pluton de executie contra zombilor.


:contra:

JuNNNkie
27-06-2014, 09:48 PM
ok eu doar am propus nimic mai mult...nu este cazut sa va enervati pt o propunere

Tim3^sh0T
28-06-2014, 12:51 AM
Am propus sa se scoata din dmg dar nu a zis nimeni nimic :))

stillgoree
28-06-2014, 09:33 AM
contra !! uneori se intampla de au si cate 4 insi awp de odata !! imagineazati daca ar mai tine si 3 runde ....