PDA

View Full Version : Reclamatie Anutza



BlitzZz
12-07-2014, 01:50 AM
Ar fi bine daca nu ati mai da admin la toti copilasii...azi am primit ban de la o fetita Ana Maria cred.,..cu id de mess anutza.anutza. Relatare pe scurt :

1 ..ma pune spec imi da ID
2.. eu intru pe mess dau add si astept.....si astept fetita ,,nimic nu raspunde.
3..vad ca am primit bEn perma etc
4...dupa vreo 10 min raspunde la add pe mess..si-mi cere pozele
5.. dau cele 3 poze ...fetita tot nu crede
6..imi povesteste ceva despre vac un program anti cheat si-mi lasa ban.

Dupa o pauza de 23435 de ani ma manaca sa intru in cs...dau de serv asta si ce credeti BEN !Daca e vreun boss interesat de se se intampla pe serv pot sa-i arat pozele respective..

Kereos
12-07-2014, 02:01 AM
Fa si tu o reclamatie cum fac ceilalti da un martor o dovada nu ai ?posteaza pozele si din cate stiu anne nu are acces la ban...

BlitzZz
12-07-2014, 02:34 AM
Prea mult efort pentru nimic...mai sunt 32424 de serv. Aici am intrat sa postez doar pt ca m-am enervat..mi-a luat tot cheful.Pozele alea trebuie sa le fac fff mici ca sa le uploadez aici..15kb ?!

ruby on rails
12-07-2014, 04:39 AM
Eu ti-am dat banul..fata aia dupa cum zici tu, din cate am inteles, ti-a spus sa faci WCD ( un program care scaneaza de coduri, si cfg-ul ), refuzul tau a dus catre ban.

BlitzZz
12-07-2014, 04:03 PM
Nu amice..intai am primit ban...apoi mi-a zis sa fac scanul ala..oricum daca voi sunteti atat de slabi la jocul asta incat sa nu va dati seama cine foloseste si cine nu coduri..chiar dupa ce arat pozele prefer sa nu mai intru nicioadata pe serv pt booti. Apropos..eu am jucat jocul asta de la prima versiune, am avut sala de net, am participat la concursuri etc...si nu am folosit niciodata coduri. Nu ma joc ca sa bat copii la cs ci doar sa ma relaxez. Efortul meu de a dovedii ca nu folosesc coduri a fost doar pentru ca ma enerveaza cand sunt acuzat de asa ceva. Hai La revedere !

c0d
12-07-2014, 04:51 PM
Si totusi , daca este server pentru ''boti'' si nu mai intri niciodata pe el , de ce ai mai facut reclamatia aiurea ? ''Eu joc jocul de la prima versiune'' , bravo frate , esti smecher probabil nu ai mai mult de 13 ani i-ar acum suferi.
:contra: unban pentru aroganta +reclamatie puerila !!

TheKiller.
12-07-2014, 05:51 PM
:contra: unban


Prea mult efort pentru nimic... (ca sa te citez)
Ne putem lipsi de un arogant ca tine..

RaZz0R
12-07-2014, 06:16 PM
Daca chiar iti susti sus si tare nevinovatia incarca pozele pe un site (postimage, girlshere, etc) si lasa link-ul. Sa ne convingem ca macar in poze esti ok.
Pana atunci :contra: unban.

Brunette <3 XeLa
12-07-2014, 06:55 PM
Pune aici pozele daca vrei sa te credem pe cuvant.Pe de o parte te cred,pentru ca am fost pe server cand s-a intamplat si sunt PRO unban pentru ca ai dat pozele dar lu anne nu i-au aparut pe mess din cauza unei erori la mess care mii s-a intamplat si mie,tu i-ai dat add lui anne impreuna cu pozele si ei nu i-a aparut ,mii s-a intamplat si mie de atatea ori,cel putin asa cred eu ca s-a intamplat si dupa ti-a dat Jihadu ban,alt admin, dar pe partea cealalta tind spre CONTRA unban pentru ca esti arogant si ai lipsa de respect fata de oamenii care joaca pe acest server,facandu-i booti,daca esti mai bun decat noi,dute-n in alta parte.

*Karynutza*
12-07-2014, 11:26 PM
Idem TheKiller !

2Fast4You
12-07-2014, 11:43 PM
Si eu sunt :contra: unban

XeLa
12-07-2014, 11:52 PM
Ai ban pe forum + server !