Log in

View Full Version : Reclamatie PhrozeN



hepzsize100
24-07-2014, 11:39 AM
Reclamaite PhrozeN , eram pe awp_india ,ma pus spectator , imi cere un id , dau id intram pe messenger , si imi spune sa dau scan cu wac , iau program si i-am zis ca imi da o eroare STOPPED WORKING, ma trezesc cu ban+destroy si imi spune ca am refuzat sa fac testu , fara sa imi spuna de ce imi da eroare ... , dau pe program sa scaneze cu RUN ADMIN , a mers intru pe server i dau linku de la scan , si tot imi da ban :|
<b>You have to register to ba able to see this link</b> --> LInk cu ban
<b>You have to register to ba able to see this link</b> --> Poza cu Scanu , am si wac activ si sunt si pe steam ...

OblivioN
24-07-2014, 11:55 AM
Ce varianta funny ai, uite-o pe cea adevarata (ban pentru refuz WCD) <b>You have to register to ba able to see this link</b> (programul oferit de mine nu l-ai luat, ti-am spus sa-l iei de pe site nici asa n-ai vrut) . Dupa ban ti-ai schimbat ip-ul si mi-ai spus ca ai facut scanarea, WCD-ul se face cand esti in cs.

hepzsize100
24-07-2014, 11:59 AM
Serios ? , cand ti-am spus ca imi da eroare nici macar nu ai stat sa ma ajuti , cam asa cred ca trebuie ca admin sa ajuti playeru daca nu se descurca , uite a 2 a scanare , cate mai vrei ? , ti-am zis am steam oN , WAC ON , <b>You have to register to ba able to see this link</b>

OblivioN
24-07-2014, 12:07 PM
Tu ai facut testele cand nu erai in cs, cat ai fost in cs si ti-am oferit programul ai refuzat.Sa ti-o zic si pe aia sincera, de ce te-am luat la verificat?Cand ai intrat pe server deabia scoteai un frag apoi in cateva zile bang numai 2gl HS.E foarte simplu sa refuzi testul, iesi din cs, stergi tot ce ai apoi dai scan cand tu nu esti in joc.

hepzsize100
24-07-2014, 12:18 PM
Eu nu stiu ce nu intelegi tu din partea ca , ultima scanare e facut in cs , iti fac scanare la orice ora vrei tu , cand sunt pe server , iti fac scanarea pe loc , nu joc cu coduri , mai ales ca am si steam on , nici cfg , si normal ca dau frate joc de 4 ani cs :)

--------------- Added after 13 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

OblivioN
24-07-2014, 12:36 PM
Bun, hai sa o rezolvam si pe asta amiabil...ai voie sa joci pe server, data viitoare nu mai refuza programu.