PDA

View Full Version : Top 5



Delia ღ❤
03-08-2014, 02:39 PM
La 3 like-uri si un thanks , fac top5 baieti draguti :>

OblivioN
04-08-2014, 01:02 AM
Va rog din suflet,inima,ficat,plamani etc sa dati T.C la acest post, ma dor ochii...

Delia ღ❤
04-08-2014, 09:03 AM
Pai de ce?

OblivioN
04-08-2014, 09:28 AM
Bai fato, asta este un forum de cs nu facebook unde o ardeti cu top-uri pentru cei fara creier.Postati ceva calumea sa nu mai postati deloc.

Teddy
04-08-2014, 11:23 AM
In functie de like-urile primite tu iti dai seama daca cineva e dragut sau nu? Invata-ma si pe mine cum faci, nu de alta, dar sa nu mor prost.

P.S. PhrozeN, mare adevar graiesti..

Delia ღ❤
04-08-2014, 12:34 PM
Imi cer scuze daca va deranjat acest topic

RaZz0R
04-08-2014, 09:55 PM
Bai fato, asta este un forum de cs nu facebook unde o ardeti cu top-uri pentru cei fara creier.Postati ceva calumea sa nu mai postati deloc.
Phroz, vezi ca ai ***** 2 topikuri pe tema asta:))) Oricum, cred ca am inteles care e ideea; "unii" de aici sunt intr-o goana mare de posturi pentru reputatie si grade:) Asa cum spune si colegul meu, asta nu e facebook, daca postati ceva postati deva legat de cs/mc/ts/metin, sau ceva legat de comunitate, ceva legat de joc, nu tampeniile unora care nu au ce face de pe fb. Nu am nimic impotriva faptului ca vreti sa faceti posturi, dar fiti mai creativi, nu transformati forumul comunitatii intrun "facebook2".

Edit:

Danger , stai linistit , ca eu nu fac post pentru grad . Daca as fii ca "unii" ( stiu ca nu mai iau grad ) nu as mai posta
Ma scuzi ca am inteles eu "gresit":) Desi au inteles cam multi gresit. Macar asculta-mi sfaturile care ti le-am dat.

Delia ღ❤
04-08-2014, 10:00 PM
Danger , stai linistit , ca eu nu fac post pentru grad . Daca as fii ca "unii" ( stiu ca nu mai iau grad ) nu as mai posta