PDA

View Full Version : [RETRAGERE] L0ck3D.



|HD|MeRceR*
21-08-2014, 02:12 AM
NUME: L0ck3D.
DURATA: Destul de mult :(
MOTIV: Nu as vrea sa ma retrag, asta o sa hotarasca AbySs dupa ce vede topicul. Problema este ca nu am suficient timp sa intru pe server... sunt zile cand nu pot sa intru defel, sau doar 4-5 ore, sunt si zile cand ma joc toata ziua ... dar asta , sa zic, 2-3 zile din 7 pe saptamana...
MENTIUNI: Jur , ca e cel mai bun server , primul meu server de ZM , prima comunitate si mai mentionez ca sunteti niste colegi minunati ;) . Respect voua, si lui Tiger, cel mai vechi prieten al meu, pe care-l cunosc de cand am inceput sa joc prima data , din 2009-2010 ( aproximativ) nu mai stiu sigur. Dar il cunosc decand eram copil mai mic :D :)) ! Daca AbySs hotaraste sa raman in staff e decizia lui, daca nu si aia e decizia lui si o RESPECT !
Edit : Problema asta cu timpul liber, e din cauza serviciului, dar in 7 septembrie termin cu serviciul. Apoi o sa inceapa scoala, si dupa ora 14:30 o sa am timp liber in fiecare zii ( Luni-Vineri) .

JuNNNkie
21-08-2014, 09:02 AM
te asteptam cu drag

WarGods | RbN
21-08-2014, 10:58 AM
Bafta! Doar o luna,trece repede :) Te asteptam inapoi!

RaZz0R
21-08-2014, 07:35 PM
L0kede :-w u nu sti ca bataia doare? :)) cum sa te retragi pe motivu asta? :| ai mai putin de o luna pana termini, dupa, din spusele tale, vei putea intra zilnic. Dupa cum cred ca ai observat nici eu nu am o activitate stralucita (am niste probleme pe la cs... etc.) dar asta nu inseamna ca trb sa ma retrag, intru cat imi permite si apoi ies (sau ma scoate sv).

Hai da-ti 2 palme si revin-o pe 7 cu forte proaspete:D

|HD|MeRceR*
22-08-2014, 12:04 AM
Da, va multumesc :)) . DangerBoy, sa hotarasca AbySs :P serios, decat sa ma trezesc cu remove , mai bine sa inteleaga el situatia... :P

Sxe
22-08-2014, 12:12 AM
hai ca nu e asa de mult timp , doar o luna o sa treaca rapid.
Si sa ma anunti cand o sa intri sa te rup la umpic de zm =))
pwp :*

RaZz0R
22-08-2014, 08:46 AM
Da, va multumesc :)) . DangerBoy, sa hotarasca AbySs :P serios, decat sa ma trezesc cu remove , mai bine sa inteleaga el situatia... :P

Altii care lipsesc cu lunile intregi nu mai iau remove. u pt 2 sapt iei remove?!:|

WarGods | AbySs
22-08-2014, 03:25 PM
Si eu muncesc si nu am prea mult timp sa ma ocup de sv, intra si tu cand poti si asta este :)

|HD|MeRceR*
23-08-2014, 06:41 PM
Multumesc mult AbySs :) !