PDA

View Full Version : Unban Crunch



szasz
11-09-2014, 12:05 AM
NUME: Crunch
IP: 78.97.147.29
VARSTA: 21
DATA: 10.09.2014
ORA: 11:30
HARTA: zm_cannibal cred ca se numeste
ADMIN: grasuxxl
MOTIV: no-ss
MARTORI: Denisa
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Joc de mult timp pe serverul acesta, si ban-ul acesta chiar l-am primit fara nici un motiv.

Multumesc !

IoNuTzZ
11-09-2014, 12:30 AM
Vreau sa se stearga acest post, imi cer scuze ca l-am facut.

WarGods | KGB
11-09-2014, 12:51 AM
Pozele par ok,zici ca joci de mult timp pe server,nu te-am vazut Crunch decat aseara ptr prima oara!

szasz
11-09-2014, 12:55 AM
am tot schimbat numele, si o perioada de 3 luni nu am mai jucat ca nu am mai avut timp. Dar chiar imi place serverul asta mi se pare cel mai ok cu zm ..

WarGods | AbySs
11-09-2014, 11:37 AM
Din moment ce "no ss" inseamna ca nu i-ai dat pozele, cum adica ai luat ban fara motiv? Sau vrei sa spui ca le-ai dat si tot ai luat ban? Intre timp sa ii dea cineva unban.

grasuxxl
11-09-2014, 12:00 PM
banu nu lai primit fara motiv cand tiam zis de poze ai zis ca de ce tiam dat slay si poti juca ca ai primit unban

florian
24-10-2014, 11:52 AM
grasule sunt Angelica ,cum dracu ii dau lu ala pozele ca le-am gasit?

--------------- Added after 12 minutes ---------------

sunt Angelica , va spun ca joc pe wargods din 2011 dar niciodata nu am jucat cu cod fratilor si nici no sa joc , recunosc sunt mai incet in manuirea PC , deaceia am intrebat cum si unde gasesc pozele pe care mi le-a facut adminu , cum i le dau ?ca nu stiu si apropo mai sunt prosti ca mine asa ca nu va mai grabiti sa dati ban in 2 minute, explica intai. putea,, extazy ''sa mai astepte putin si i le dadeam.
mentionez ca ,,petryca,, joaca cu acelasi ip de pe PC meu nu se poate conecta nici el. Va salut.
Angelica

--------------- Added after 24 minutes ---------------

poza facuta de ala
<b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

--------------- Added after 2 minutes ---------------

am citit pe net cum se face