PDA

View Full Version : reclamatie admin stupid



maciuca
16-05-2011, 04:15 PM
adineaori am primit ban de la un admin, al carui nume nu l-am retinut. mi-a facut pozele lu peste prajit si nu mi-a zis unde sa i le dau, m-am rugat de el 5 minute dupa care m-am trezit banat. cand mai dati admin la careva invatati-l bunele maniere, invatati-l sa spuna unde sa i se dea acele poze, eventual invatati-l sa bage si in gura ca probabil asta e asa de prost ca nici sa manance nu stie!

--==NyKoLaY==--
16-05-2011, 04:28 PM
frate mai usor cu jignirile eo nu prea intru pe cs normal dar lumea isi face bine treaba mai usor cu jignirile

maciuca
16-05-2011, 04:36 PM
frate mai usor cu jignirile eo nu prea intru pe cs normal dar lumea isi face bine treaba mai usor cu jignirile

da, foarte bine si.o face... bagamias pl in el de *****... ptiu ca nu i.am retinut numele prostalaului... de unde recrutati adminii? din satra/casa de copii/spitale de nebuni?

FragNSTein
16-05-2011, 04:41 PM
Daca ai un asemenea limbaj poti sa te duci tare, ca nu vei mai primi unban.
Haidi pa!

maciuca
16-05-2011, 04:46 PM
nici nu vrea unban, daca voiam faceam cerere. vezi tu vreo cerere de la mine facuta la sectiunea de unban? voiam doar sa spun ca imi bag **** in voi, in tot serverul vostru. sunteti niste ratati si niste increzuti. nu stiti decat sa faceti pe smecherii daca aveti admine, atata, ca in rest sunteti doar niste pusti de 14 ani frustrati, cocalari, si piseciosi. nicaieri pe lumea asta nu s-a intamplat sa primesc ban fara sa mi se spuna unde sa dau pozele. e, la voi e posibil... ratatilor!!!!!!!!

godless
16-05-2011, 04:47 PM
prietene io nus tiu la cine e lipsa de maniere! io sunt convins ca la tine e lipsa de maniere nu la el! nu stiu ce studii ai dar imi dai impresia ca ai fii de la dighidia sau de la periprava! prin asemenea limbaj si comportament nu faci decat sa-ti atragi toate antiipatia oamenilor de pe server! si o sa supoti consecintele! in concluzie te-am pupat si nu ai simtit!

maciuca
16-05-2011, 04:53 PM
"grasule"... ma doare in cur de server, inclusiv de prapaditul ala care mi-o dat ban... degeaba ii luati apararea. a gresit si sa fie sanatos. am unde sa joc, nu duc lipsa sa stii. cat despre antipatia "celor de pe server" esti dus frate daca ai impresia ca imi pasa de asa ceva :)) atata timp cat adminii nu merita nici macar un scuipat... app.. la cat de micut e serverul asta mi se par cam prea multe reclamatii si cereri de unban nejustificate. am aruncat si eu cu coada ochiului in celalalte sectiuni... asta nu va da de gandit? concluzie: sunteti toti o apa si un pamant pe serverul ala!!!

--==NyKoLaY==--
16-05-2011, 05:01 PM
frate ai puso e una ca mie imi spui una dar nu te lua de srv da sti cv noi iti facem cu mana la spate dute si duteai unde ai tu chef sa nu te mai vedem si daca ai chef de injuraturi da add la danilaprpeleac si sa vedem ejti tare in gura aja ca stergeo

maciuca
16-05-2011, 05:13 PM
mda, id-ul tau spune totul despre tine :)) vezi ca am o punga pe acasa, poate fac vre-un schimb cu tine :)) si daca tot iti foc asa cand se ia lumea de server mai gandeste-te... poate chiar e un server prost, cu admini prosti si asa mai departe

killer
16-05-2011, 05:22 PM
Frate Nu mai Raspundeti Insultelor lui... va primi Ban pe Forum si pe toate SV Warlords asa Ca Nene' DUTE!!!!!!!!!!!ca pierzi trenu;):D

--==NyKoLaY==--
16-05-2011, 05:24 PM
frate cat iani ai ca injuri ca la 10 eo injuram aja ca tn la 9 deki mai plimba ursu daca tot nu vrei sa intri pe srv dc te mai bagi in discutii inutile si tot felu de dinastea aja ca mai plimba ursu si pleaca la tn pe srv si lasane pe noi acoi in amaraciune daca aja o numesti tu dar pentru altii e o bucurie deki dispari

-=MaX=-
16-05-2011, 05:35 PM
Da, i s-au facut poze de catre Xela, i s-a dat ID si nu le-a dat. Pa baiete!
:locked: