PDA

View Full Version : Cerere avatar [URGENT]



RaZz0R
27-10-2014, 10:35 PM
Vreau sa creez un tutorial pentru Wac si am nevoie de 2-3 imagini cu sigla comunitatii si a WAC-ului.
Dimensiune: imagine obignuita
Imagine/text/culoare: Ceva neobijnuit, frumos, inedit.
ps: imaginile cu sigla comunitatii o sa o folosesc pentru niste videoclipuri care vor urma. Si multumita creatiilor lui Doctor voi dezvoltata in timp cate un tutorial pentru servarele comunitatii. Bineinteles, daca timpul si resursele imi vor permite. Daca dotiti si aveti materiale video/poze/effecte, vor fi primite cu bucurie.
Dar momentan am nevoie de poze

Tiger
27-10-2014, 10:44 PM
Majoritatea le ai aici:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

O sa updatez paginiile cu noile bannere si motd-uri cand o sa am putin timp liber.

Tim3^sh0T
27-10-2014, 10:47 PM
daca poti sa fi putin mai explicit , sigla comunitatii si a wacului se cam aseamana doar ca cea a wac`ului nu are scris pe margine "<b>You have to register to ba able to see this link</b>" , poze iti mai fac cate vrei , videoclipuri funny de asemenea dupa zm , dar dupa cum ai vazut cam lasa de dorit calitatea , nu prea se vede asa bn , dar se intelege :) si sa imi spui de ce imagini ai nevoie "wargods " "wargods zombie" "wargods gg" , etc ... la sigla wargods nu poti sa schimbi decat culoarea si eventual forma ... ca sa o faci tu de la zero nu ai de unde tutorial .... am facut o cerere cu acest tutorial dar se pare ca nu prea intereseaza pe nimeni , asa cum nu i`au interesat nici la crearea logo`ului pt hallowen/motd , decat alien sa implicat si adri , restu pauza .... acum iti spun si eu la fel cum mi`ai zis si tu in cerere :)) tare mie teama ca la sigla wargods o sa ramai cu asteptatul :))


Majoritatea le ai aici:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

O sa updatez paginiile cu noile bannere si motd-uri cand o sa am putin timp liber.

el vrea siglele wargods putin modificate , posibil cate una pt fiecare server/videoclip , dar daca nu are tutorial nu prea poate sa faca multe decat sa descarce logo`urile pe care ii le`ai dat tu si sa modifice culoarea/forma la ele ...

RaZz0R
27-10-2014, 10:58 PM
Da, vreau siglelele originale, dar "tunate" putin. Ma gndeam acum, daca timpu imi permite, sa fac un Trailer al comunitatii, asa de 15 secunde cu o melodie pe fundal, dupa sa incep practic video, ceva care sa defineasca comunitatea.

O sa ma folosesc si de creatiile voastre proprii, am vazut unele geniale pe care le pot folosii.

Tim3^sh0T
28-10-2014, 12:53 AM
am facut in seara asta 2 imagini , o sa iti mai fac si maine

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

RaZz0R
28-10-2014, 10:04 AM
SUper:X La urmatoarele daca poti sa pui logoul de la wargods ar fi si mai suepr:*

ADRI
28-10-2014, 09:27 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>