PDA

View Full Version : Propunere



Tim3^sh0T
12-11-2014, 12:50 PM
Propun scoaterea mapelor he_fiesta , de_dust2_moama , cs_gabriel , cs_paris , de_minaret , de_dust2_b , daca se accepta propunerea o sa continui ce am inceput aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) daca nu cu parere de rau va spun ca o sa ma retrag si eu dupa server , e server de zm nu universal , nu ma intereseaza ca "mapele astea sunt cele mai jucate" daca e server de zm se joaca mape de zm , ba chiar din contra , cu toate hartile voastre jucate (fiesta , moama , infantry , 202) serverul tot nu e full , astept pro - contra si decizia finala cat mai repede posibil :)

P.S : fara sa o mai lungiti cu diferite detalii , raspuns direct , fara "pro fiesta , contra moama" daca dati pro dati pentru toate mapele spuse mai sus , daca dati contra tot la fel!!!

IoNuTzZ
12-11-2014, 01:11 PM
:contra: ... Hai sa zicem ca scoatem fiesta dar restu merg pentru ca ai unde sa te ascunzi...

RaZz0R
12-11-2014, 01:55 PM
:pro:

Delia ღ❤
12-11-2014, 02:17 PM
Sa mai propus chestia asta .. <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nu cred ca se va face chestia asta ..

Tim3^sh0T
12-11-2014, 05:59 PM
Sa mai propus chestia asta .. <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nu cred ca se va face chestia asta ..


:contra: ... Hai sa zicem ca scoatem fiesta dar restu merg pentru ca ai unde sa te ascunzi...




P.S : fara sa o mai lungiti cu diferite detalii , raspuns direct , fara "pro fiesta , contra moama" daca dati pro dati pentru toate mapele spuse mai sus , daca dati contra tot la fel!!!

degeaba am zis asta .... parca sunteti turci :)

WarGods | RbN
12-11-2014, 06:08 PM
Nu va fi schimbat nimic,momentan.Hartile vor ramane.

WarGods | AbySs
12-11-2014, 07:51 PM
degeaba am zis asta .... parca sunteti turci :)
Eu zic sa te calmezi, tu ce zici?

On topic:Atata timp cat o mapa se joaca doar idiot sa fi sa o scoti. Sunt constient ca v-ati saturat de anumite harti, dar lumea asta vrea si asta se joaca, nu este dictatura aici, majoritatea dicteaza.

Propunere respinsa.