PDA

View Full Version : reclamare admin



fulminator
30-11-2014, 11:13 PM
Buna ziua,
nu ma joc pe serverul vostru, nu sunt fan, client etc. joc ocazional cs pe ce server prind. Dar totusi mi-am alocat timp sa fac o reclamatie in ce priveste unu dintre admini. In locul vostru l-as da afar direct, dar parca vad ca sare cu dolaru si isi recumpara statusul.

pentru ca murea tot timpul si ii era ciuda mi-a facut poze. repet: in niciun moment al gameplayeului meu nu am dat dovada ca joc cu wall sau aim. se vedea clar dupa cum joc ca nu am nimic. un copil de 12 ani ar putea sa-si dea seama dupa 5 min de spec pe mine. dar el nu. el stie ca am. mi-a facut poze din simplul fapt ca ii era ciuda. cand mi le-a cerut sa i le dau i-am spus ca nu am ymess. nu am nici skype, pentru ca nu folosesc niciunul dintre ele, dar o sa ii dau pozele oricum altcumva. mi le-a cerut pe forum. i-am spus ca nu imi fac cont pe un forum sa i le dau. repet, joc ocazional, nu ma intere serverul vostru si forumu vostru. aveti comunitate, bravo, eu nu vreau sa fac parte din ea. joc ocazional si atat, accidental am nimerit la voi. i-am spus ca i le incarc pe imageshack si ii dau linkul. mi-a dat ban direct.

aici sunt pozele ca sa vedeti ca nu vb prostii. pentru ca nu pot sa fac screenshot in joc din cauza la windows va dau copy paste la mesaj (nu am niciun motiv sa il modific sau sa mint) sa vedeti ora cand mi-a dat banul si sa comparati cu ora pozelor. CA SA VEDETI CAT A ASTEPTAT IDIOTUL CA SA II DAU POZELE SI CATA INTELEGERE AM AVUT LA EL CA I LE DAU PRIN IMAGESHACK.

==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Cs.WarGods.ro
Map: de_aztec
Admin: Mr.Grook
Your name: Fat Guy Fairy
Your IP: 5.15.9.56
Your AuthID: STEAM_0:0:2002604853
Ban Reason: ss.forum
Ban Minutes: PERMANENTLY
Time/Data: 22:19:06 <> 30/11/2014
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check

Tocmai mi-am pierdut 15 min din viata facandumi cont pe un forum pe care nu o sa mai intru niciodata. ca sa reclam un admin (probabil un copil idiot ce-si plateste adminul ca nu poate prin forte proprii sa aiba un admin) de pe un server pe care probabil nu voi mai intra niciodata. Sper sa faceti sa conteze. Multumesc.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

JuNNNkie
01-12-2014, 12:22 AM
1) nu ai facut cererea unde trebuie
2) probabil vroia sa iti faca wcd (wargods cheat defender .. verifica pc de coduri)
3)vezi cu limbaju'

AlinT3o22
01-12-2014, 02:02 AM
Daca nu o sa mai intri niciodata de ce ai mai facut reclamatia?