PDA

View Full Version : reclamatie petryca



cubanezu
08-12-2014, 07:22 PM
Nume: cubanezu

Reclamat: petryca
Motiv: habar n-am
Mentiuni: aveam wac , nu ziceam nimic , asteptam sa atace zm si imi da petryca ban
p=asta chair n-o inteleg
Am si eu o intrebare,
de cand am intrat azi ma intreaba tot servaru daca nu aveam ban , imi scapa mie ceva? n-am mai jucat de caeva zile .

kyci
08-12-2014, 07:33 PM
Ba dar ti-e nu iti este rusine ? Cat poti sa minti, cum nu sti ca aveai ban , ca ai lua ban de cateva ori zilele astea, ai primit si shok , de la grasuxxl sau devil , si dupa il injurai pe grasu pe mess... Ai intrat si cu alt nume si injurai, numele asta iti suna cunoscut: Suedezul ? aveai 40 minunte jucate si spuneai ca joci de 4 zile , iti aduci aminte ? ...
:contra: unban-ului , cred ca toti playeri vor spune contra, pt ca sincer, ne-am cam saturat de figurile tale, cel putin eu ! propun sa iti dea un ban si pe forum sa terminam odata !

cubanezu
08-12-2014, 07:40 PM
ia sa va vad eu cum demonsrati ca am intrat eu cu Sudezul sau cu cn zici tu, ba baiatule eu eu doar cu cubanezu
Daca voiam imi schimbam numele de cand am facut cerere de de slot , cum mi s-a si sugerat sa vin cu alt nume si sa fac alta cerere. Singurul motiv pt care joc cu numele asta este ca sa vedeti voi ca m-am schimbat .
Bagam alt nume luam si slot pana acu'
Ce treaba am eu cu suedezu ma? si ala pt ce a luat ban ma?
Crezi ca daca pupi in fund tot stafu'' primesti up mai reede sau ce?

Auzi la el CONTRA un ban , stii sa citesti? vezi cerere de unban? pai nici nu fac ma cerere. nu am nevoie de unban , nici nu mai joc saptamana asta ca am teze.

kyci
08-12-2014, 08:04 PM
1) Atunci de ce ai mai facut ma reclamatie ?
2) Cum poti sa spui ca te-ai schimbat , azi pe server ma faceai in toate felurile, cand a intrat Devil nu ai mai spus nimic, dupa ce a iesit ai scris repede /admin , ai vazut ca nu mai era nimeni si ai inceput circu
3)Simplu se poate demonstra, se pot face verificari , dar ai sa zici a nu ai fost eu etc... ( dar de ce il injurai pe grasuxxl pe mess , dupa ce ai luat shok pe Suedezul ) ?
Si as mai avea multe de spus dar nu meriti, aici nu se fac pupincurisme , daca tu cu dalea esti obisnuit ! vezi sa mai faci 2-3 reclamatii , poate mai faci alta la server :))

cubanezu
08-12-2014, 08:13 PM
ma , eu m-am cam saturat de aburelile tale, adu o dovada ca te-am injurat eu , daca nu ai inchide gura ca asa zic si eu ca ma injuri, desi se vede pe chatu de la forum ca faci asta

eu cand v-am zis ca sunt multi care intra cu numele meu , nu m-ati crezut
Cand vedeti pe unu cubanezu , datii ma ban si aia sa-i strice cs-u , ca daca e sa fiu eu intru doar cu wac.

RaZz0R
08-12-2014, 08:16 PM
Nici nu mai ma obosesc sa raspund. Daca se poate si un bănuț pe forum ar fi excelent. Mi s.a acrit de tine:D de unban nu mai e vb. Oricum nu ai sa iei. Si rog ca cineva mai mare sa te adauge la hashban.

petryca
08-12-2014, 08:17 PM
Eu m-am cam saturat de tine.Banul va ramane!
Cer T.C
:ass:

kyci
08-12-2014, 08:19 PM
Eu propun sa i se dea si un ban pe forum !

NastarzZz
08-12-2014, 08:26 PM
ia sa va vad eu cum demonsrati ca am intrat eu cu Sudezul sau cu cn zici tu, ba baiatule eu eu doar cu cubanezu
Ce treaba am eu cu suedezu ma? si ala pt ce a luat ban ma?

Ma asta da ce inteligent te mai crezi in sinea ta si ce aere iti mai dai.
Uite aici "ba" asta ca doar ati facut facultatea impreuna sau ai copilarit in aceasi casa,culcate esti prea obosit.
Ai incredibilul tupeu sa zici ca nu ai fost "Suedezul" aa?dar sa iti zic eu ceva,dupa ce ai vazut ca nu merge cu Suedezul ai inceput cu Americanul,apoi ai continuat cu PRO-Player-FL.Si pun pariu a sa zici ca "nu io domnu" tipic copiilor rasfatati dar stai linistit ca iti am rezolvarea ia uite aici zmeule
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nume: cubanezu
IP: 188.25.162.6
SteamID: STEAM_0:0:2102709678

Din partea mea esti doar un copil care se crede sef peste tot si crede ca e cel mai bun,dar iti zic ceva TE PUP PAPA;)

cubanezu
08-12-2014, 08:27 PM
Voi spuneti ca primesc ban ca a intrat un strain cu alt nume fata de al meu? =)))
Si pana la urma dc am laut ban acum 1 ora?
Deci sa inteleg ca nu sunteti in stare sa-mi zice-ti dc am luat ban!

Razor tu iar comentezi aiurea? nici nu erai pe serv.

Devi, tu realizezi ca ce-mi arati acolo n-are treaba cu ip-u meu?

NastarzZz
08-12-2014, 08:30 PM
Devi, tu realizezi ca ce-mi arati acolo n-are treaba cu ip-u meu?
Bai deci mor de ras cat de SCANDURA poti sa fii
1-uitete la Steam id :>
2- e clasa ta de ip 188
P.S.:Copilu shhh ca te faci doar de "zacuschita":-j

RaZz0R
08-12-2014, 08:31 PM
Aia este clasa ta de ip:) si pentru iq.ul tau limitat era pe server cānd ai luat banul.

cubanezu
08-12-2014, 08:39 PM
voi nu aveti treaba cu lumea asta....
si cand m gandesc ca am si adminat aici mi se face groaza.
N-o sa ma mai vedeti pe server, si sper sa dati cu incredere ban la toti care intra cu numele meu
Pe serv asta doar 2 admini sunt sanatosi la cap, Judstice si grasu
Va urez o viata mai buna .

WarGods | AbySs
08-12-2014, 08:40 PM
Stai linistit cubanezule ca esti pe duca, am sa te bag imediat in baza de date a hash ban si poti sa intri tu si cu mama ip-urilor ca nu te mai lasa. Si cat despre forum este ultimul avertisment inainte sa iei si aici ban permanent.