PDA

View Full Version : Cerere Semnatura



Stefanuts
06-02-2015, 09:30 PM
Nick-ul tau : Stefanuts
Marime (Avatar : 250x150 ) si (Semnatura : 400x150) : Semnatura :)
Imagine / Render : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Text + Culoare : Daca se poate in loc de logo-ul 'Low Society' sa fie WarGods comunity :) ... culoare la alegere si numele SydKane scris intr-un colt :)
Multumesc Frumos

RaZz0R
06-02-2015, 10:21 PM
Sincer, urasc sa fac un edit peste un edit, la poza ta nu prea se pot modifica multe, deoarece ea este in proportie de 98%-99% deja editata. Chiar daca nu sunt adeptul acestui lucru am incercat sa fac ce ai cerut.
PS: e de inteles daca nu o sa iti placa, eu nu sunt "designer" care "editeaza" o poza punandui un text cu un stroke pe el, mie imi palce sa fac totul de la 0. Oricum sunt convins ca cea ce o sa iasa din mana adevaratilor designeri de aici o sa iti placa:)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Stefanuts
07-02-2015, 12:25 AM
Hehe :) E perfecta !!! mersi mult ... data viitoare o sa vin cu un proiect sa il faci de la 0 :p

Alex`
07-02-2015, 06:00 PM
Nu stiu daca mai are rost sa iti fac si eu :)) e ok cum a facut Razorel :)) poate as fi folosit un alt font pe scris ... insa cu WarGods as fi avut o alta idee ... :-"

RaZz0R
07-02-2015, 06:10 PM
Nu stiu daca mai are rost sa iti fac si eu :)) e ok cum a facut Razorel :)) poate as fi folosit un alt font pe scris ... insa cu WarGods as fi avut o alta idee ... :-"

Chiar te rog sa sa o faci daca vrei, poate imi dai vreo idee la text, mie nu mi-a iesit deloc, si cu sigla :-? am zis sa o pun unde era si precedenta, chiar daca e prea pe centru.

Alex`
07-02-2015, 06:21 PM
Imediat ca doar ce am ajuns acasa :))

Alex`
09-02-2015, 01:32 AM
A durat mai mult decat mi-am propus am avut niste dificultati cu PC-u :)) Sper sa-ti placa :D

<b>You have to register to ba able to see this link</b>