PDA

View Full Version : Reclamatie Admini



senu
07-02-2015, 03:23 PM
Buna ziua , am facut o gluma si m-au tratat ca ultimul om

Asa puerili frustrati si mici oameni nu am mai vazut pe un server , "puterea" din fata unui monitor face multe lucruri. Servarul nu este serios nu ca v-ar pasa si ce spun eu sau oricine altcineva.

- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>
- <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Sunn:X
07-02-2015, 03:34 PM
1 la mana : Exista un model dupa care sa faci reclamatia.
2 la mana : Nu merg linkurile ( incearca pe GirlShare )
3 la mana : Daca ai facut o gluma,ai facut-o pe `chelia ta` ,daca stiai ca nu iti permiti ,nu trebuia sa o faci.
4 la mana : ``Servarul nu este serios nu ca v-ar pasa si ce spun eu sau oricine altcineva. `` Daca ai ajuns la o asa concluzie,nu ai stat prea mult pe server,si conteaza ce spui tu , sau oricine altcineva despre server,insa nu la `manie`.
Fa ce ti-am spus mai sus : Fa reclamatia dupa model,pune posele pe girlshare si sa vedem ce ai facut.

G|Nico.
07-02-2015, 04:18 PM
O aiureala completa..exista un model , respecta`l! Si incearca sa incarci pozele pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> ..

Si idem r3k !!
3 la mana : Daca ai facut o gluma,ai facut-o pe `chelia ta` ,daca stiai ca nu iti permiti ,nu trebuia sa o faci.

Alex`
07-02-2015, 06:11 PM
1 la mana : Exista un model dupa care sa faci reclamatia.
2 la mana : Nu merg linkurile ( incearca pe GirlShare )
3 la mana : Daca ai facut o gluma,ai facut-o pe `chelia ta` ,daca stiai ca nu iti permiti ,nu trebuia sa o faci.
4 la mana : ``Servarul nu este serios nu ca v-ar pasa si ce spun eu sau oricine altcineva. `` Daca ai ajuns la o asa concluzie,nu ai stat prea mult pe server,si conteaza ce spui tu , sau oricine altcineva despre server,insa nu la `manie`.
Fa ce ti-am spus mai sus : Fa reclamatia dupa model,pune posele pe girlshare si sa vedem ce ai facut.


IDEM !

5. Ce sexy e Nico :)) :*

RaZz0R
07-02-2015, 06:23 PM
IDEM !

5. Ce sexy e Nico :)) :*

6: Afirm Alex' :"> :*

senu
07-02-2015, 06:31 PM
Linkuriile merg daca tu nu sti cum sa le accesezi nu mai vorbii aiurea . Maturizeaza-te in loc sa zici "unu doi si trei" ca nu iti creste IQ-ul .

Inchide postul si sterge ca sasa era o pierdere de timp cu voi.

Sunn:X
07-02-2015, 07:32 PM
Nu cred ca eu sunt cel imatur,dintre noi 2,insa lasand asta la o parte, mie cel putin nu imi merg linkurile.
Daca tot ai atitudinea asta si zici ca e o pierdere de timp cu noi ( prin asta inteleg ca ne faci p*osti) ca altceva nu lasi de inteles,de ce te-ai mai obosit sa faci aceasta `reclamatie`?
Daca tu defapt nu vrei sa se rezolve nimic.

OblivioN
07-02-2015, 08:21 PM
OnTopic : doar respecta cererea de unban si pune pozele pe girlshare, se v-a rezolva repede
OffTopic : stati sa ii vedeti copanele lui Nico, arrr :)))