PDA

View Full Version : Cerere Admin by Alinutza91



alinutza0
08-08-2011, 12:06 AM
NICK: NICK-ul meu este Alinutza91.
VARSTA: Am 20 de ani am facut de curand.
ID DE STEAM: Alinutza91 ( Ma refer la id de logare la steam)
STEAM ID: STEAM_0:1:41879616
ID DE MESSENGER: Id-ul meu este alinutza_brunetzyca.
EXPERIENTA: Am, deoarece am avut pe 3 servere admin.
TIMP JUCAT: Cu aproximatie cred ca mai mult de 190 ore.
PERIOADA: Joc des aproape toata ziua, deoarece am scapat de liceu!
MOTIV: Motivul meu, sincer de a avea admin este ca sa ajut aceasta COMUNITATEsi sa scapam de hackerii care incearca sa se infiltreze printre noi.
REDIRECTE: Da, varianta noua.

O zi buna in continuare. By Alinutza91;;):*

Tiger
08-08-2011, 09:57 PM
deci... cati ani ai defapt?

19 ani? - Cerere slot (cand ai primit si slotul) (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

20 ani? - Cerere slot (inainte sa primesti slotul si inainte de a face cerere urmatoare de slot) (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

sau acum, 21 de ani?

Ce mare te-ai facut :)) . Ai crescut 2 ani intr-un singur an =))....

Admi_ral
08-08-2011, 10:00 PM
~x( Tigrule cel mai mare coshmar pentru o doamna e sa iti spue kiti ani are

luys
08-08-2011, 10:30 PM
alinutza , la evidenta nu te vad.. momentan contra,,,

Admi_ral
08-08-2011, 11:58 PM
Fa o poza la buletin si pune-o aici=)) Atunci pro


Daniele sa shtii ka ai nimerit ku fraza asta =))

alinutza0
09-08-2011, 11:44 AM
|
Mie nu imi este ca nu iau admin....dar cea mai proasta parte, (scuzati-mi limbajul) este ca familia mea care numai exista si-a batut joc de mine in toate felurile...Nu credeam ca osa faceti asta. Si in plus , m-ati dezamagit total.

alinutza0
09-08-2011, 11:53 AM
Si sa nu va mai bateti joc de mine.! Ca eu nu v-am facut asta niciodata pentru ca tin la voi ca pe o familie si nu v-am dat niciodata contra, ca sa nu ziceti ca ...nah..

Multumesc pentru baterea de joc acordata.

alinutza0
09-08-2011, 12:04 PM
Max, poti sa inchizi topicul pentru ca s-a hotarat : nu ma vor ca admin...ci ca post de clovn.:(

petryca
09-08-2011, 12:17 PM
De ce va bateti joc de ea???ce nu intelegeti?
Deci ea avea 19 ani cand a facut prima cerere iar acum(dat fiind faptul a implinit pe 3 august 20 de ani) a facut o alta cerere.
Deci nu are 2 ani intr-unul ci un singur an.
Si te rog eu tigrule sa nu mai aberezi cu prostii dinastea fata de surioara mea.
Daniel_san...treaba cu redirectele.
Eu tin ca prostu redirecte ptr ca nu apar si nu voi aparea la evidenta.
Am vb cu max de treaba asta si a zis ca se rezolva.
Nu s-a putut sa se rezolve.Am poze cum tineam redirecte de la 7 seara pana la 9 a doua zi si nu apaream la evidenta.
Va rog eu sa nu va mai bateti joc de ea ptr ca nu v-a facut nimic.
Doar atat va rog...
Si...alinutza din partea mea ai PRO ptr ca esti de treaba si nu jignesti sau sa faci altceva pe sv in afara de a-ti vedea de jocul tau.
Eu unul mai astept pareri si din partea lui nenea sanchez , abyss a lui negrutzu si in special a lui max sau keen.
Multumesc ptr intelegere.

Power.
09-08-2011, 12:18 PM
20 ani? - Cerere slot (inainte sa primesti slotul si inainte de a face cerere urmatoare de slot) (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

O fi gresit cand o fi facut cererea de admin in loc de 20 a scris 21 tuturor ni se mai intampla. Ea se vede din start ca are 20 de ani de la nick-ul pe acre il are pe server majoritatea stim ca toti isi baga la nume/nick/ID anul de nastere, deci numai fiti ma asa rai cu fata ca nu va facut nimic.

Iar in legatura cu redirectele nu ma bag.

P.S: Pentryca nenea k33n nu va mai raspunde pe forum deoarece numai are nici-o treaba cu noi datorita chestiilor ce s-au intamplat in trecut.

Admi_ral
09-08-2011, 01:14 PM
Eu unul mai astept pareri si din partea lui nenea sanchez , abyss a lui negrutzu si in special a lui max sau keen.
Multumesc ptr intelegere.

Petre dupa kum te-ai exprimat parerea altor admini e zero pentru tine...
Plus la toate se vede interesu tau personal aici...
si fii obiectiv ...contra care a primit sunt argumentate
legea este lege shi pentru nimeni nu trebuie sa fie facute exceptii...
sper sa ma intelegi corect hi sa nu ei ka o jignire...

P.S Amintind de keen aici asta demonstreza ca complet nu eshti la curent ce se intimpla cu comunitatea...
concluziile deja si le fac fiecare personal

petryca
09-08-2011, 02:00 PM
sunt in total de acord cu voi.
faza cu keen a citit mai tarziu ceea ce a scris max ca s-au certat si[...].
si sincer dezinteresul nu se citeste pe mine daca asta vrei sa crezi despre persoana mea.
daca era sa fiu dezinteresat nu ma mai chinuiam sa vb cu muuulte persoane ptr sd ram si sa-mi pun obrazul aiurea sa stii.
Asta e.
E o comunitate foarte frumoasa dar din partea multora e dezinteres total(exceptie daniel care face totul ptr aceasta comunitate si inca cativa admini)

-_death_-
09-08-2011, 02:07 PM
:contra: motivele mai sus .

Tiger
09-08-2011, 04:34 PM
Deci, vadca s-a iscat un mic scandal....

@alinutza: ti se pare ca ne-am batut joc? gluma ii gluma , mai ales cand vezi la 3 cereri diferite 3 varste diferite intr-un singur an :)).

@petryca: te intreb ceva sincer: ”ti-a spus cumva alinutza sa te uiti la cerere sa vezi?” . Daca da, ii clara treaba ... unde vezi tu ca ne-am batut joc de ea? Astept explicatii pe pm/ ym!...

Iar restul despre ce ai spus, nu mai are ce sa mai discutam ... deja sti prea bine la ce m-am referit...

PS: Sa nu o mai lungim atata pe acest thread cu aceste povesti ca vine daniel_san sau Max si ne trage cate un ban la fiecare :))

LE: Am rezolvat neintelegerea cu alinutza :)

petryca
09-08-2011, 05:06 PM
cu ea nu am vb pe mess deloc.
am zis ca sa intru pe forum si am vazut o cerere de admin al ei...si fiind surioara mea(asa ne pleace sa vb ) am zis ca sa ma uit la cerere si m-am simtit eu prost.
stiu ca o gluma se face atunci cand cineva o tolereaza.Cand o gluma nu este tolerata esti aduca cu prost gust...
asa ca...nuj ce sa zic...
si faza cu ban...si asa nu aveam bani cam deloc:D

-=MaX=-
10-08-2011, 06:31 PM
admin acordat ;)

:locked:


L.E daniel_San: Sa nu mai redeschid topicul degeaba mi-am permis sa-ti adaug la postul tau:))Speri sa nu te superi.
Ce vroiam sa spun: Vedeti ca se rezolva fara certuri?