PDA

View Full Version : Analizati ideia



Admi_ral
12-08-2011, 07:32 PM
La noi pe servere se sustine politica ca un admin sa nu se bage peste alt admin...
Eu vin ku ideia de a li se permite adminilor ku experientza sa le interzika sa celor''noi naskuti ca admini'' sa faca unele lucruri
Nu vreau sa vin ku nume koncrete dar am fost martor la nishte fapte aiurea efectuate de unii admini si abuz de komenzi din partea lor...nu m-am implicat din simplu motiv de a nui supara shi de nu a iska vriun conflikt ka tare nu le iubesk...

Sper sa nu se supere nimeni shi sa va atirnati kit de serios posibil de ceia ce am spus eu...toate cele enumerate mai sus duc la pierderea jucatorilor

-=MaX=-
12-08-2011, 07:45 PM
treaba asta se va rezolva in momentul in care adminele vor fi pe grade, cei cu grad mai mare au o oarecare prioritate in luarea deciziilor in fata celor mai mici in grad, o sa vezi mai multe cand rezolv sistemul de admine

.::WaynE::.
14-08-2011, 09:24 PM
Or sa fie grade ca in Call of Duty dar la admine?!
Super...nu exista vreaun plugin care sa faca grade la jucatori ca in CoD? Ar fi calumea :))

-=MaX=-
14-08-2011, 09:34 PM
gradele vor fi putin mai altfel iar denumirea lor va definii si functia incat sa fie usor de retinut si diferentiat... daca punem nume diferite nu se va stii ordinea ierarhica