PDA

View Full Version : Reclamatie#Clicknet



Keralis
15-03-2015, 04:35 PM
Numele dvs. :GL | Keralis
Numele adminului reclamat :GL | Clicknet sau ceva de genu nu stiu exact
Data si ora :Mai mereu cand am scor mai bun ca el
Motiv reclamatie :Imi zicea ca-mi da destroy mie si unui player adus care juca mai bine ca el.Si eu stiam ca pe server se aduc jucatori buni nu warriori playeri si wargods player.
Dovada :Prietenii mei care nu au cont pe forum,dar daca e poate-s fac.
P.S. Daca se schimba imi retrag reclamatia,dar pana atunci sugerez down grade pana la Guardian.

cLicK-Net
15-03-2015, 05:53 PM
DA-mi dovada !! daca imi dai dovada poate te cred dar eu nu imi aduc aminte ca am dat destroy fara motiv !!

cr7*best
15-03-2015, 06:04 PM
Ma frate....poate zicea omu la misto..poate zicea in serios..nu stiu , dar pana la urma nu va dat destroy deci nu am de ce sa.i dau atatea gradr down grade.O sa.i dau un downgrade ca am vazut ca el doar ameninta playerii nu le si da ban..

Keralis
15-03-2015, 06:27 PM
Nu a dat destroy,dar cand ameninti playerii cu destroy crezi ca o sa mai stea pe server sau ca o sa mai vina?

--------------- Added after 12 minutes ---------------

Apropo click nu vreau sa ma iei in nume de rau sau ceva,dar fac asta ca sa nu mai ameninti.Ok?

ElShaarawy
15-03-2015, 08:13 PM
Daca keralis imi zice exact ziua si ora o sa ma uit in log-uri si daca vad ca a zis Click asa ceva ii dau -1. Fara discutii. V-am zis sa va intelegeti sa nu fie probleme.

Keralis
16-03-2015, 07:45 AM
Daca keralis imi zice exact ziua si ora o sa ma uit in log-uri si daca vad ca a zis Click asa ceva ii dau -1. Fara discutii. V-am zis sa va intelegeti sa nu fie probleme.

Man nu mai stiu exact ora si data,dar eu zic ca merita -1.Faci cum crezi.Apropo nu as fii facut reclamatie degeaba.

Imi zicea pe chatul adminilor sa scoatem codurile

cr7*best
16-03-2015, 10:16 AM
:topiclocked: reclamatie fara dovezi=0. Am vorbit eu cu click.