PDA

View Full Version : Cerere unban ThisIsLife



ThisIsLife
18-03-2015, 11:12 AM
NUME:ThisIsLife
IP:92.80.115.160
VARSTA:16
ID DE STEAM:-
DATA:18.03
ORA: aprox ora 11.00
HARTA:de_dust_b2
ADMIN:SpeeDy
MOTIV: "interzis",dar la ce..?
MARTORI:kN|Killer si Dark*Walckers*Angel
DOVEZI:N-am pentru ce aduce dovada,vreau doar sa stiu pentru ce mi-a dat ban:|

RaZz0R
18-03-2015, 11:19 AM
Salut Alexi, ce mai faci? O duci bine?:D
Te-ai hotarat in sfarsit sa faci cerere de unban?:P


AAA, app, prietenul tau, killer, spunei ca il astept si pe el cu cerere de unban + taxa de unban platita daca vrea sa mai joaca pe sv. Sa nu creada ca ma injura de familie si mai calca pe sv:D

ThisIsLife
18-03-2015, 11:25 AM
Lasama cu chestiile astea,Alexii nu stiu ce,spune-mi pentru ce am primit ban.

-=dcL=-
18-03-2015, 01:08 PM
Lasama cu chestiile astea,Alexii nu stiu ce,spune-mi pentru ce am primit ban.

Esti pe lista de interzisi,adica in trecut ai primit ban,nu stiu pentru ce ai primit tu exact(prins cu cod,refuz wcd,lipsa wac,etc)
Daca ai fi fost atent ai fi vazut ca sunt niste liste cu playeri care au intersiz pe acest server.Ghici ce? Esti printre ei

RaZz0R
18-03-2015, 01:09 PM
Ti-am spus:) daca dai rr la ip asta nu inseamna ca ne prostesti in fata. Clasa de ip ramane aceasi.
App, un sfat prietenesc, lasa "jmecheriile", asta daca vrei sa mai intri pe sv:)

ThisIsLife
19-03-2015, 09:34 AM
Deci...
Eu sunt pe aceasta "lista a interzisilor" doar pentru ca "vorbesc" si nu ma las prostit de niste mascote ca voi?
Ha..imi pare rau de voi daca va credeti asa importanti dar va spun ca nu sunteti,sunt si alte sv de zm,dar asta intr-adevar mi-a placut,pacat ca are niste rebuturi de admini :)
Salut !

RaZz0R
19-03-2015, 01:13 PM
Pe langa faptul ca nu vrei sa recunosti adevarul mai esti si ipocrit. Eram dispus sa te las pe sv. Dar mi-am schimbat decizia.
banul ramane.
:locked: