PDA

View Full Version : sal flacai



PLACUTA
26-03-2015, 08:37 PM
fratilor sunt un player care are 100 de ore pe sv la voi dar ca m-am ferit de un player si m-am suit pe un gard dar n-am stat pe el dect o secunda adminu care eu cred ca e hapsin sa dea ban nu mise pare chiar asa corect in loc sa va populati sv il gloiti aici am dovada care ma bant nam facut o cerere model tocmai ca nu am ban permanent dar am facut asta sa va arat cum goliti un servar fara sal populati .

==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Zombie.WarGods.ro
Map: zm_2010
Admin: Daihatzu
Your name: PLACUTA
Your IP: 95.77.230.30
Your AuthID: STEAM_0:0:1279028770
Ban Reason: interzis.mapa
Ban Minutes: 120 minutes
Time/Data: 20:29:14 <> 26/03/2015

si rog adminu sa vina cu o dovada ca eu stau pe mapa sa vedem cum justifica banurile date.

~TraNda~
26-03-2015, 09:12 PM
Sa nu mai zicem ca modelul ala e pus degeaba acolo, ca oricum va doare undeva de el... :| . Revenind la reclamatie, si mie mi s-a intamplat dupa ce am anuntat toata mapa ca nu e voie pe/sub mapa si sa fiu singurul admin intrat, sa se gaseasca toti sa se suie pe mapa, dupa sa faca gura ca de ce dau slay. Sunteti unii care pur si simplu nu intelegeti, incearca si adminu sa joace, ca e si el om si poate chiar are chef de joc, dar nu poate fiindca voi nu il lasati. Pur si simplu atunci ni se urca nervii la cap. Ai ban pe timp, 2 ore zic ca nu e mult!

luys
27-03-2015, 02:14 AM
am fost prezent .. te-ai suit pe mapa ai fost atentionat si tot te-ai urcat.... in loc sa faci reclamatie mai bn asteptai 2 ore ....

RaZz0R
27-03-2015, 07:09 AM
Cerere aiurea facuta, modelul de urmat nici cea mai mica urma, dorinta de a adice daihatzu dovezi e inutila deoarece banul nu e permanent, sanctiuni contra lui daiha nu pot lua deoarece el si.a facut treaba si pe langa asta tu ai facut cerere de unban nu reclamatie.
Si cireasa de pe tort, Tranda are dreptate.

Sper ca nu am ***** nimic.


Le: totusi am ***** ceva. Sincer, eu unul, decat sa am pe sv 30 de playeri care sa imibincalce regulamentul si sa stau dupa ei runda de runda, prefer sa am 10-15 playeri cu care poate omu sa se inteleaga si sa fie voie buna pe sv. Acum am cam spus tot.
:locked: