PDA

View Full Version : Unban !



luys
07-04-2015, 04:31 AM
NUME: luys
IP: 151.51.96.232
VARSTA: 20
ID DE STEAM:
DATA: -
ORA:-
HARTA:-
ADMIN: -
MOTIV:
MARTORI:
DOVEZI: -
MENTIUNI:-
am primit ban pe cs de catre adminul alex si am primit automat pe toate serverele wargods... xela mi-a scos banu dar a functionat doar pe cs.. rog pe tiger sa imi scoata banu dupa zm si dupa restul servelor wargods.. .... a incercat razzor dar nu a functionat.. rog inca o data pe tiger sa imi scoata banu ...

RaZz0R
07-04-2015, 09:46 AM
Luys, incearca un rr la net. Sau o reinstalare de cs.

kyci
07-04-2015, 01:33 PM
Ce iti apare in consola ?

F0rS3ti
07-04-2015, 01:51 PM
In lista de banuri nu apari ca ai fi banat...

WarGods | KGB
07-04-2015, 03:31 PM
Uite aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> De ce ai primit banul de la Alex? Ce motiv haios "brune" :)) Sunt :pro: unban!
Cum de nu l-ati gasit in ban list???
Astept o explicatie de la adminul care ti-a dat ban,e decizia lui!

luys
07-04-2015, 04:39 PM
Uite aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> De ce ai primit banul de la Alex? Ce motiv haios "brune" :)) Sunt :pro: unban!
Cum de nu l-ati gasit in ban list???
Astept o explicatie de la adminul care ti-a dat ban,e decizia lui!

ady eu am primit ban ptr o gluma cu brune <b>You have to register to ba able to see this link</b> dupa xela mi-a scos banu dar nuj cum naiba mi-a ramas ban pe zm .... ptr ca eu cand am primit ban am primit pe toate serverele wargods si pe cs a fost scos dar pe celelalte am ban ....

P.S am intrat cu alt cs si merge .. o zi buna la toti :*

F0rS3ti
07-04-2015, 04:53 PM
Oricum, nu vad relevanta banului dat de Alex pe CLASIC, cu faptul ca tu nu puteai intra pe ZM! Alex nu are acces global pe servere, dare doar pe CLASIC!
In fine, ma bucur ca ai reusit sa intri :)

RaZz0R
07-04-2015, 07:39 PM
Daca Alex nu are acces pe toate sv din comunitate asta nu inseamna ca nu poate restrictiona accestul peste tot.
Din cate stiu daca iei ban pe un sv din comunitate iei pe toate.