PDA

View Full Version : Reclamatie AsuStar



-eqZ-Aerro~
16-06-2015, 05:34 PM
Astazi la ora 17:30 Adminul AsuStar mi-a dat ban, doar din simplul fapt ca am dat retry sa ma bage la echipa cealalta. Am facut asta de 2 ori, apoi am primit ban timp de 30 min. Daca am gresit ca am facut retry pentru a ma muta la alta echipa, eu imi asum greseala, dar, este normal sa-mi dea ban petru acest motiv? :-/
Cu maxima seriozitate Relu (-eqZ-Aerro~) .
Va rog sa ma contactati chiar daca banul este de 30 de min. (In cazul in care mai fac retry pentru a ma muta la cealalta echipa)

lAsuStarl
16-06-2015, 06:57 PM
Ia stai stai asa ca nu e cum zici tu.Ai dat retry mai mult de 2 ori asta stiu sigur erau 4 la mine in echipa cu tot cu mine si la tine erau 5 ai dat retry doar ca sa pici in echipa cu mine ca sa poti sa faci rank te-am trimis inapoi la echipa ta pentru ca nu se da retry pentru scopuri personale.Te-ai luat cu mine in gura "ca ce lasa-ma sa fac rank aici la tine".Asa cum am mentionat ai dat retry dupa te-am mutat de vre-o 2 ori la ct ti-am spus sa nu mai faci deastea dar daca tu esti nesimtit si nu intelegi cu vorba buna e treaba ta.

PS: Bucurate ca ti-am dat pe 30 de minute trebuia mai mult cum se facea pe vremea lui Tiger + ma mai intrebi pe server cum stergi reclamatia dupa ce mi-ai si facut-o :)) esti culmea rau

Rappa^Boy
16-06-2015, 08:31 PM
Aerro, daca apuci intr-o echipa ramai acolo, poti sa fi si cu cei mai ,,slabi'' asa te inveti sa joci, nu te baza pe cei buni, ca nici ei nu erau cinn stie ce la inceput ;) Doar admin-ul te muta daca trebuie sa echilibreze si playerii sunt de acord cu mutarea ta!

-eqZ-Aerro~
16-06-2015, 08:50 PM
Aici minti. Sau e o pierdere de memorie. DOAR de 2 ori am dat retry.
O data m-ai mutat la ct. A doua oara ban. Asta a fost, si in primul rand nu m-am luat DELOC cu tine in gura.
Dar oricine ar incerca sa se scoata. In fine.
Nu m-a deranjat ban-ul, dar ai fost prea bun, si mi-ai stricat scoru' si ranku' =)) .

Si ca un unltim omagiu, eu imi cer scuze pentru ca am facut retry sa intru la alta echipa.
Sper ca nimeni sa nu-mi poarte pica acum. :)
Din aceasta greseala am invatat multe. ;)

lAsuStarl
16-06-2015, 09:30 PM
Eu unu asa stiu si nu ai de ce sa-ti ceri scuze doar sa nu mai faci.

-eqZ-Aerro~
17-06-2015, 01:12 PM
Ok, multumesc :)

sE[N]z0R
17-06-2015, 01:20 PM
Odata ce te-a mutat admin-ul la cealalta echipa, a facut-o cu un scop, pentru a echilibra echipele. Dupa ce ca esti vinovat mai vii si cu reclamatie..
Reclamatie puerila..

:locked: