PDA

View Full Version : Cerere unban



MefX10
01-07-2015, 12:32 PM
NUME:MefX
IP: -
VARSTA: 10
ID DE STEAM: -
DATA:30.06.2015
ORA: 20:25
HARTA: de_dust2_moama
ADMIN:kyci
MARTORI: Wargods|Justice. ; grasuxxl
DOVEZI:Mi-a dat ban direct,nu am avut timp de dovezi
MENTIUNI: -

HeLL#Boy-Razvan
01-07-2015, 12:45 PM
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
30.06.2015 MefX STEAM_0:0:881485661 WarGods | R.R.M papa shrek Permanent

Sa vedem ce zice Tranda

~TraNda~
01-07-2015, 02:01 PM
:hohot: :hohot: te asteptam prieteneee <3 . Dovezi : 1. <b>You have to register to ba able to see this link</b> / 2. <b>You have to register to ba able to see this link</b> (aveti aici toate numele cu care a jucat shrek pana acum, luate dupa UNIQUE ID + toate rapoartele sa vedeti si voi ca e acelasi ID <b>You have to register to ba able to see this link</b> [in josul paginii]) . Acum sa trec la explicatii. Asa cum am facut cu rosu la UNIQUE ID (un ID care este unic, al PC-ului, acesta se schimba doar daca schimbi PC-ul :beer: ) e acelasi ID ca a lui Shrek. De asemenea clasa de IP e aceeasi, dar nu conteaza asta, ca a vazut ca isi schimba si tot ip-ul, cu tot cu clasa :) . Deci Shrek, nu prea iti merge cu mine, cu toate ca ai vrut tu sa donezi, sa te dai bine cu speedy, bla bla :zid: , cand o sa-ti schimbi si PC-ul ca sa nu mai ai acelasi UNIQUE ID atunci o sa joci sau platesti frumos taxa unban!!
:contra: clar!!

EDIT : Credeam ca pui si tu o varsta mai mare, nu 10 =)) si poate faceai cererea de pe Hulk? :-?

kyci
01-07-2015, 03:03 PM
Prietenas, nu eu ti-am dat ban, desii m-as fi bucurat sa fiu eu ala ! :))

RaZz0R
01-07-2015, 03:03 PM
EDIT : Credeam ca pui si tu o varsta mai mare, nu 10 =)) si poate faceai cererea de pe Hulk? :-?

Asta e varsta lui reala, iti arat poze daca vrei sa te lamuresti.

Aseara mi-a spus ca a primit ban pe nedrept, cand l-am pus sa faca cerere unban a spus ca nu are rost, si am intrat la banuieli, + ca a specificat ca in wcd a iesit curat.
Am verificat WCD si am avut surpriza pe care a-ti avut-o si voi. Dupa am intrat pe profilul lui de fb si am vazut ca e din timisoara (cum era si shrek) + ca draga noastra Queen m-a intrebat de cererea lui de unban, ceea ce mi-a confirmat tot.
Pacat, chiar eram dispus sa iti dau own daca donai:P acum trebuie sa donezi pt unban, sau cum am facut la dragutzzu [sonixx] sa dai 2-3 bosturi:P

Numai bine.
:locked: