PDA

View Full Version : Cerere Up



-eqZ-Aatrox'
03-07-2015, 08:28 AM
GRAD: Helper ( sunt VIP ) .
NICK: -eqZ-Aatrox si cu -eqZ-Aatrox' am mai jucat .
VARSTA: 13 ani .
ID DE STEAM: Nu am .
STEAM ID: Nu am .
ID DE MESSENGER: iustin_sacalus@yahoo.com
EXPERIENTA: Aproximativ 1 luna . TIMP JUCAT: 43 de ore ( pe GameTracker ) .
PERIOADA: Dimineata , ziua , seara si in week-end .
MOTIV: Ador acest server , o sa joc mult pe el ( am fost plecat 2 saptamani de aceea nu am mai intrat ) , o sa fiu corect si o sa respect playerii .
CUNOSTINTELE: Harti , comenzi .
PROMOVARE: Reclama pe Facebook, Skype , alte servere . CE ZICE VULPEA? : SI1204200243

Rappa^Boy
03-07-2015, 09:01 AM
:contra: Vrei UP, dar tu nu ai grad -_-
Gradu-ul ti-a fost luat deoarece ai absentat 2 saptamani (fara sa depui o absenta), REGULAMENT NECITIT!
Si cererea ai facut-o terci, nu are si ea o ordine...

-eqZ-Aatrox'
03-07-2015, 09:12 AM
Am fost absent 2 saptamani ca am avut treaba si atata timp cat am orele eu zic ca se poate ! Nu am vazut ca nu mai am VIP-ul . Nici nu ma asteptam la un Pro! de la tine ca la orice cerere am facut gasesti ceva . Nu mai fii asa ca nici tu nu esti perfect

SirDS
03-07-2015, 10:00 AM
Frate scuza-ma ca ma bag,dar nu-i suport pe astia care la motiv scriu o sa fiu corect si o sa respect playerii!!Adica ce??Daca nu ai grad nu trebuie sa fii corect si sa respecti playerii???Doamne....
Si eqz daca nu vrei sa-ti gaseasca Venom motive de contra nu-l lasa si fa totul corect!!!1 ;)

sE[N]z0R
03-07-2015, 03:49 PM
Cerere acceptata.
Este vina mea ca nu are grad pe server... Cand s-au sters admini eu i-am bagat VIP-ul dar la nick am scris "-eqZ Aatrox" am uitat sa pun acea " - " intre eqZ si Aatrox. Scuzele mele. :)