PDA

View Full Version : Cerere unban :|



HeLL#Boy-Razvan
05-07-2015, 04:30 PM
NUME: HeLL#Boy
IP: 92.86.30.90
VARSTA: inca putin si fac 14
ID DE STEAM: -
DATA: 05.07.2015
ORA: 16:28
HARTA: de_dust2Ske
ADMIN: Butu de tranda
MOTIV: am ip ca tot satu , asta e un motiv :))
MARTORI: Maresala , KaNNabis , Freya etc etc
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:cum am zis si la motiv , am ip-ul ca tot satu (aproximativ :))) iar tranda a dat ban cuiva care are acelasi ip ca mine , drept urmare am primit si eu..

~TraNda~
05-07-2015, 04:32 PM
Ma frate, baga-ti-va net separat, nu mai luati unul de la altul! Eu nu pot sa-i dau ban lui ala ca a refuza wcd ca are tot satu acelasi IP :@ :zid: :zid: . Intra pe srv :zid: :zid:

HeLL#Boy-Razvan
05-07-2015, 04:39 PM
Tu esti but , nu fur net de la nimeni , si ala nu fura net de la nimeni doar ca toti din sat care avem net de la akta sau cum i o zice avem acelasi ip , daca te uitai mai bine eu am ip ca multi din communitatea astea , doar nu era sa stam 10 persoane pe un wifi nu? :|

~TraNda~
05-07-2015, 05:06 PM
Tu esti but , nu fur net de la nimeni , si ala nu fura net de la nimeni doar ca toti din sat care avem net de la akta sau cum i o zice avem acelasi ip , daca te uitai mai bine eu am ip ca multi din communitatea astea , doar nu era sa stam 10 persoane pe un wifi nu? :|

Why not? :poc: Altceva nu mai e pe acolo pe la voi? Faceti si voi o cerere de schimbare a ip-ului :|

HeLL#Boy-Razvan
05-07-2015, 05:11 PM
Da ma frate , sa dai din gura e usor , e un drum lung de la vorbe la fapte :*

~TraNda~
05-07-2015, 05:24 PM
Da ma frate , sa dai din gura e usor , e un drum lung de la vorbe la fapte :*

Frate, si la mine la tara, tot o singura firma e, dar TOATE IP-URILE SUNT DIFERITE! nu inteleg ce firma e aia :zid: .
In fine, vezi daca poti sa intrii pe srv, ca am dat unban pe ip ala :|

RaZz0R
05-07-2015, 05:39 PM
la turcoaia toti au acelasi ip, la fel si mada, petre, senzor, etc, daca dai ban unuia, banezi tot.
Trando, da unban lu baiat