PDA

View Full Version : Destroyer



-eqZ-Aatrox'
16-07-2015, 08:45 AM
Am primit destroyer , dar nu stiu de ce . Probabil ca sunt mai bun ca ei :)) . Eu am fost cu WAC activ si nici nu ia pasat ! Cred ca wGg | SpedY daca el e admin , el mi-a dat destroyer degeaba . Nu e treaba mea ca ei nu stiu sa joace si mi-au dat destroyer cu WAC activ !

RaZz0R
16-07-2015, 08:50 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Esti prea bun?! :))
Da, wac on, cu cod pe el:) Multe!
Totusi il las pe adri sa ia decizia finala sa mai faca si el un post:)) :P

-eqZ-Aatrox'
16-07-2015, 08:54 AM
Ba frate nu am cod ! De ce spui ca am cod cu WAC activ ... Bat la pariu pe ce vrei . Puteti sa ma controlati cum vreti . Ii dau lu' Adri voie sa intre si in laptopu' meu cu progamul ala sa vada daca gaseste ceva ! NU AM COD ! Poate sa-ti confirme adminii de pe Furien.WArGods.ro Ca si eu sunt admin ... . De ce vrei sa iau REMOVE daca nu am cod ! :( :( :( :((

F0rS3ti
16-07-2015, 10:39 AM
Nu sunt de acord cu tine Razor....Nu este cod acel atlthunk.dll.


atlthunk.dll is part of Microsoft® Windows® Operating System and developed by Microsoft Corporation




L.E.
None of the anti-virus scanners at VirusTotal reports anything malicious about atlthunk.dll.

~TraNda~
16-07-2015, 10:58 AM
E ca si in cazul lui GlBengin. Daca te uiti pentru windows nu stiu ce extensie sau mama masii e :)) . Nu cred ca daniel_San punea degeaba asa ceva la cheat. Zic si eu..

-eqZ-Aatrox'
16-07-2015, 11:41 AM
Nu sunt de acord cu tine Razor....Nu este cod acel atlthunk.dll.
Multumesc ! Eu nu folosesc cod . Dupa cum am zis sunt admin pe Furien.WarGods.ro si nu as avea motiv sa folosesc .

Tiger
16-07-2015, 12:38 PM
Nu este cod. Datii unban omului.

Razzor, ti-am mai spus, cauta pe net mai intai!!!

RaZz0R
16-07-2015, 01:03 PM
Si de ce apare in evitenta tot felul de chestii :zid:
mentionez ca nu e singurul.

-eqZ-Aatrox'
16-07-2015, 01:20 PM
Nu este cod. Datii unban omului.

Razzor, ti-am mai spus, cauta pe net mai intai!!!
Multumesc frumos !

~TraNda~
16-07-2015, 01:23 PM
Si de ce apare in evitenta tot felul de chestii :zid:
mentionez ca nu e singurul.

Si revin si eu cu aceeasi intrebare.. De ce apare la cheat? :| . WAC a inceput sa dea crash?

-eqZ-Aatrox'
16-07-2015, 02:50 PM
Man , eu nu stiu , dar nu am COD ! Ce motiv as avea ? Nu mi-ar fi frica as lua ban si lua REMOVE si BAN pe Furien.WarGods.ro ?

WarGods | Hulk
16-07-2015, 04:11 PM
Daca ai cod da. Si de ce intrebi stafful GG despre ban si rmw pe furien.
Apropo nu cred ca asta e o reclamatie ca nu are model. Exista discutii libere pt. a te exprima liber

ADRI
16-07-2015, 04:27 PM
sa lasi ip pentru unban

RaZz0R
16-07-2015, 05:18 PM
i.am dat eu unban dupa ip.ul cu care apare pe forun

Tiger
17-07-2015, 09:29 AM
Si revin si eu cu aceeasi intrebare.. De ce apare la cheat? :| . WAC a inceput sa dea crash?

PS: Pentru ca, daniel, cand a proiectat WAC-ul, a pus un algoritm care sa verifice daca respectivul cod (modul) se incarca la o anumita adresa de memorie. Ei bine, se pare ca exista si alte programe/module care se incarca la aceeasi adresa de memorie, deci interfereaza.

Nu uitati ca WAC nu a mai fost actualizat de mult timp.