PDA

View Full Version : Reclamatie DocTati



DarkRed
07-08-2015, 05:48 PM
Pai ,cum sa incep .
Am reintrat si eu pe server dupa o mare absenta (de cs in general).
Si ce vad ?...Ca unu Yoeen (sau nu stiu cum) ma critica si imi zice ca nu stiu sa joc deathrun .
Ma cert cu el ,injur(recunosc->Nu ma pot abtine cand vad cate un .... d-asta)sa zicem ca am incheiat cu el ...Si vine un marsheLL si imi zice sa-i dau speed.cfg (eu fiind cam zgarcit nu vreau sa il dau) ,i-am zis ca-l dau numai la pachet cu wall'-u si aim'u si tot ma streseaza sa ii dau speed.cfg .(l-am injurat si p-ala putin sa fie treaba treaba
Nu ma pot abtine cand vad cate un .... d-asta.
Dupa vine "ADMINUL DocTati" m-a vazut ca am injurat si imi da gag 3 minute ,am stat.Mai injur odata ,dar nu mai imi da 3 minute ,ci 10 .Am dat retry si dupa imi 120 de minute sau nu stiu cat ....Peste 30 de minute .Dupa am intrat pe server cu alt nume random (klwqjh w) si ,desigur mi-a vazut IP si na belea ma tine in continuu numai in kick-uri .
Poate am ***** ceva (clar),nu sunt inger ,da' mie nu imi place comportamentul acestor "playeri" noi si ii injur .
Am si martori (cred) : Nutella .X(

~TraNda~
07-08-2015, 05:50 PM
Greseala ta, ca ai dat retry si nu ti-ai respectat gag-urile. Doc a procedat corect din punctul meu de vedere. Poti sa te abtii, sa faci abstractie de ei, ca sa nu o iei si tu pe coaja. Gag de 120 min, e in loc de ban, ca n-are accesc ban, fiind helper. Data viitoare fii mai calm. Reclamatie fara rost!

DocTati
07-08-2015, 06:05 PM
Deci nu imi vine sa cred ca ai facut reclamatia asta.Ce inteleg din ea.Injuri primesti gag,injuri iar primesti gag mai mare deoarece nu este prima abatere,dai retry iti dau gag 120 (cat este un ban pe timp) dai retry iar,te tin in kick.Ce este asa neobisnuit in asta? Mai ai si grad pe zm,o sa am o discutie cu razor pe tema asta.

DarkRed
07-08-2015, 06:14 PM
Nu am nici un grad pe zombie .Ma confunzi .
In primul rand eu sunt Justice ,cel de care zici tu e Justice"."
In al doilea rand eu am fost primul el a fost al doilea .

*OK sa zicem ca eu am gresit ,dar celor ce ma stresau de ce nu le dadeai macar un advertisment ? Poate m-as fi potolit din injurat .

Nu ma pot abtine cand vad cate un .... d-asta

~TraNda~
07-08-2015, 06:28 PM
Cum ti-am spus, fa abstractie, veziti de joc si nu-i baga in seama :) . Este doar un joc, nu o viata personala..

HeLL#Boy-Razvan
07-08-2015, 06:56 PM
Si doc unde a gresit?:)) Asta e orice, doar reclamatie nu.
:locked: