PDA

View Full Version : Intrebare????????



zeNo
12-08-2015, 01:12 PM
Imi spuneti si mie va rog frumos cand se va da restart la top???? ca de 2 luni nu s-a dat restart...

PS-V-as ruga sa nu faceti posturi inutile ;;)

Multumesc!

-WickedSick-
12-08-2015, 01:49 PM
Nu trebuie sa dea restart la top neaparat la doua luni , poate dura si un an , sau mai mult ...( Restartul ala de atunci de acum doua luni sau cand s-a intamplat a fost din cauza dedicatului )

Cristinel.
12-08-2015, 04:25 PM
Ar fi bine daca ar da restart la top , cred ca ar intra mai multi playeri ca e miza mai buna , asa cred ca uni zic :" Cine il mai ia pe Wick cu 15000 killuri.." Si nu se mai obosesc..

zeNo
12-08-2015, 04:33 PM
Poi asta zic si eu Cristinel..

-WickedSick-
12-08-2015, 06:30 PM
Cristinel .. nu cred ca stii cand a avut loc ultimul reset fiindca ai absentat mult .. sa nu uitam faptul ca nici nu ti-ai anuntat absenta ...dar sa lasam asta de o parte ..

Tot ce vreau sa spun e ca unii , adica eu s-au chinuit pentru kill-urile alea si multi altii de pe locurile 2-3-4 ... voi acum "va milogiti" sa de-a reset sa aveti si voi o sansa de a ajunge pe 1 in niciun caz de a atrage mai multi playeri . Exista alte modalitati prin care poti atrage playeri pe server : reclame , boost-uri !
Probabil va intrebati ce-i aia o reclama :-j .. uitati niste mici exemple:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Voi puteti venii cu alte sugestii sau idei , poate chiar mai bune .. :) ( Pe langa clasica reclama cu Furien.WarGods.Ro la status pe y.m , nu cred ca a mai facut nimeni altfel de reclama , ei bine ar fi timpul s-o faceti )
Cat despre reset eu zic sa va luati gandul nu cred ca va avea loc prea curand , astept si decizia lui sE[N]z0r !

zeNo
12-08-2015, 07:38 PM
Hmm acum chiar ii dau dreptate lui WickedSick.. S-a straduit foarte mult sa facă 15000 de killuri si acum cred ca ar trebui lăsat asa cum e topul...

PS-wick am facut si eu reclama pe alte servere care sunt foarte populare.... Am vreo 10 banuri pe servere :))

sE[N]z0R
12-08-2015, 08:24 PM
Momentan nu se va da restart la top.

Eventual o sa se dea cand o sa mai pice dedicatul :)).

:locked: