PDA

View Full Version : Atentie ! S-a intors !!!! Ajutor !!!!



-WickedSick-
20-08-2015, 06:43 PM
Nu ma gandeam ca se va intampla dar qTp:*xCrush* s-a intors . Eu , sE[N]z0r , si Tranda , il cunoastem destul de bine pe acest individ , nu stiu daca si ceilalti . <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( Are peste 10 ban-uri la activ pe serverul de furien ) . I-am dat 2 shock-uri acum 10-15 minute pe furien pe acelasi ip 86.124.148.240 , iar el dupa 3-4 minute intra pe server si ameninta ca intra cu aim . Sustinea mai demult prin aprilie-mai cand am mai avut "de furca" cu el ca ar fii Robert din Manchester varul lui Tiger , daca este adevarat il rog pe Tiger sa ia masuri daca poate in privinta acestuia .Va intrebati probabil cum am dat de el ? Am intrat inopinant pe serverul de knife si l-am gasit acolo , mi-a marturisit ca el a fost Vip-ul KoKo de pe furien care a luat remove pentru inactivitate .., si ca actualmente ar avea 5 conturi pe forum:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Se poate face ceva in privinta acestuia?

KoKoFurien
20-08-2015, 06:53 PM
Nu :) 2 variante: Joc normal pe server sau va testati metodele mi-e tot una

-WickedSick-
20-08-2015, 06:58 PM
Tu ai impresia ca va tine mult tot ceea ce faci ? Se vor lua masuri pentru tine baietas !

As I Said
20-08-2015, 08:11 PM
Eu o sa intru cat mai des pot , sa verific daca totul este in regula pe furien , daca este sa intre pe furien (Asta daca ajunge la limita maxima de tupeu,intra dupa ban,etc..) ,Acest individ este tare in gura , eu zic sa se ia masuri drastice in privinta lui ! ! !

Reaper
20-08-2015, 11:04 PM
Sigur :) pentru shock-uri/ban-uri/ ****-off/ exterminate si toate comenzile astept sa mă contactati-mă pe shark_playcs sau Skype: CrushProGamer

As I Said
21-08-2015, 04:04 AM
Asa , vino cu toate conturile sa iti dam ban , multumim de ajutor !

zeNo
21-08-2015, 01:22 PM
Crush,Nu iti fa griji frate ca nu vei scăpa nesanctionat.. Vei vedea tu ;)

lAsuStarl
21-08-2015, 05:11 PM
Realizati ca are protectie pentru clientu de cs nu ?,am incercat si eu de exemplu am si testat si am avut unele,cum sa zic eu benefici,nu mi se putea schimba numele,aveam protectie anti exterminate.De aici reiese ca,daca i dai la acest copil shock,dll-ul din clientul lui blocheaza comenzile trimise de la server(plugin-ul de exterminate) catre el (fiind clientul),avem nevoie de ceva pe server care la conectiune sa-i dezactiveze "protectia" aia,precum anti-guard sau cum se numeste..,sunt mai multe in orice caz daca stau sa ma gandesc,fie ce o fi,in fine eu sper ca vam lamurit :P

EDIT:Qtp daca esti tot asa smecher,precum pari nu faci un WarGods Cheat Defender(WCD) pentru mine ? :)

qTpCrush
22-08-2015, 03:51 AM
Cel puțin ai īncercat... E o părere ;) Detin steam original si o mica modificare prin fisiere face ca steam ID-ul sa fie anonim ;) . Ei bine momentan sunt plecat din oras īnsă am observat ca cineva"de sus" mi-a introdus IP-ul in banlist :) nu-i nimic luni revin. De asemenea l-as ruga pe Wick pe zeno si pe As I Said sa se abtina de la amenintari cata vreme ei nu au nicio comanda in putere asupra mea. Cand despre anti-cheat detineti deja unul care daca tineti minte v-am spus ca e nul. Oare cand jucam pe KoKo cu WAC si eram acuzat de aim ce era... Asa si asule nu ai drept sa mă faci copil cat tu esti un plod de 16 ani. Shock-ul este iar nul daca ai cunostinte minime de script si ai un minim de cunostinte in programare pe care voi la scoală inca nu īl faceti...

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Ps1: Beneficii nu benefici
Ps2: Conexiune nu conectiune

Suntem vorbitori nativi de limba romana...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Ps3: V-am nu vam

prin protectie te referi la sistem game-guard de la I.M.C.A.? Nu e compatibil cu 1.6

lAsuStarl
22-08-2015, 02:47 PM
In primul rand am 18 ani,nu ma invata pe mine cu scripting-ul in pawn,nu are niciun rost stiu mai multe ca tine in orice caz.In al doilea rand scriu de pe telefon deci pot sa gresesc oricand,nu o fac intentionat am intalnit o groaza de copii ca tine,care se dau destepti cu scrisul lor corect,pe mine ma doare fix undeva,sa nu zic unde despre lectiile tale de gramatica.Tu tot ce faci este sa iei niste dll-ul de pe net si ti le bagi in cs,nu ma lua cu modificariile tale,si alte tampenii,ca Tiger iti da clasa in treaba asta.Stai linistit,nu-i problema ca,oricum o sa te prindem intr-un fel sau altul.Nu m-am referit deloc in special la guard,am spus ca sunt multe prostii de genul acesta pe net de care da un copil ca tine si se da drept hacker pe munca altuia,ai un "felicitari" pentru treaba asta,la fel si la alti care se cred asa.

qweasd
22-08-2015, 04:21 PM
Esti mult prea copil ca sa iti explic cat se tare gresesti... Am sa o fac alta data

-WickedSick-
22-08-2015, 04:33 PM
Esti convins ca pe server n-o sa joci atata timp cat sunt eu pe el , sau colegii mei nu ?

Boutique
22-08-2015, 05:46 PM
Copil? :)) Cine vorbea... ,stai linistit te prindem noi intr-un final , te crezi mare smecher dar nu este asa .

As I Said
24-08-2015, 10:14 PM
Cel puțin ai īncercat... E o părere ;) Detin steam original si o mica modificare prin fisiere face ca steam ID-ul sa fie anonim ;) . Ei bine momentan sunt plecat din oras īnsă am observat ca cineva"de sus" mi-a introdus IP-ul in banlist :) nu-i nimic luni revin. De asemenea l-as ruga pe Wick pe zeno si pe As I Said sa se abtina de la amenintari cata vreme ei nu au nicio comanda in putere asupra mea. Cand despre anti-cheat detineti deja unul care daca tineti minte v-am spus ca e nul. Oare cand jucam pe KoKo cu WAC si eram acuzat de aim ce era... Asa si asule nu ai drept sa mă faci copil cat tu esti un plod de 16 ani. Shock-ul este iar nul daca ai cunostinte minime de script si ai un minim de cunostinte in programare pe care voi la scoală inca nu īl faceti...

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Ps1: Beneficii nu benefici
Ps2: Conexiune nu conectiune

Suntem vorbitori nativi de limba romana...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Ps3: V-am nu vam

prin protectie te referi la sistem game-guard de la I.M.C.A.? Nu e compatibil cu 1.6

Vai de tine... Nu avem nicio comanda asupra ta? Doamne... But Mai esti ma...inca mor de ras de ce ai zis Mai sus ... Se vede ca esti.... Nu ai ce face??? Mai bine taci si stai in Banca ta...nu pot sa cred cat de ..... Esti. Imi scuzati limbajul dar acest om tupeist a trecut peste limita de nesimtire,imi pare rau de lmbj inco-data

Razeer. @
15-09-2015, 04:26 PM
Cel puțin ai īncercat... E o părere ;) Detin steam original si o mica modificare prin fisiere face ca steam ID-ul sa fie anonim ;) . Ei bine momentan sunt plecat din oras īnsă am observat ca cineva"de sus" mi-a introdus IP-ul in banlist :) nu-i nimic luni revin. De asemenea l-as ruga pe Wick pe zeno si pe As I Said sa se abtina de la amenintari cata vreme ei nu au nicio comanda in putere asupra mea. Cand despre anti-cheat detineti deja unul care daca tineti minte v-am spus ca e nul. Oare cand jucam pe KoKo cu WAC si eram acuzat de aim ce era... Asa si asule nu ai drept sa mă faci copil cat tu esti un plod de 16 ani. Shock-ul este iar nul daca ai cunostinte minime de script si ai un minim de cunostinte in programare pe care voi la scoală inca nu īl faceti...

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Ps1: Beneficii nu benefici
Ps2: Conexiune nu conectiune

Suntem vorbitori nativi de limba romana...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Ps3: V-am nu vam

prin protectie te referi la sistem game-guard de la I.M.C.A.? Nu e compatibil cu 1.6

Băi. Te crezi mare şmecher că joci pe nVidia E7 ? Şi la faza cu shock-uriile , exterminate, tot ce faci tu este că īţi dai restart la router. :)) Domniilor de la Furien.WarGods.Ro , da-ti-mi pe privat mesaj să vă zic ce să folosiţi pentru acest prăpădit. Mulţumesc :).

EDIT: Plugin nGuard Exterminate creat. :) PM la mine să vă dau pluginul :3 .

-WickedSick-
21-09-2015, 05:45 PM
Daca detii cunostinte si doresti sa faci parte din comunitate , contacteaza-l pe Tiger !
:locked: