PDA

View Full Version : Reclamatie DocTati



Nigga*>?<
09-09-2015, 12:43 PM
Nick reclamat: DocTati
Ora: 12:30
Harta: deathrun_minecraft
Motiv: da slap aiurea si nu cred ca "mai taci" e un motiv pentru un gag de 10 minute , din cauza ca am ras
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

As dori sa primeasca down la slot , pentru ca adminii trebuie sa fie impartiali si sa aiba un motiv pentru comenzile folosite

~TraNda~
09-09-2015, 12:55 PM
Oare urcatu pe mapa, excesiv, cand noi anuntam de 100 de ori ca nu e voie? Oare pentru ca voi mereu veniti aici ca victime cand pe voi defapt va mananca? Oare pentru ca mereu comentati aiurea, doar ca sa enervati un admin? Pentru asta vrei tu sa primeasca down, aa?
Iti zic eu, respecta regulile alea. Cand e srv full si un singur admin, pe o mapa ca minecraft, cand 23/24 se urca pe mapa, ce vrei sa faca? Normal ca nu ii poate prinde pe toti. Dar te prinde pe unu ca tine, care o faci mereu. De la mine aveai si ban :) .
:contra: down, Doc doar si-a facut treaba.

DocTati
09-09-2015, 01:01 PM
Asa. Ai primit slap pentru ca fugeai la duel,spune multumesc ca nu te am zburat cand ai scurtat,o astept pe Nuttela sa confirme si ea cat de tare in gura erai si imi cereai explicatii la orice.
Ganditi prima data inainte sa faceti ceva.

Nigga*>?<
09-09-2015, 02:00 PM
Mda , as dori sa raspunda si altii . Cu tine nici nu am ce vorbi. Si daca erai tu ,ce ? imi dadeai ban ? pe ce motiv , ca te enervez? Dovada ca am urcat pe mapa , dovada ca am comentat . Prietene , tu nici nu te-ai uitat pe dovezi , asa ca te rog sa taci . Nu-ti mai exprima sentimentele de suferinta


Asa. Ai primit slap pentru ca fugeai la duel,spune multumesc ca nu te am zburat cand ai scurtat,o astept pe Nuttela sa confirme si ea cat de tare in gura erai si imi cereai explicatii la orice.
Ganditi prima data inainte sa faceti ceva.

Si Nutella fiind cine ? Inteleg , sunt nou , voi va intelegeti . Dar te rog sa te uiti in dovezi ca si tu si Nutella erati mai tare in gura decat mine

~TraNda~
09-09-2015, 02:19 PM
Mda , as dori sa raspunda si altii . Cu tine nici nu am ce vorbi. Si daca erai tu ,ce ? imi dadeai ban ? pe ce motiv , ca te enervez? Dovada ca am urcat pe mapa , dovada ca am comentat . Prietene , tu nici nu te-ai uitat pe dovezi , asa ca te rog sa taci . Nu-ti mai exprima sentimentele de suferinta

Si Nutella fiind cine ? Inteleg , sunt nou , voi va intelegeti . Dar te rog sa te uiti in dovezi ca si tu si Nutella erati mai tare in gura decat mine

Baiatule, stai parcat :) sa nu iti plesneasca vreo vena, Doamne fereste, te am pe constiinta :hohot: .
Pana sa scriu reply, m-am uitat pe dovezile tale, stai tu calm. Ce dovezi ai adus? Ca ti-a dat slap si gag? Vaii :O saracutu de tine. Da' de ce nu pui tu poze la tot ce s-a intamplat?
Nu mai lasati reply-uri, intrucat Hell nu poate intra:
Reclamatie nefondata, puierila, facuta la fustrare. Adminul DocTati nu va fi sanctionat. Pe viitor pui poze cu tot ce s-a intamplat, nu cu ce iti convine tie ca sa pari victima.
:tc:

EmilianYm
10-09-2015, 04:23 PM
Reclamatie DocTati

Nick reclamat: DocTati
Ora: 16:05
Harta: deathrun_latexx
Motiv: da slay aiurea si daca ii zici ,,taci ma " da gag
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>

As dori sa primeasca remove,dc cand incepe o runda sunt mort(nu pot nici sa scriu)!!!! <b>You have to register to ba able to see this link</b>

DocTati
10-09-2015, 06:52 PM
Bai baiatule,nu puteai sa scrii ca aveai stfu, de ce ai facut reclamatie sa arati ca esti bot sau ce? Comentezi non stop si ai pretentii sa nu primesti nicio sanctiune. pa

HeLL#Boy-Razvan
26-09-2015, 08:50 AM
Doc nu a gresit cu nimic.
:locked: