PDA

View Full Version : Reclamatie Fu***amers!



Pain01
02-10-2015, 10:44 PM
Nume:Rias
Nume reclamat:Fu***amers
Ora:in jur de ora 22
Motivul: Imi dadea kick pentru ca omoram oamenii chiar daca era free si inteleg ca nu aveam voie dar m-am potolit. Mai apoi pe latexx am ras de el ca are 13 ani si m-a tinut in kick pana cand nu am mai intrat iar dupa ce am iesit Cristinel a vorbit cu el si a si injurat.
Martori: Cristinel
Dovada: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
PS: Scuzati-ma daca am gresit cererea.

HeLL#Boy-Razvan
03-10-2015, 09:41 AM
Asteptam sa vedem ce zice si Gamers

-=AGenT 007=-
03-10-2015, 12:12 PM
Bine ti-a facut, ai schimbat numele in "agent007pr**t" crede-ma Razvan, Fu***amers a procedat bine se vede si in logouri.
Poti sa verifici ce am scris aici o sa fie si acolo, eu nu mint, n-am putut sa fac poza pentru ca am crezut ca nu trebuie.
Eu zic :contra:

mugurhaiduc
03-10-2015, 01:12 PM
I-am dat kick NU pentru ca ras de mn ca aveam 13 ani ,ci pentru ca a inceput sa injure si i-am dat gag si a dat retry ca sa scape de gag si i-am dat kick sa se sature .Specifica cine a injurat pe cine ,Cristinel m-a injurat pe mn pentru ca ti-am dat kick tie .Si data viitoare vino cu dovezi clare unde ''am injurat'' .De ce nu ai pus si partea unde ai injurat tu ?

Nutella :3
03-10-2015, 01:13 PM
Nu am fost pe sv cand sa intamplat asta dar eu il stiu pe full si el nu a injurat niciodata pe sv pe cineva. Si la partea ca ai ras de el si te-a tinut in kick la fel nu te cred pt ca el nu da kick degeaba! De la mine CONTRA! Full a facut ce trebuia!

[SiT]Aks3l!
03-10-2015, 01:53 PM
:contra:

HeLL#Boy-Razvan
03-10-2015, 02:35 PM
Se pare ca full nu a gresit cu nimic:) Data viitoare vino cu niste dovezi solide nu doar cu argumente
:locked: