PDA

View Full Version : [Important] Addons



~TraNda~
12-10-2015, 10:03 PM
Salut. Nu m-ati mai vazut de mult pe la sectiunea asta :)) sau pe server. Motivul este simplu, s-a invechit :) . Propun sa se schimbe addon-ul cu unul mai nou. Noi clase, skinuri s.a.m.d
Important : SA NU SE INTELEAGA GRESIT. NU SCHIMBAREA MODULUI DE JOC, TOT BIOHAZARD SA RAMANA, DOAR ADDON-UL SA FIE SCHIMBAT!!!.

Ar prinde bine si la playerii vazand ceva nou si fara buguri, sa mai lasam Old School deoparte. Sunt multe addon-uri funny bune, fara buguri. Intr-o seara s-ar putea testa unul sa vedem cum merge si lasat 3-4 zile sa vedem cum prinde.
Aici un addon (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

E doar o propunere, nu-mi sariti in cap :) .

Tiger
12-10-2015, 10:11 PM
Nu vom pune niciodata un addons facut de altii. Iar ca sa facem un addons de la zero dureaza (clase de zombie, aplicarea ideilor, etc.).

Oricum, ceea ce este necesar este sa fie aduse noi idei la actualul addons si reparate anumite buguri. Din cate am observat jucatorii nu mai primesc "reliable channel overflow", ceea ce inseamna ca unele probleme au fost rezolvate.

~TraNda~
12-10-2015, 10:38 PM
Nu vom pune niciodata un addons facut de altii. Iar ca sa facem un addons de la zero dureaza (clase de zombie, aplicarea ideilor, etc.).

Oricum, ceea ce este necesar este sa fie aduse noi idei la actualul addons si reparate anumite buguri. Din cate am observat jucatorii nu mai primesc "reliable channel overflow", ceea ce inseamna ca unele probleme au fost rezolvate.

Din pacate nu mai primesc overflow din cauza ca nu sunt playeri. Da un boost, si sa fie serverul 29-32/32 dupa 4-5 runde iti da eroarea.
Cand sunt putini nu o da, asta e intrebarea, de ce nu o da cand sunt si putini?
Oricum, ceva schimbat trebuie.


EDIT : Eu am propus. Inteleg ca e comunitate si nu poti pune un addon facut de altcineva, dar schimbari la actualul addon se poate face.
Exemple : scoaterea unor clase de zm (care nu le joaca nimeni; toata lumea joaca doar reaper/toxic/climbing/dark restul, Doamne ajuta) si adaugarea altora, cu noi "puteri" si skinuri.
Un VIP pe server, prinde bine.
Alte skinuri de oameni, sa para mai reali / alte skinuri de LM (skinurilea alea de lm din acel addon pus de mine chiar arat bine) / rezolvarea bugurilor.

Si cel mai important lucru ADMINI FRATE ADMINI. SERVERUL E MORT FARA ADMINI!!

Adr1aN
13-10-2015, 07:55 PM
Sincer,eu nu ma pricep la plugin-uri si d-astea si probabil nici multi altii :D
Dar totusi cred ca ar fii o idee buna sa se mai schimbe cate ceva,sa fie noi tipuri de zombie,poate si reintroducerea awp-ului :D

~TraNda~
13-10-2015, 08:24 PM
Sincer,eu nu ma pricep la plugin-uri si d-astea si probabil nici multi altii :D
Dar totusi cred ca ar fii o idee buna sa se mai schimbe cate ceva,sa fie noi tipuri de zombie,poate si reintroducerea awp-ului :D

Exclus ideea de a adauga arme cu dmg mare. Se stie ce probleme a creat. Plus ca destabilizeaza jocul.

Edit : Problema mare, cine se ocupa de modificari? Tiger, are timpul limitat. Alticeva cine o face? :)) .

Adr1aN
13-10-2015, 09:05 PM
Eh,au fost scoase inainte sa vin pe zm,de aceea am propus,nu stiam ca au aparut probleme

~TraNda~
13-10-2015, 09:12 PM
Eh,au fost scoase inainte sa vin pe zm,de aceea am propus,nu stiam ca au aparut probleme

Tu oricum esti but :)) :P

Revenind la problema, si sa satisfacem toate placerile :)) se poate adauga un HE special, de 150-200 dmg, care sa coste vreo 15000$ si sa fie cumparat doar o data pe runda de un player sau ceva de genul :)) .

~TraNda~
16-10-2015, 04:55 PM
UP!!

~TraNda~
20-10-2015, 05:42 PM
Pana la urma cum ramane? Se fac cateva schimbari sau nu?

Edit : Macar clase noi de zm sau skinuri.