PDA

View Full Version : Atentie



KillAllBadBoys
16-10-2015, 06:54 PM
Iar am intrat pe sv si iar am intampinat aceeasi prb. Un player m-i sa pland in u@ ca alexx e cdt. I-am facut un demo si i-am dat linku de la wcd ca sa dea scan sa vad daca e cdt sau nu. A trebuit sa-i dau spec de vreo 5 ori ptr ca mereu se scria /back si pana la urma dupa ce i-am zis despre ce e vorba cu aplicatia aia de la care i-am dat linku m-a amenintat cu report dar nu m-am lasat si i-am mai dat linku dar a iesit de pe sv. Ip-ul lui este --> alexx - 109.102.125.143 - STEAM_0:0:193520026. Va rog daca il mai vedeti sa il verificati. Poate e cdt. Multumesc ptr atentie. Si imi cer scz ptr ca fac a doua oara o cerere cu acelsai tip de subiect dar cred ca este ceva important si chiar vreau sa ajut sv sa scape de cdt.

zeNo
16-10-2015, 08:48 PM
Ok..

-WickedSick-
17-10-2015, 01:46 AM
Este īn regulă că ne-ai anunțat, ulterior dacă mai īntālnești cazuri de genu' lasă-mi pm mie sau altora cu acces la ban de pe server, cāt despre verificarea acestuia, e irelevant, refuz wcd-> ban!

KillAllBadBoys
17-10-2015, 09:48 PM
Ok ms ca mai anuntat wickule. Daca devin vreodata premium o sa dau ban ptr 10000 la refuz wcd. Si apropo sper sa nu va suparati daca o sa contunui sa las posturi de genu asta in care va atentionez despre refuzuri wcd sau altele da mie si mie mai usor decat sa va las pm al toti, plus ca nu va am pe toti al contacte.

J.Vardy
18-10-2015, 11:12 PM
te rog posteaza de acum intr-un singur topic.