PDA

View Full Version : reclamatie Luv.



Pa3bax
02-11-2015, 06:52 PM
nume:Luv.
grad:helper
motiv reclamatie:nu asuta playeri si da gaga deagaba!!!
dovezi:=><b>You have to register to ba able to see this link</b>
=><b>You have to register to ba able to see this link</b>
=><b>You have to register to ba able to see this link</b>
=><b>You have to register to ba able to see this link</b>
multumesc anticipat!....si scz pt ca am postat aci dar nu am casit locul acestui post:)

Remi.
02-11-2015, 07:12 PM
În primul rând ti.ai expus parola(începător) în al doilea rând ai selectat ce ai vrut,ai spus un nick și wall ... in fine aștept decizia

Pa3bax
02-11-2015, 07:31 PM
Man nu știu sigur cred ca tu ești luv. Și nu sunt începător tu miai dat gag degeaba și team mai întrebat înainte cv și mă luai la mișto întrebarea fiind" luv de ce nu îmi da și mie 200 hp dacă am vip"
Răspuns " lasama mă butule ca tu nu ști nici să folosești shopul nu mă mai întreba"eu consider ca un admin nu are voi să jicnească alți jucători ci trebui să îi ajute cu probleme legate de sv" era de ajuns un simplu nu știu "

Remi.
02-11-2015, 07:37 PM
In primul rând eu folosesc nub, în al doilea ti.am spus de 2 ori ca dacă nu ești lider nu incepi cu 200hp, tu tot întrebai, ti.au mai spus unu sau doi tot ce am spus eu, tot nu ai înțeles, si nu te.am facut but, dupa ce am spus faza cu liderul de 2 ori te.am ignorat.

EDIT: Totuși ai slot, vorbește măcar cât de cât corect gramatical. ..

-WickedSick-
02-11-2015, 07:40 PM
Pe u@ se anunta codatii , u@ fiind chatul adminilor , iar daca tu te apuci sa spui pe chat ca x si y au coduri ,normal ca ti-a dat gag .. :-j
Reclamatie puierila !
:locked: