PDA

View Full Version : Reclamatie Master



lAsuStarl
09-12-2015, 10:38 PM
Data: 9.12.2015
Nick-ul Tau: AsuStar
Nick Reclamat: M@steR
Motiv: Neam prost
Martorii: Anna,Aatrox,L.Messi,si restul playeri-lor de pe server,a durat o ora daca nu ma insel
Dovada: De obicei eu nu am nevoie de dovezi,dar vreau sa i le trantesc in fata unei persoane anume

-In reclamatia anteroare,eu am cerut acestui cum sa zic neam prost,remove,si se pare ca eu nu am fost ascultat/am cerut degeaba,deoarece poate nu am stiut ce cer,habarnam,scuzati-mi atitudinea dar acest .... ma enervat,chiar dupa programu de lucru..,revenind la subiect,dandu-i acestui admin,downgrade,si nu remove cum am cerut,se observa ca,serveru,si colegii mei au nevoie de un ADMIN/VIP atat de special,asta ne trebuie,vreau sa-l felicit,si sa felicit pe cel care a luat aceasta decizie si sa prezint minunatul limbaj al acestui VIP.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-Ar fi fost pe putin 20 de poze,dar nu stau sa tot fac poze..,e de ajuns ca m-am enervat destul si e noapte..

-Cum scriia si in poza,Snk,asa ADMIN/VIP,avem nevoie noi pe server toata stima si respectul,deoarece eu vorbesc fara sa stiu.Partea cea mai amuzanta era cand la intrebat Messi,ca ce-i cu limbaju ala,la care el "Ce limbaj?" =)).Asta avem nevoie :).Noapte buna.

Star|WarGods ★
09-12-2015, 10:48 PM
Clar va primi remove !!" Nu e un limbaJ demn de un admin..-_-

7Days ★
09-12-2015, 10:54 PM
Va primii Remove :)

mihai3d
09-12-2015, 11:12 PM
:pro: pentru remove

sTzz.
10-12-2015, 01:37 AM
clar remove!!!

zeNo
10-12-2015, 07:23 AM
:pro: Pentru remove.. Pun pariu ca nu are Mai mult de 11 ani.. Un copil matur nu ar vorbii asa..

alexblake
10-12-2015, 03:15 PM
A două abatere remov

Boutique
10-12-2015, 07:06 PM
Sunt :pro: acestei reclamati. Nu cer mult doar remove!

-WickedSick-
10-12-2015, 07:26 PM
A primit remove !
:locked: