PDA

View Full Version : Reclamatie admini de o seama care stie sa vb mai jos



kent***
31-12-2015, 12:23 PM
NICK:GF-FataL
IP:
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Deea and dcdaifa

MOTIVUL aceasi problema cu lm care sa discutat ieri, intrec orce masura, imi da kick baetasu asta sub ce motiv ca stau spec, stau spec ca paote nu pot juca am treaba nu dai ca asa vrei.. sa revenim, amenintarile, legate din nou cu lm ca le da slay kick la playeri, rezovlati odata problema asta cu admini acestia , citez "sunt incapabili sa joace" daca nu stiu sa joace mearga la plimbare.. da nu ameniti playeri..problema doi mea dat kick asta dcdaifa.. ca stau spect.. cum am zis nu pot juca tot timpu.. da nu dai kick, ca asa vreau eu nu imi comvine nuj ce ..sa faca cineva ceva cu admini acestia care nu stiu regulie de pe acest sv, rezolvati repet odata cu adimini acestia incapabili.Respect.
DOVADA:GF-FaTaL : cei cu tine we nu este nici o regula

P@R@Z!T#DARK HOUSE# connected
[Xmas]: A intrat un Ajutor Spiridus (1cartof).
1cartof dropped
[G]*DEAD*[CM]-AuReL : /zspawn
1cartof has left the game
Deea : nu te pot ataca dear

[Lasermine] Laserele jucatorului 1cartof au fost dezactivate deoarece a intrat spectator
[Xmas]: A intrat un Ajutor Spiridus (P@R@Z!T#DARK HOUSE#).
<Warrior> Player dropped
P@R@Z!T#DARK HOUSE# is joining the Counter-Terrorist force
[Zombie INFO]: Pentru a schimba harta scrie in chat " rtv "
[Xmas]: A iesit un Ajutor Spiridus (1cartof). S-a dus sa pregateasca cadourile.
[G]*DEAD**Alex*iTz # : /zspawn
*Alex*iTz # : /zspawn

Ricardo : iale

Deea : vrei sa imbatranesti acolo

batman dropped
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
biLLy. killed WarGods | R.R.M with lasermine
Deea : ?

GF-FaTaL : daca dai kick la vreo unu iti fac reclamatie poate sunt playeri noi si nu stiu sa joace

AdiMan$$$ : /class

Esti deja protejat
GF-FaTaL : /protection

[G]*DEAD*WarGods | R.R.M : ....
little killed LeeTeRo with mp5navy
[G]*DEAD*P@R@Z!T#DARK HOUSE# : /bindlaser
AdiMan$$$ killed Ricardo with infection
BJGW killed Ricardo with lasermine
TERMINATOR 123 connected
[Lasermine] You must plant the lasermine on a wall!
JeaN : da si eu

Kicked
Connecting to 89.44.246.207:27015...
Connection accepted by 89.44.246.207:27015
* Password accepted
* Privileges set

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 87
No detail texture mapping file: maps/zm_leets_detail.txt
[Lasermine] You must plant the lasermine on a wall!
GF-FaTaL connected
Couldn't open file overviews/zm_leets.txt. Using default values for overiew mode.
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
[Lasermine] Laserele jucatorului GF-FaTaL au fost dezactivate deoarece a intrat spectator
*SPEC* GF-FaTaL : care o dat kick?

Matei dropped
[Reset Score]: scrie /reset daca vrei sa iti resetezi scorul de la zero
[G]*ALIVE*Deea : Stti cu lm'uri pe lung si asteptati Anu Nou..
<Warrior> Player dropped
[G]*ALIVE*dcdaifa : eu probleme?
Type 'amx_help' in the console to see available commands
Time Left: 18:17 min. Next Map: [nu se voteaza momentan]
[G]*ALIVE*Deea : Stati*
*SPEC* PUSKA : /who

Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
*DEAD* Ricardo : :))

[Zombie INFO]: Scrieti /servers pentru redirectionare pe alt server WarGods
florin alaska overflowed
[WarGods.ro] Jucatorii cu lag mai mare de 230ms vor primi kick!
florin alaska has left the game
*DEAD* Ricardo : dale slay

[G]*ALIVE*JeaN : LASA TI LUMEA SA JOACE CUM VREAAAA!!!!!!!
*SPEC* GF-FaTaL : ba tu dai kick asa ca vrei tu ?

* Daca vrei sa devii owner/admin/slot pe Zombie.WarGods.Ro tasteaza in chat /preturi
[Xmas]: A iesit un Ajutor Spiridus (florin alaska). S-a dus sa pregateasca cadourile.
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
florin alaska dropped
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
(1)<Warrior> Player dropped
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
Ricardo killed TERMINATOR 123 with infection
N3ver4Ever dropped
[G]*ALIVE*PUSKA : e imposibil de atacat. ma
Ricardo killed [CM]-AuReL with infection
florin alaska connected
[WarGods.ro]: Intrati pe serverul nostru de TeamSpeak3 -> TS.WarGods.ro
TERMINATOR 123 killed WarGods Player with infection
Adaugati Zombie.WarGods.ro la favorite!
florin alaska is joining the Counter-Terrorist force
[G]*ALIVE*S!llenT : /lm
[BIOSCANER] Infectia s-a raspandit!
Ricardo killed Deea with infection
WarGods | R.R.M killed P@R@Z!T#DARK HOUSE# with lasermine
(1)<Warrior> Player connected
[Xmas]: A intrat un Ajutor Spiridus (florin alaska).
[G]*ALIVE*PUSKA : /bindlaser
[G]*ALIVE*little : /class
[G]*ALIVE*dcdaifa : /protection
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
[Xmas]: A intrat un Ajutor Spiridus ((1)<Warrior> Player).
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
(ALL) dcdaifa : spectatori la joc
(1)<Warrior> Player is joining the Terrorist force
[G]*ALIVE**Alex*iTz # : /bindlser
[G]*ALIVE*WarGods | R.R.M : /protection
[G]*ALIVE*dcdaifa : fatal
.:::palistine_ free:::. killed Ricardo with lasermine
[G]*ALIVE*Ricardo : /class
[G]*ALIVE*D

PS. De cele mai multe ori admini se plang cu lm pe lung, mai is si playeri .. dar mai mult admini, aici e regulamentu cititil <b>You have to register to ba able to see this link</b>!

Esky
31-12-2015, 12:45 PM
Îi interesant subiectul în oarecare măsură...Deci, eu cred că fiecare are vina lui , deoarece vorbiţi în scârbă...În fine, daca tu zici ca noi sau o parte din admini sunt incompetenţi , fi tu unul foarte competent printre noi.
Baftă.

kent***
31-12-2015, 12:47 PM
Îi interesant subiectul în oarecare măsură...Deci, eu cred că fiecare are vina lui , deoarece vorbiţi în scârbă...În fine, daca tu zici ca noi sau o parte din admini sunt incompetenţi , fi tu unul foarte competent printre noi.
Baftă.

Daihatzu, eu inca nu am admin sa fiu cum ai supus tu, doar slot am si atat

~TraNda~
31-12-2015, 12:47 PM
Hai ca deja incepe sa se intreaca masura cu subiectul asta. E vacanta, relaxati-va, vine Anul nou.
Problema cred ca e intre voi din ce am vazut pe server. Incercati si voi sa va intelegeti ca doar d-aia sunteti colegi.
Ne auzim la anu. Un an nou fericit :* .

Esky
31-12-2015, 12:49 PM
În viitor când o sa fii , Fatal.

dcdaifa
31-12-2015, 12:53 PM
eu ti-am dat kick baiete,nu stiu cine esti dar nu comenta tu la admini cum sa faca munca adica cum vine asta
GF-FaTaL : daca dai kick la vreo unu iti fac reclamatie poate sunt playeri noi si nu stiu sa joace
sti tu stateai spectator si abea astept sa faci cerere pentru ss ca o sa primesti un mare CONTRA majoritatea orelor sunt facute cand stateai spec
pana atunci lasa gura mai mica si bucurate de slot nu sufar de admin daca imi ia adminu nu trebuie sa plang
si inca ceva vezi ca,cam ai gura mare un an nou fericit poate te schimbi in 2016

Deea.
31-12-2015, 01:00 PM
Draga Fatal nu cred ca ti-a da cineva slay/kick pe nimica , ori daca tu stai cu 4-5 lm'uri pe lung si dupa faceti gura ca zm nu ataca nu vad de ce comentezi . Cum spunea dcdaifa stai spec si faci gura ia joaca si tu sa vezi cum e cand esti zm si toti iti striga in cap ca nu ataci . Va tot plangeti ca admini sunt incapabili esti tu foarte capabil spectatorule !!! An nou fericit !

Esky
31-12-2015, 01:19 PM
Eu cred că această reclamaţie nu-şi are rostul şi ar cam trebui să ne suportăm unul pe celălalt cât că nici eu nu suport pe x si pe y , dar fac pe dracul în 4 să-i suport . Deci şi prin urmare aş zice să o lăsăm baltă.
Vă pupă je. :*

kent***
31-12-2015, 01:22 PM
eu ti-am dat kick baiete,nu stiu cine esti dar nu comenta tu la admini cum sa faca munca adica cum vine asta
GF-FaTaL : daca dai kick la vreo unu iti fac reclamatie poate sunt playeri noi si nu stiu sa joace
sti tu stateai spectator si abea astept sa faci cerere pentru ss ca o sa primesti un mare CONTRA majoritatea orelor sunt facute cand stateai spec
pana atunci lasa gura mai mica si bucurate de slot nu sufar de admin daca imi ia adminu nu trebuie sa plang
si inca ceva vezi ca,cam ai gura mare un an nou fericit poate te schimbi in 2016


BAiete sa ii spui cui vrei tu men nu mie, deja intreci masura veziti de trb ta..nu comenta daca nu stii de unde is orele alea .. nu mai pune de la tine din burta, nu bat capu cu tine, ulimul cuvant il are razor, ce muca prestezi tu ca admin, prietenene nu mai fa circ degeaba, nare rost sa imi bat capu, raman la ce a zis tranda.. are si el un adevar, dar 1 la mana nu am nimik cu nimeni 2 asta care ma facut baiete. nuj ce are el de gand el are ce are cu x si y. astept raspuns de la razor.

[U]Nd3r # C.N
31-12-2015, 01:38 PM
Kent are dreptate.. Fraţiilor noi ca oameni ( în joc ) suntem obligaţi să supravieţuim .. voi ca zombie sunteţi obligaţi să atacaţi.. oricum şi dacă atacaţi şi dacă nu tot se pune 1 "dead" .. aşa că nu mai trageţi de timp.. dacă ei au pus lm pe lung este problema voastră cum scăpaţi.. nu sunt în măsură să comentez dar chiar eu am luat slay pentru că am tras de timp şi nu am vrut să atac pentru că... chiar nu aveam cum.. e o mare prosteală ca tu ca şi admin când eşti om, să strigi pe y@ ZOMBIE ATACĂ !!! .. sunt mulţi care fac asta.. inclusiv PUSKA şi ceilalţi.. nu ne pasă nouă în joc că ne-am baricadat cu lm până-n gât.. asta e, ne-am mişcat mai repede ;)) .. fără duşmănie nu se poate? e un joc.. şi prea-l luaţi în serios.. dacă nu mai aveţi ce face când sunt lm peste tot, vă băgaţi pur şi simplu în ele şi gata, aţi murit.. next round.. dacă e aşa, fiecare când este zombie, trage pur şi simplu de timp, se caţără te miri pe unde şi gata.. nu mai e gameplay.. Deci voi ca şi admini ar trebuii să calmaţi jocul.. nu să-l tensionaţi.. :/ îmi pare sincer rău că văd atâta ţigănie pe un simplu joc.. sunt copilărisme chestiile gen " are lm pe lung, nu atac ! ".. pe bune? No stress.. e vacanţă / liber pentru unii :D . An nou Fericit tuturor ! :*

KaNNaBiS
31-12-2015, 05:32 PM
Imi place ce coleg avem (GF-Fatal) care ne face imcompetenti :)). Fatal sa sti ca trebuie sa ai macar unpic de respect pentru adminii cu grad mai mare decat tine ! Ce-ai rezolvat daca ai facut reclamatie ? Nimic ! N-am nimic cu tine si vezi pe cine jignesti dar nu ca m-am simtit dar suntem toti colegi si vorba lui Daihatzu suntem colegi si trebuie sa ne suportam sa avem cat de cat respect unu pentru altu. Un an nou fericit si multa sanatate va doresc la toti ! Toate cele bune ! :*
Edit : Ok pui laser pe lung si dupa mai si zici sa atace zombi. Serios ?!

Esky
31-12-2015, 06:22 PM
Teoretic si practic noi suntem mai presus intre ghilimele decat ei ca avem acces la comenzi,cu nimic mai mult inafar de mentalitate,experienta si de ani!

KaNNaBiS
01-01-2016, 05:14 PM
Banuri active (1)
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
30.12.2015 GF-FaTaL STEAM_0:0:460363566 WarGods Anti Cheat Codat prins de WAC - cdhack.dll:179153 Permanent

ATI VAZUT ASTA ?

kent***
01-01-2016, 05:50 PM
:| faci misto de mina ma ?

Kapucino
01-01-2016, 06:03 PM
am vazut azi dar nu am bagat de seama=))

RaZz0R
02-01-2016, 11:02 AM
Subiectul telenovelei este lm pe lung, zm nu ataca, kick-uri si.... cam atat, cred...

Sa incepem!
Am spus-o si in acea propunere a lui daiha, cred, NU ESTE INTERZIS, NU A FOST INTERZIS SI NU VA INTERZICE NIMENI LASERELE PUSE PE LUNG!!! Sa va intre bine in cap asta!
Jocul este free cu 2 reguli simple de joc, oamenii sa incerce sa supravietuiasca prin ce metode considera ei iar zm sa "cucereasca lumea" prin infectarea oamenilor.
Daca un player pune lm pe lung, poate asa vrea el sa supravietuiasca, care e problema voastra, aveti ibomb, puteti sa blocati lm in aer, sunt atatea metode a a ajunge la ei dar voi va-ti invatat comozi.

Zm nu ataca?!
Cititi regulamentul, o sa fiti surprinsi, acolo scrie...

Zombie au obligatia de a incerca sa infecteze echipa adversa!

si


Nu dati kick la spectatori! Se da kick doar cand stiti sigur ca sta spec sa faca ore, din simplul motiv ca nu joaca NU se da kick, serverul isi face loc singur cand e plin!

si


Cei AFK vor fi mutati la Spectatori! Nu se da kick!


Daca oamenii au lm pe lung, zombie sunt obligati sa incerce, fie pun si ei lm pe lung, fie gasesc alte intrari, fie acopera lm albastru si intra, sau de ce nu, se sinucid, daca acestia considera ca nu pot intra.

O spun pentru ultima oara, NU SE DA KICK PENTRU LM PE LUNG, NU SE DA KICK PENTRU CEI CARE STAU SPECTATORI SAU AFK!!!!
Sa va intre bine in cap, e ultima oara cand spun asta.



Aaa si era sa uit:
GF-FaTaL Esti banat permanent pe serverul de zombie pentru folosirea de programe ajutatoare, detectat de WAC: <b>You have to register to ba able to see this link</b>


:locked: