PDA

View Full Version : Unban Alexander ' McQueen



Alexander ' McQueen
05-01-2016, 07:44 PM
NUME: Alexander ' McQueen
IP: 109.103.41.214
VARSTA: 18 .
ID DE STEAM: STEAM_0:1:41114397
DATA: 05.01.2016
ORA: 19:26:36
HARTA: zm_cave_new
ADMIN: Daihatzu
MOTIV: motivul pentru care ai luat ban
MARTORI: N-am fost atent să văd ce admini mai erau intrați .. că intrasem de 3-4 minute !
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
MENTIUNI: Păi eu cred că omulețul ăsta suferă de comenzi .. sau de afecțiune ... ! :) , Eu vorbeam cu el cât se poate de omenește , în al doilea rând vorbeam cu xkidu și se trezește el să se bage în seama și să mă amenințe cu ban .. " Mi-o dat odată azi dimineață pe motiv că l-am înjurat .. , :)) dar vă puteți uita în logo că nu l-am înjurat sau altele .. și o fii văzut că n-am făcut cerere , ce o fii zis că poate să profite de banul ăla cu mine că eu nu știu de forum sau etc .. :)) " , iar azi acum , am intrat pe server vorbeam cu xkidu si mi'o zis " Iar vrei ban ? si i-am zis ca de data asta ma duc pe forum sa vad si eu motivul pentru care imi dai ban .. și mi-o dat 500minute așa pentru nimic ! :) "

Esky
05-01-2016, 07:51 PM
Pai mai copile,tu mai ai curajul sa vi sa comentezi ca ti-am dat ban? Dupa ce ca imi aduci mie insulte pe server si razi cu unul si cu altul de mine,tot mai ai curajul sa vi cu cerere unban? Zic si repet in continuare ca nu sunt carpa voastra! Nu sufar de admin,sufar de dreptate. Daca voi nu va potoliti,va potolesc eu cu alte metode. Te-a mancat in anus,sa nu zic altcumva sa zici când ai inceput sa zici chestii puerile catre mine : PE ce motiv imi dai tu mie ban? Daca-mi dai ban te pun pe forum. Am zis catre tine ca ma ameninti?
Si ai inceput sa razi cu unul si cu altul. Pacat ca nu ti-am dat ban permanent,deoarece asta meriti. Credema ca eu macar am bunul simt sa nu-ti dau permanent. Daca erai de ex. pe clasic, cred ca aveai deja ban permanent. Crezi ca noi adminii, va induram voua prostiile? Te inseli amarnic!

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 08:00 PM
" măi copile ? " =)) ... mna, cum spui tu .. oi fii eu copil, dar dacă te iau la bani mărunți te fac de toată rușine în orice punct de vedere îți dau clasă .
Și vorbești de bun simț ? Pot să râd 5 ore non-stop cu tot server-ul, n-am voie să vorbesc ? N-am voie să glumesc cu alții ? Ți se pare că ești așa o persoană importantă pentru mine ca să crezi că râd pe seama ta ? Și totuși spui că nu suferi de atenție.. !
Din partea mea îmi poți da ban 50 de ani , mi se rupe în 2 bucăți mici , mici .. de ban-ul tău sincer să fiu :)) .. mă pun pe plâns. Dacă tot ești așa "matur" , "Săru'mâna" la anii tăi , la maturitatea ta , stai să pierzi timpul ca admin pe un server de cs ? :> Eu joc 4fun 10-20 min când mă mai plictisesc cu prietenii .. dar de tine ce să mai zic :))) .. :*

Esky
05-01-2016, 08:08 PM
Rectifica baiete, radeai impreuna cu dragii tai prieteni de mine,deoarece ai facut tu glume piperoase^^. Crede-ma ca nu stau eu non stop pe Cs.

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 08:13 PM
Frate , copil , copil :> Dar îmi permit să-mi fac la 18 ani mai orice poftă pe lângă faptul că îmi pot face 10 servere ca wargods că am de unde ! :>
Dacă te controlez în buzunare nuștiu dacă ai de unde să-ți plătești chiria, dacă nu cumva stai cu părinții ;)) ! :*

<b>You have to register to ba able to see this link</b>


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Esky
05-01-2016, 08:30 PM
Te-am intrebat eu cat ai in cont?

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 08:33 PM
Nu, dar am vrut să-ți arăt că nu mă face un server .. și nici tu ! :D , pe lângă faptul că sunt mai matur și gândesc mai matur ca tine de 10 ori :*

Kapucino
05-01-2016, 08:34 PM
Parerea mea este ca esti un copil de bani gata, fitos si fara cei 7 ani de acasa.Nu trebuie sa ai bani ca sa ai putin respect fata de ceilalti.Poti sa nu ai niciun ban in buzunar daca esti "om".
"Matur"....=)))))))

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 08:44 PM
De unde reese că n-am bun simț și cei 7 ani de acasă ? :) .. Vezi că vorbești în + ?
Odată ce " gagiul " îmi dă ban și se tot leagă de .... mea , așa că are el ceva cu mine .. , normal că vede respect de unde îmi oferă și el mie ! :D ..

PS: Te-ai băgat în seamă să îi ții apărarea, mna .. să te afirmi și tu p-aici , dar din punctul meu de vedere .. am ajuns la expresia " Te bagi ca musca in .... vacii :D " .

Esky
05-01-2016, 08:45 PM
Este admin pe Zombie cu drepturi depline pentru a comenta!

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 08:49 PM
Păi eu ce am zis adineauri ? Mi-am dat seama că e admin că s-a băgat să-ți țină partea , că Tiger sigur va învățat regula " Să vă aveți ca frații :> " , n-are o treabă cu ce s-a întâmplat , nu mă cunoaște de nicăieri și el mă caracterizează pe mine " fițos și cum mă mai crede el " . Hoo ! Pune frână că nu e chiar așa , nu tot ce zboară se mănânca dar mna , rămâi la felul tău de a judeca și de a gândii :D !

AraGoN#
05-01-2016, 09:05 PM
Alexander , cum a zis kapucino nu ai cei 7 ani de acasa. Tu esti bogat dar nu ai respect fata de un om mai sarac de tine .
Insa un om sarac are respect fata de toti ! Nu trebuie sa ai bani pentru a fi un om matur .
:contra: unban !

Esky
05-01-2016, 09:06 PM
Contra pentru ce? Are doar 500 de minute ban. MERITA PERMANENT ACEST OM MATUR!

AraGoN#
05-01-2016, 09:08 PM
500 de minute ? Si atunci de ce ai mai facut cererea de unban ? Puteai sa astepti cele 500 de minute ..

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 09:08 PM
Cum mama măsii s-a ajuns de la o cerere de unban la bogății și respectul bogaților față de cei săraci ?
Dacă am un cont de paypal puțin bazat asta înseamnă că dorm în bani .. ?
Pot să am 100.000 de euro pe zii bani de cheltuială , asta nu înseamnă că nu sunt om și că nu am dreptul să joc sau să fac o cerere de unban ! :) .
Dacă omulețul mă ia cu amenințări și cu ban vrei să îl respect ?
Și cu ăia 7 ani de acasă .. , ești tu sigur că nu îi am ? :-j la o adică mi-am găsit și cu cine să vorbesc .. , înfine !
Aștept părerea unui Owner , Fondator .. nu a " colegilor lui de clasă , sau amicilor lui .. :) " .

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Scuze de dublu-post !

Putea să îmi dea și 1 minut, e dreptul meu să aflu pentru ce l-am luat și să le arăt celorlalți owneri cât de experimentați sunt admini lui ! :)
înțeleg că sunteți în recrutări , dar nici în halul ăsta cine face cerere poc , primește și admin ! :) .
Dă-mi frate permament, ai ip, ip steam ai tot ce vrei în model că poate dormi mai bine, poate ești un alt om sau ești mai fericit :)) .. măcar știu că am ajutat un copil să-și atingă visul și speranțele :P .

Esky
05-01-2016, 09:12 PM
Na, poftim cultura pe acest om. CE comentam noi nu conteaza. Like a boss!
Va rog frumos dragi admini a server-ului de Zombie.WarGods.ro sa nu mai comentati pe acest topic ,deoarece imi tineti apararea ! Va multumesc.

grasuxxl
05-01-2016, 09:15 PM
amice daca tot te lauzi ca ai bani si iti permiti orice esti liber sa iti deschizi sv daca tot te lauzi si admini sunt si ei oameni nu stau sa va asculte pe voi toti ca stiu eu cum faceti voi pe sv si fiecare admin are voie sa raspunda aici sa lase o parere ast sa iti treaca banu si dupa poti sa intri

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 09:16 PM
Băi omulețule, care acum ești și mai deștept nu numai matur ! :)) , pe minut tu descoperi din ce in ce mai multe calități la tine =)) , dacă eu ți-am făcut ție reclamație , de ce comentează altu care n-are o treabă cu tot ce s-a întâmplat ? Păi normal că îți ține partea că sunteți " colegi " ! :) . Tu ești la vârsta aia când tot ce zboară se mănâncă .. , o să dai cu capul de un perete și o să îți schimbi felul de a gândii și crede-mă că nu ți-o zic din răutate .. iar la faza cu engleza dacă te întreb în amănunte câteva chestii ... , te bate google translate-ul :D .

Kapucino
05-01-2016, 09:16 PM
Cum mama măsii s-a ajuns de la o cerere de unban la bogății și respectul bogaților față de cei săraci ?
Dacă am un cont de paypal puțin bazat asta înseamnă că dorm în bani .. ?
Pot să am 100.000 de euro pe zii bani de cheltuială , asta nu înseamnă că nu sunt om și că nu am dreptul să joc sau să fac o cerere de unban ! :) .
Dacă omulețul mă ia cu amenințări și cu ban vrei să îl respect ?
Și cu ăia 7 ani de acasă .. , ești tu sigur că nu îi am ? :-j la o adică mi-am găsit și cu cine să vorbesc .. , înfine !
Aștept părerea unui Owner , Fondator .. nu a " colegilor lui de clasă , sau amicilor lui .. :) " .

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Scuze de dublu-post !

Putea să îmi dea și 1 minut, e dreptul meu să aflu pentru ce l-am luat și să le arăt celorlalți owneri cât de experimentați sunt admini lui ! :)
înțeleg că sunteți în recrutări , dar nici în halul ăsta cine face cerere poc , primește și admin ! :) .
Dă-mi frate permament, ai ip, ip steam ai tot ce vrei în model că poate dormi mai bine, poate ești un alt om sau ești mai fericit :)) .. măcar știu că am ajutat un copil să-și atingă visul și speranțele :P .
Nu a spus nimeni ca nu ai drepturi.Dar fi si tu pe server mai respectos si mai putin plin de tine.

AraGoN#
05-01-2016, 09:16 PM
Eu rog unui moderator sa dea T.C. cererea de unban este inutila !

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 09:19 PM
Grasule, o mai repet și a doua oară ! Dacă e să am bani , nu vă privește pe voi tot un om sunt , tot două mâine, două picioare am !
Nu vreau să îmi deschid server, poate m-am atașat sentimental de acest server ! :)) și vreau să joc pe el .
V-am mai zis, pot să am 100.000 Euro, tot aceleași drepturi ca și voi le am !! :) .

Esky
05-01-2016, 09:22 PM
Rog adminii sa nu mai comenteze la topic. II dati apa la moara !

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 09:23 PM
Nu a spus nimeni ca nu ai drepturi.Dar fi si tu pe server mai respectos si mai putin plin de tine.

Ba voi cam asta insinuați că eu n-am drepturi ca și voi !
Bun, am luat ban odată că nu îi sunt eu simpatic lui Daihațu , am înțeles .. dar nu d-acum că dacă gata intru pe server să mă joc și râd cu unu altu , trebuie să iau ban că gata se simte el . :) Eu știu că se da gag pentru " insulte " nu ban 500 minute ! În fine !

grasuxxl
05-01-2016, 09:23 PM
pai le ai da daca tot te lauzi ca poti sa iti deschizi 10 sv ca asta si ma bucur daca teai atasat de sv asta fi u calm pe sv si lasa admini in pace ca si ei intre sa joace nu sa fie stresati dupa cum zisa daiha iti dadu prima data llama si dupa til scoasa si u tot continuasi si te bana

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 09:25 PM
Nu mă da el crede că dacă iau ban sau îmi da ban permanent , mă omor ! :)) ..

Rog un Owner să se uite în logo să vadă dacă mi-o dat llama , iar dacă mi-o dat llama el mie, eu vă rog să îmi dați ban permanent pe clasa de ip ! :) .

Esky
05-01-2016, 09:33 PM
Am zis eu ca ti-am dat llama?

Alexander ' McQueen
05-01-2016, 09:36 PM
Uită-te la ce a zis grasu ! :) .

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Hai ca să nu mai continuăm până mâine dimineața .
Am să joc pe " șustă " d'acum , am să verific înainte să intru pe server să văd dacă e vreoun admin .. iar când va intra unu am să ies, că poate nu mai încăpeți de mine !! :) , și evităm și scandal-uri , certuri și etc .. :) !

grasuxxl
05-01-2016, 09:42 PM
da cred ca citi eu gresit si parca vazusem ca zisase daiha ca iti daduse llama si dupa til scosese si stai ma lin poti sa joci si cand sunt admini pe sv ca nu are nimeni nimic cu tine dac iti vezi de jocu tacu acolo si stai linistit

dcdaifa
05-01-2016, 09:48 PM
bai baieti daca doriti sa va faceti posturi votati servaru si faceti posturi
daca doriti sa fiti aroganti dativa numaru de telefon sau skype nu sa vorbiti aici
asta nu e cerere de unban asta e mai mult o cearta intre 2 copi batrani
deci parerea mea cerere de unban facuta mai mult sa va certati
si asta e valabil si pentru daihatzu si pentru tine Alexander ' McQueen cand veniti cu reclamati ca va dat ban
faceti frate un print ceva sa vedem ce sa intamplat daihatzu la fel fa un print sa vedem si noi despre ce este vorba
ne bagam toti in seama comentam ca x are bani si vrea sa dea mare bv lui e problema lui nu iau apararea lu daihatzu dar Alexander ' McQueen ai cam fost arogant

ps.mentionez nu mi-a placut scoala daca am scris gresit anumite cuvinte

AraGoN#
05-01-2016, 09:58 PM
Frate , eu zic sa lasam scandalurile si sa dam un Topic Closed ( T.C ) .
Nu cred ca la ora asta mai are cineva chef sa se certe
Inca odata astept sa dea cineva T.C , Multumesc :*

Itachi
06-01-2016, 01:53 AM
Alexander incearca sa nu mai fii asa de plin de mandrie si sa te dai smecher ca ai bani pe cont, daca esti asa de bogat si poti deschide 10 sv ca wargods poti pleca sa ti le deschizi , nu o sa planga nimeni dupa tine .mai ales la ce mandrie ai pe tine si tupeu.

RaZz0R
06-01-2016, 10:17 AM
Asa cum a spus si dcdaifa, cererea este facuta.... Mai mult degeaba, banul nu este permanent, daca vroiai sa aflii motivul banuluinu era necesar un post cu 30 de comentarii inutile.
Un simplu print la consola lamurea tot.
Sa nu se mai repete asa ceva, orice ban pe timp sau permanent trebuie sa fie insotit de dovezi, dovezi solide.

Domnu' Alexander', va sugerez sa nu mai fie cazul de glume la adresa adminilor sau playerilor pe chatul sv.ului. A-ti putea sa faceci conferinta pe skype si acolo glumiti cat vreti.

:locked: