PDA

View Full Version : Reclamatie g nico



soniqk
15-01-2016, 05:59 PM
NICK: Nick-ul cu care joci pe server ! : soniqk
IP: IP-ul folosit de catre tine (dinamic/static) ! : dinamic
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Numele adminului/jucatorului caruia ii faci reclamatia ! : G Nico
MOTIVUL: Motivul reclamatiei ! : Ban fara motiv
DOVADA: Dovada, daca o detii ! :<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ma iei pe mine ca am eu figuri , nu te vezi ?

dcdaifa
15-01-2016, 06:43 PM
ai ban 30 de minute ...........

G|Nico.
15-01-2016, 06:58 PM
Motivul banului : "ventileaza pe alte servere"
Simplu , banul a fost de 30 de min (nu vad motiv de reclamatie, a si expirat pana ai deschis tu topicul).
Ti s-a cerut Wcd, si tu jucator prea bun pt noi...ai inceput sa faci urat ca ti-a stricat scorul si cheful si tot ce mai tinea de buna starea ta . Really?! Ti se cere, te conformezi fara alte comentarii !
Ti-am spus de 2 ori sa te calmezi si sa iti vezi de joc, nu suport jucatorii care sufera de ei :) si se ia in gura cu adminii care incearca sa iti faca tie, un inganfat..o atmosfera cat mai placuta pe sv, sa poti juca fara te arda codatii`n...bip . Ce te face sa crezi ca pe langa tot ce facem , trebuie sa-ti suportam si tie arfele ?!

Move on !

Frumos Tranda, dai like. :)) gotcha! ai o bila neagra

soniqk
15-01-2016, 07:08 PM
Hehe , cum ai spus si tu "nu vad motiv de reclamatie" , uite asa zic si eu , "nu vad motiv de ban" ;)

dns
16-01-2016, 10:52 AM
soniqk refuzul playerului de a scana sau a fi supus altor teste la cererea unui admin,rezulta ban permanent,presupun ca ai facut scan,altfel erai banat permanent,de asemenea comentariile aduse adminilor, (insultari,sau contraziceri) atrag dupa sine sanctiuni aduse si in cazul tau.
G|Nico ai procedat corect.

Anotimp
16-01-2016, 01:18 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> , daca un admin iti cere scan faci fara comentarii , daca nu te descurci ceri ajutor eventual un id-mess sa iti poata explica sau skype , daca un admin ar sta dupa fundul la toti copii sa se roage de ei sa faca un scan unde am ajunge s-a mai spus si o spun si eu nici'un admin nu e carpa voastra , nu faci scan ban simplu , te mananca pe limba si faci pe "desteptul" ai ban 120 X te calmezi frumos si dupa poti intra linistit .

lenoxxx
16-01-2016, 01:30 PM
Deci sonik eu te-am pus la wcd si tu ai inceput sa comentezi si sa te iei in gura cu mn ,poate pe viitor te mai calmezi si tu

plus ca nushh ce ai mai zis de mn si Nico a spus sa termini si tia dat ban

G|Nico.
16-01-2016, 02:17 PM
Deci #soni pt comentarii si argumente contra aduse adminilor, iesiri nervoase necontrolate..sau pur si simplu figuri si arfe, pe care noi adminii nu suntem obligati sa ti le suportam, se da ban pe timp (120 min) . Consider ca am fost destul de indulgenta cu banul de 30 min .
Daca tu crezi ca prin reclamatia asta ai dreptul sa te intorci pe server si sa incepi iar discutii in contradictoriu cu diferiti admini, te inseli.

#Tc!

lenoxxx
16-01-2016, 04:10 PM
idem Nico

S.V-C
17-01-2016, 12:44 AM
Esti tare in gura , te crezi mare cocos desi nu vad sa joci cs cine stie ce si in plus am vazut limbajul tau fata de admini , deci in concluzie este o reclamatie banala .. Probabil te plictiseai si in alea 30 de minute te-ai gandit sa-ti faci de lucru pe forum .. Astea sunt doare frustrari de copii .. GL.

XeLa
17-01-2016, 11:30 AM
Mereu ai ceva de comentat pe server, admini/harti/wac/wcd.In concluzie esti un stres pentru admini/jucatori, toata lumea care joaca zilnic poate sa confirme aceste lucruri.
Sfatul meu e sa incetezi cu problemele tale puerile si sa iti vezi de joc, sa mai o raresti cu chat`ul.Nu toata lumea intra aici sa socializeze, multi intra doar sa se joace.