PDA

View Full Version : Reclamatie CsCatalinGo



Dracke ♪
25-03-2016, 11:25 AM
Nick-ul tau: *MaLBoro||Wargods*
Varsta: 14 ani
Nick-ul admin-ului/player-ului: CsCatalinGo
Ora si Data: 11:10
Motiv: Strica toate rundele cumparand no-clip si hp la duel.
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Acest individ are VIP si nici nu respecta regulamentul si strica toate rundele. si inca din Pasti in Craciun pe server ..de forum nici nu mai vorbim si vine si strica toate rundele.

--------------- Added after 5 minutes ---------------

+ Ma mai si ameninta ca raman fara grad . <b>You have to register to ba able to see this link</b> .. Ca am stat afk 5 min cat am intrat pe forum si am facut reclamatie. <b>You have to register to ba able to see this link</b> si la misto ma mai ia

CsCatalinGo
25-03-2016, 12:13 PM
Off , vad ca trebe sa postez neaparat ....

Hai sa incep sa ma apar ....

1 . <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , am zis poate (la misto (crezi ca nu am recitit regulamentu dupa treaba cu cererea up? ...)) , si nu am stricat rundele , erai doar tu un laur pe servar , laur era tero si tu erai afk , si cand te jucai mureai , si m-am gandit ca daca tot am bani de no-clip dc sa nu il folosesc macar sa fac duel cu teroristu daca nimeni nu poate trece map ..
2 . <b>You have to register to ba able to see this link</b> , Nu am zis ca ramai fara grad , ti-am atras atentia sa folosesti comanda /spec ca sa nu asteptam dupa un afk ...
- Ca de obicei laur murea si perdeam timp pretios asteptand pana ce pici tu de pe platforma sa mori ...
3 . <b>You have to register to ba able to see this link</b> , e vina mea ca lui laur ai era frica ca puteai pune capcane , l-am sfatuit ca tu esti afk si poate merge linistit , si aceea replica "uite ca sa trezit si malboro" am puso acolo pentru ca nu foloseai comanda /spec si stateai afk dejaba ...

De la un timp vad ca prinzi ura pe mine , macar daca filmai toata conversatia :)
Si am zis ca o sa intru rar pe servar ca lucrez , joi am primit liber pana luni dupa iar sunt la lucru mult timp 1-2 saptamani depinde , ma chinuiesc sa ajung acasa sambata dimineata sau vineri seara sa mai intru pe sv sa ma relaxez , am motivele mele , daca tu ai parinti care au grija de tine asta nu inseamna ca toata lumea are .

La orice noua acuzatie de incalcare a micului regulament o sa dau edit si o sa lungesc postul asta !


4 . Waa tata , voi va auziti ?
Aia cu cumparatu hp-ului era acuma 4-5 zile cred , voi cred ca ati uitat ca azi e vineri ...
De atunci , de cand am fost respins la cererea slot nu am mai folosit hp la duel sau orice fel de alta putere ... :))
Asa ca incet cu acuzatile astea false , am folosit atunci si gata mi-am invatat lectia ... .


acum el era tero sau era ct??

Malboro era ct dupa cum se vede si in poze si un alt player era t ...

Shieldon
25-03-2016, 12:33 PM
:pro: Sunt deacord cu Malboro,
1. Esti inactiv.
2. HP in duel
Faza cu no-clip-ul are voie,

wLady | Kamelia
25-03-2016, 05:22 PM
acum el era tero sau era ct??

dRw # SiLeNTT
25-03-2016, 06:02 PM
:pro: pentru Malboro, doar ca sa stiti nu aveti voie shop la duel ... si i-am zis asta de multe ori (lui Cata)chiar daca este un singur player la duel!!!

Dracke ♪
25-03-2016, 07:21 PM
acum el era tero sau era ct??

Daca zici de de asta <b>You have to register to ba able to see this link</b> eu eram tero si unu player ct

~TraNda~
25-03-2016, 07:55 PM
Pentru repetate greseli + abuz de VIP primesti remove!