PDA

View Full Version : ghiceste steagul



Teddy
31-10-2011, 10:39 PM
cat de bine cunosti steagurile tarilor?
fa acest test si vei vedea:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Rezultatul tau:
Bravo! Esti un maestru al geografiei! Iti place geografia si asta se vede. Sigur ai o tara preferata si iti place mult sa calatoresti. Ai o cultura generala de invidiat

AnGeL | Pro (W_^)
31-10-2011, 10:46 PM
Daca eram la scoala iti dadeam o nota de trecere. Ori ai ghicit steagurile ori le cunosti cat de cat. Cine stie cand vei ajunge prin tarile mentionate in test asa ca ar trebui sa stii si tu mai multe despre ele.
P.S: Alex tu furi rezultatele :))

Teddy
31-10-2011, 11:00 PM
asa parere ai tu despre mine?:))

-=MaX=-
01-11-2011, 01:02 AM
Ha ce tare :)) unele chiar le-am pus prin eliminare dar mi-a iesit :))

Bravo! Esti un maestru al geografiei! Iti place geografia si asta se vede. Sigur ai o tara preferata si iti place mult sa calatoresti. Ai o cultura generala de invidiat.

Sky
01-11-2011, 01:14 AM
Rezultatul tau:

Bravo! Esti un maestru al geografiei! Iti place geografia si asta se vede. Sigur ai o tara preferata si iti place mult sa calatoresti. Ai o cultura generala de invidiat.
...tin sa mentionez ca n-am gresit nici o intrebare :))

-=MATRIX=-
20-08-2012, 10:57 AM
Bravo! Esti un maestru al geografiei! Iti place geografia si asta se vede. Sigur ai o tara preferata si iti place mult sa calatoresti. Ai o cultura generala de invidiat.

Delia ღ❤
06-08-2014, 06:11 PM
Rezultatul tau:

Bravo! Esti un maestru al geografiei! Iti place geografia si asta se vede. Sigur ai o tara preferata si iti place mult sa calatoresti. Ai o cultura generala de invidiat.