Log in

View Full Version : unban Rdu



Radu Rdu
30-04-2016, 07:11 PM
NUME: Rdu
IP: 86.127.15.227
VARSTA: 18
ID DE STEAM: cont23g1ro
DATA: 30/04/2016
ORA: 12:04:43
HARTA: gg_aim_train-dust
ADMIN: Teg-Kiddow
MOTIV: AIM !
MARTORI: Seth
DOVEZI: ==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: GunGame.WarGods.ro
Map: gg_aim_train-dust
Admin: Teg-Kiddow
Your name: Rdu
Your IP: 86.127.15.227
Your AuthID: STEAM_0:0:12343935
Ban Reason: aim
Ban Minutes: 5000 minutes
Time/Data: 12:04:43 <> 30/04/2016
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked :"Banned! Check your console!"
MENTIUNI: Da si mie demo pls :*

~TraNda~
30-04-2016, 07:39 PM
Banuri active (4)
Data Jucător SteamID Admin Motiv Durată
30.04.2016 Rdu STEAM_0:0:12343935 Teg-Kiddow aim 3 Zile
04.04.2016 Rdu STEAM_0:0:12343935 Mr.A banuri-active Permanent
01.09.2015 kenny\'S STEAM_0:0:12343935 WarGods|Qatar no.wcd/forum Permanent
21.08.2015 (1)WarGods Player STEAM_0:0:12343935 Brunette &lt;3 Xela Unknown Permanent

La cate banuri active ai chiar ti-a facut bine ca ti-a dat ban.
Scuzati interventia

team11
30-04-2016, 07:56 PM
Asteptam sa vina Teg-Kiddow cu demo daca nu are :pro: unban

Teg-Kiddow
30-04-2016, 08:59 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

--------------- Added after 3 minutes ---------------

In primul rand ora :) uita-te mai exact ce ora era. ..nici nu esti in lumea ta amice , nu sti sa diferentiezi orele
Mai mult ca sigur esti vreun borac care nu are ce face mai bun acasa
Ban-ul nu se da degeaba , au fost jucatori care te-au vazut ca aveai aim on
Ca si dovada ti-a demonstrat si Tranda ca esti un codat :)

--------------- Added after 4 minutes ---------------

Prin ban-urile care le ai la activ

Este decizia lui Adri daca scoatem ban-ul sau nu . el are ultimul cuvant de spus pt ca nu dau ban-uri aiurea ca m-i se nazare mie sa dau ban asa dintr-o data fara motiv

dcdaifa
30-04-2016, 10:14 PM
nu tin partea nimanui dar din cate stiu eu
are ban pe clasic aici are ban de la teg
teg trebuie sa vina cu dovada sa vedem si noi despre ce este vorba
si treaba cu banu pe clasic si banu aici decide adri cum e

Teg-Kiddow
30-04-2016, 10:32 PM
Dovada nu am sincer sa fiu :) pe viitor am sa tin cont sa fac si demo ceva , voi incerca sa imi iau alt cs pt ca atunci cand dau playdemo ma scoate din joc
Cat despre ban , nu il dau degeaba pt ca nu sunt nebun sa banez aiurea si fara sa vad in clar pentru ce banez

Ceausescu
30-04-2016, 10:35 PM
Scuze ca ma bag , dar unde e dovada ca avea AIM ?

Teg-Kiddow
30-04-2016, 10:46 PM
Scuze ca ma bag , dar unde e dovada ca avea AIM ?

Am specificat :

Dovada nu am sincer sa fiu pe viitor am sa tin cont sa fac si demo ceva , voi incerca sa imi iau alt cs pt ca atunci cand dau playdemo ma scoate din joc
Cat despre ban , nu il dau degeaba pt ca nu sunt nebun sa banez aiurea si fara sa vad in clar pentru ce banez

Dracke ♪
30-04-2016, 10:52 PM
Scuze de interventie fara grad dar eram pe server si eu.. Voi chiar credeti ca daca juca fara aim dintr-un glont doua te ucidea? Sa fim seriosi

team11
01-05-2016, 12:29 AM
Teg "
Dovada nu am sincer sa fiu pe viitor am sa tin cont sa fac si demo ceva , voi incerca sa imi iau alt cs pt ca atunci cand dau playdemo ma scoate din joc
Cat despre ban , nu il dau degeaba pt ca nu sunt nebun sa banez aiurea si fara sa vad in clar pentru ce banez " cind faci demo scrii asa record numele da nu playdemo si nu te scoate din joc. + la asta daca dai ban trebuie neaparat sa ai dovada , nush dc are ban pe clasic sau pe alte server insa putea sa faci si tu un demo , sa ne uitam si noi caci suntem o familie aici sa vedem are omul aim. silent aim etc..... parerea mea este sa fie pe forum la sectiunea gungame "Poze/demo-uri codati" unde fiecare admin cind baneaza un jucator sa-si faca o lista a lui de exemplu:
Codatii lui 903:
--Ban Information
Name: petronel
IP: 86.123.199.161
Reason: no-ss
Unban Time: Permanent
Martor TEg sau DEmo/ss

Ceausescu
01-05-2016, 12:59 AM
E simpu sa gasesti scuze gen " nu pot sa fac demo pt ca...am martor pe nustiu cine...nu mi-a mers nustiu ce..." Fara dovada nu ar trebui sa se dea ban . Simplu ! Banul fara dovada e abuz , fara suparare . Daca nu ai o dovada , nu banezi , e la moda sa-l banezi pe ala care : " e mai bun ca mine si nu pot sa-mi explic de ce , cu toate ca l-am verificat si e curat , dar eu sunt admin si fac ce vreau "

Orice ban trebuie sa aiba dovada .

Teg-Kiddow
01-05-2016, 01:30 PM
E simpu sa gasesti scuze gen " nu pot sa fac demo pt ca...am martor pe nustiu cine...nu mi-a mers nustiu ce..." Fara dovada nu ar trebui sa se dea ban . Simplu ! Banul fara dovada e abuz , fara suparare . Daca nu ai o dovada , nu banezi , e la moda sa-l banezi pe ala care : " e mai bun ca mine si nu pot sa-mi explic de ce , cu toate ca l-am verificat si e curat , dar eu sunt admin si fac ce vreau "

Orice ban trebuie sa aiba dovada .

Ceausescule poate pe premiza asta mergi tu :)) insa eu nu
Nu am de ce sa dau ban ca altul este mai bun decat mine , am o varsta si gandesc ca la varsta mea , se pare ca nu toti au aceeasi gandire

Ceausescu
01-05-2016, 11:56 PM
Mda...se vede ca ai o varsta...arata totusi dovada :)

team11
02-05-2016, 12:29 AM
Teg-Kiddow nu e de ris da e de plins , nu stii nici comenzile bine + la asta imi zici odata sa verific un but " but a serverului " caci tu ziceai ca avea aim =)) si inca dai parola ta de admin la altii cum asa ceva ??? mai bine ai tacea

Teg-Kiddow
02-05-2016, 01:15 PM
Teg-Kiddow nu e de ris da e de plins , nu stii nici comenzile bine + la asta imi zici odata sa verific un but " but a serverului " caci tu ziceai ca avea aim =)) si inca dai parola ta de admin la altii cum asa ceva ??? mai bine ai tacea

Dle 903 :)
Faza cu but-ul de atunci nu verificasem sa vad daca-i jucator sau but pt ca jucam si tot erai spectator am zis sa verifici tu fara sa ma mai uit ce este :)
Cat despre parola da :) am dat-o pt o singura data unei persoane de incredere care stiu ca nu mai intra decat daca ii dau eu voie sau nu . Si am dat-o pt ca acest Rdu avea coduri :)
Altceva ?
Si sa nu uitam ca am un video in care se vedea cum joci si cu atat mai mult FARA WCD ON :) plus de asta ca jignesti :) nu toti ne-am nascut atotstiutori :)
Va vedea si Adri oricum video-ul :)
Cand ti-am scris nu ai raspuns , ai asteptat sa se schimbe mapa , ai iesit repede si dupa ai intrat cu Wac On :)

Dovada ca era fara wac on si parca sa zic ca ii sarea nitel tinta :P si dovada ca jigneste :)
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

team11
02-05-2016, 03:46 PM
:D :D :D Si chiar de nu aveam wac mai prins cu cod??? in primu rind aveam wac on , il am tot timplu insa nush daca au sii altii aceasta problema imi scrie ca am wac activ dupa ce se schimb mapa imi zice ca nu mai am wac. oricum nui pe asta daca ai de jucat cu cod joci si cu wac activ sunt multe coduri (joc default ) puteti sa ma verificati zi si noapte ...... de ce nu faci un demo daca sunt suspect???? sau nu stii cum sa faci =)) " el cind face demo scrie playdemo =)) si unde vezi tu jigniri???? ca ti-am zis "but" pai daca asa si este le faci wcd la toti jucatorii iti da doua head.. in cap si gata are cod repede wcd fara sa te mai uiti pe jucator sau daca cinevara raporteaza in ca are cod tu repede wcd fara sa te uiti . sunt convis ca multi sunt banati pe nedreptate si asa e lipsa de playerii o sa ajungem ca o sa jucam doar adminii + la asta nici comenzile nu le cunosti bine si mai faci glas stai in banca ta ..... si nu mai fa pe desteptul , de ce zici ca numa tu faci treba pe server???? zici ca numa tu ii verifici ( le faci wcd ) saracul =)) :)) noi restu din admini daca nu stim nu avem experienta terog sa ne inveti tu :))

si inca una cum sa faci poze cu telefonu ma ?? =)) Doamne nu stii cum sa faci printscren sau scrii in console screnshot )) uite aici se vede ce Experienta ai =))

Teg-Kiddow
02-05-2016, 04:04 PM
:d :d :d si chiar de nu aveam wac mai prins cu cod??? In primu rind aveam wac on , il am tot timplu insa nush daca au sii altii aceasta problema imi scrie ca am wac activ dupa ce se schimb mapa imi zice ca nu mai am wac. Oricum nui pe asta daca ai de jucat cu cod joci si cu wac activ sunt multe coduri (joc default ) puteti sa ma verificati zi si noapte ...... De ce nu faci un demo daca sunt suspect???? Sau nu stii cum sa faci =)) " el cind face demo scrie playdemo =)) si unde vezi tu jigniri???? Ca ti-am zis "but" pai daca asa si este le faci wcd la toti jucatorii iti da doua head.. In cap si gata are cod repede wcd fara sa te mai uiti pe jucator sau daca cinevara raporteaza in ca are cod tu repede wcd fara sa te uiti . Sunt convis ca multi sunt banati pe nedreptate si asa e lipsa de playerii o sa ajungem ca o sa jucam doar adminii + la asta nici comenzile nu le cunosti bine si mai faci glas stai in banca ta ..... Si nu mai fa pe desteptul , de ce zici ca numa tu faci treba pe server???? Zici ca numa tu ii verifici ( le faci wcd ) saracul =)) :)) noi restu din admini daca nu stim nu avem experienta terog sa ne inveti tu :))

si inca una cum sa faci poze cu telefonu ma ?? =)) doamne nu stii cum sa faci printscren sau scrii in console screnshot )) uite aici se vede ce experienta ai =))

rectific atotstiutorule le fac cum vreau eu :)

ADRI
02-05-2016, 09:43 PM
ban scos
:locked: