PDA

View Full Version : Reclamatie 7Days



>Magic
03-05-2016, 12:53 PM
Nick-ul tau: dRw # >Magic<
Varsta: 15
Nick-ul admin-ului/player-ului: 7Days
Ora si Data: 12:40 , 3.05.2016
Motiv: kill tero
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Eram pe mapa deathrun_assault_f , si , dupa cum stiti , se poate da kill tero de cum incepe runda . 7Days l-a omorat de cel putin 3 ori , de 2 ori cu usp-ul , iar ultima oara si-a luat m4a1 din shop si l-a omorat. Iar cand era tero , a aruncat HE , in incercarea de a omori CT. Tin sa mentionez , ca dupa ce i-am facut observatie ca are grad si trebuie sa dea un exemplu tuturor , mi-a dat gag (RECUNOSC , si eu am folosit un limbaj mai colorat , deoarece ma enervase).

Dracke ♪
03-05-2016, 12:56 PM
Sunt :pro: pentru down sau remove.Toti admini de pe acest server stiu ca se oftica de la orice..

puncT.
03-05-2016, 01:01 PM
sunt :pro: pentru remove/down asa face mereu days,se oftica din orice..

7Days ★
03-05-2016, 01:10 PM
Eu ma oftic? daca tot dadea cu he in mine ce vroiai sa fac sa ma uit la el? X_X ce oameni si Dracke in locul tau nu as vorbi :)

>Magic
03-05-2016, 01:14 PM
Eu ma oftic? daca tot dadea cu he in mine ce vroiai sa fac sa ma uit la el?

Ai grad boss .. daca ai vazut ca sunt unii care dau cu HE .. de ce nu i.ai sanctionat , si te.ai comportat exact ca ei ?

7Days ★
03-05-2016, 01:16 PM
Numai ma judecati voi ;) astept decizia lui R.R.M ;) merit avertisment dupa mine nici de cum remove sau down e prima abatere dar acum sa vedem ce zice R.R.M ;)

~TraNda~
03-05-2016, 01:54 PM
Days, dupa ce ca esti tu artagos si ai un comportament asa cum il ai (nu ma refer sa injuri) , acum te pui la mintea copiilor de 12-13 ani.
Pe acei playerii in puteai sanctiona, ca d-aia esti admin, d-aia ai accese. Ai kick , stfu , slay. Aveai ce sa le faci. Dar tu ce ai ales? Sa te comporti exact ca ei, ca si copii aia care nu au citit regulamentul, tu, care ai ajuns admin, si se presupunea ca stii regulamentul. Pai daca nu esti in stare sa aplici comenzi ci dimpotriva sa te comporti ca un copil ramai la slot.