PDA

View Full Version : Problema la amx_addban



Ceausescu
30-05-2016, 10:34 PM
In ultimele zile nu pot da ban , dupa ce dau comanda amx_addban , jucatorul codat intra iar , dau de mai multe ori si degeaba . Aceiasi problema si cu amx_gag , azi a trebuit sa suport pe unu' care m-a facut in toate felurile , smecher in spatele tastaturii , probabil daca era fata in fata cu mine ii scoteam toti dintii din gura ( scuzati expresia dar cu greu am putut sa suport tot ce zicea el acolo )

Mai are cineva problema asta , daca da , se poate rezolva ?

wLady | Kamelia
30-05-2016, 10:44 PM
Doar la un jucător sau la toți???
Așa am pățit si eu pe dr azi dar eu îi dădeam shock lu unu si in 3 min era pe sv din nou dar cu alt ip...dacă ti s-a întâmplat doar la un jucător înseamnă ca dădea rr la modem sau ...
Cu gagul te-ai uitat să nu dea retry??
Rezolvarea cred că ar fi adăugarea acelui player la hasban...dacă i-ai dat ban permanent
Scuze ca mam băgat...

team11
31-05-2016, 12:55 AM
Nu e nici o problema cu "addban" totul merge oki.

1. ii dai ban jucatorului pe ip si steam. si nu va mai putea intra (amx_banip cind jucatorul este pe sv si addban cind nui pe sv)
2. daca tot intra scrii in console amx_banmenu si il banezi , iam zis lu hugo sa incerce si a mers nu a mai intrat ala:) .
Succes!

Ceausescu
31-05-2016, 06:21 AM
Kamelia , problema e la toti jucatorii , nu doar la unul !
903 , o sa fac cum ai spus tu , merci pt ajutor !

Ca idee , nu se poate instala plugin-ul destroy sau exterminate ? Sunt sigur ca i-ar potolii pe multi " nebuni " !

RaZz0R
31-05-2016, 08:48 AM
Kamelia , problema e la toti jucatorii , nu doar la unul !
903 , o sa fac cum ai spus tu , merci pt ajutor !

Ca idee , nu se poate instala plugin-ul destroy sau exterminate ? Sunt sigur ca i-ar potolii pe multi " nebuni " !

La noi in comunitate acele pluginuri au fost inlocuite cu shock, dar la acesta ai acces doar de la manager/co-own/own.

Ceausescu
31-05-2016, 12:34 PM
Multumesc pt info , Razzor!

WarGods | KGB
31-05-2016, 07:59 PM
Postati la sectiunea addban ip-urile dar,dupa modelul de cerere addban!

=-hoolygan=-
04-06-2016, 08:26 PM
cu privire la ban {C0Q} k1ll3r intra mereu desi ia mereu ban ...m-am saturat sa dau de el si sa ii dau kick (nu pot ban) se duce tot jocul plus ca mereu ies jucatori din vina lui

~TraNda~
04-06-2016, 11:24 PM
Cititi <b>You have to register to ba able to see this link</b>!&p=119797&viewfull=1#post119797

ADRI
05-06-2016, 09:26 AM
Dupa cum ati vazut sa rezolvat
:locked: