PDA

View Full Version : Unban GrimReaper



GrimReaper
09-06-2016, 01:28 PM
NUME: GrimReaper
IP:
VARSTA: 17 ani
ID DE STEAM: Nu am.
DATA: 9.06.2016
ORA: in jur de ora 13:00 + sau - cateva minute.
HARTA: de_dust_2009
ADMINI PE SERVER: Wicked , WarGods Targaryen
MOTIV: in legatura cu wcd cred , l-am facut si mi-a zis ca pot sa joc , dupa 5 minute m-a pus pe spec iara si mi-a dat ban.
DOVEZI: Nu am.
MENTIUNI: Cand eram pe spec mi-a zis ca sa intru data viitoare cu wac activ si nu stiam cum sa fac.. am tot intrebat cand eram pe spec si nu mi s-a raspuns , dupa m-a scos din cs si cand am intrat mi-a aparut ca am luat ban.
P.S: Aveam rank 20 si imi place mult serverul , altfel nu ma ambalam atat.

Esky
09-06-2016, 01:32 PM
O sa verifice Wick logurile sa vada despre banul Kameliei. Apareai in BAN LIST cu ban pe 6 zile dat de Kamelia cu motivul " NO WCD".
Nu are rost sa se mai pronunte alt admin!

GrimReaper
09-06-2016, 01:36 PM
Cred ca m-ati confundat cu altcineva.. dar in fine , poate verifica si vedeti ca am dreptate .

Esky
09-06-2016, 01:38 PM
Hai sa te lamuresc cu situatia. Majoriatea player-ilor au un STEAM ID si cu acel steam id te-am gasit in lista de banuri. Mai bine nu ai mai comenta absolut nimic despre acel ban primit. Asteapta doar sa verifice si terminam cu balciul acesta.

GrimReaper
09-06-2016, 02:04 PM
Am inteles , mersi. Sper ca tot aici o sa vad decizia luata.

-WickedSick-
12-06-2016, 01:04 PM
El este , nu are rost sa mai caut in logo-uri , GrimReaper -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> ( Ban-ul a fost dat de Kamelia pe "dust2_christmas" , neclaritatea era din partea lui Targaryen daca ban-ul a fost dat pe furien sau pe deathrun , ei bine , acum ai aflat ! Cat despre tine , platesti taxa daca vrei sa mai joci !
:locked: