PDA

View Full Version : Add ban vInTy



raresdanut12
15-06-2016, 05:41 PM
Nume: vInTy
IP: IP-ul 79.119.248.9
Steam ID: STEAM_0:0:77684527
Data: 17:30 15.06.2016
Harta: deathrun_arctic
Martori: Soriin
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu este prima oara cand o face

dRw # SiLeNTT
15-06-2016, 06:35 PM
:pro: nu e prima oara l-am sanctionat si eu de mai multe ori!

EDIT: Mai si scurteaza! Aaa da , daca nu v-ati prins ce făcea ,se urca pe mapă!

EDIT: Kamelia are DREPTATE mare asa ca :contra: nu trebuie banat poate 60 min ,dar nu mai mult!

wLady | Kamelia
15-06-2016, 08:55 PM
:pro: ===>>> :contra:
raspunsul l-am dat in graba poate si nu am fost chiar asa de atenta:*

WarGods | MaRiO
16-06-2016, 11:11 AM
:pro:

Soriin
16-06-2016, 02:42 PM
:contra: Mi se pare aiurea chestia asta , eu il cunosc : 1. Nu scurteaza , face mapa fara probleme 2. Nu stiu de ce m-ai bagat martor cand nu eram , pe arctic cand s-a urcat ieri . 3. Pueril acest Add ban! Plus am vazut o persoane cu grad care se urca ;) , daca primeste ban , doresc sa mi se scoata GRADUL!

raresdanut12
16-06-2016, 02:49 PM
Erai pe sv , nu de alta , nu erai mort!

Soriin
16-06-2016, 02:57 PM
EU cer in acest POST sa mi se scoata GRADUL , iar de acum TRANDA , ai mai multa grija la Admini tai , O zi buna !

wLady | Kamelia
16-06-2016, 04:08 PM
Imi schimb raspunsul meu la aceasta cerere in :contra:...mai face el dastea dar nu cred ca are dc sa ia ban...asta se pedepseste cu slay/kick..ban doar daca nu intelege de buna voie dupa ce au fost aplicate comenziile anterioare...Bafta!!!....

dRw # SiLeNTT
16-06-2016, 04:23 PM
Imi schimb raspunsul meu la aceasta cerere in :contra:...mai face el dastea dar nu cred ca are dc sa ia ban...asta se pedepseste cu slay/kick..ban doar daca nu intelege de buna voie dupa ce au fost aplicate comenziile anterioare...Bafta!!!....
Pai cam asta face, i-am dat si eu mai multe advertismente/sanctiunii , dar nu l-am mai vazut pe sv asa des, iar cand intra e cuminte! Parerea mea e ca se poate da :locked: sau sa fie trecut de Tranda cu vederea de data asta!


EU cer in acest POST sa mi se scoata GRADUL , iar de acum TRANDA , ai mai multa grija la Admini tai , O zi buna !
Nu cred ca e nevoie sa te lasi de Dr!!!Iar cu admini nu cred ca a facut vre-o greseala (uKpI , Vlad , si cine mai e nou ca decat p-astia mii amintesc acum), Toti se comporta impecabil si nu cred ca fac "GreselI"!


Mi se pare aiurea chestia asta , eu il cunosc : 1. Nu scurteaza , face mapa fara probleme 2. Nu stiu de ce m-ai bagat martor cand nu eram , pe arctic cand s-a urcat ieri . 3. Pueril acest Add ban! Plus am vazut o persoane cu grad care se urca , daca primeste ban , doresc sa mi se scoata GRADUL!

Zi-mi si mie un /Admin\ care face asta si automat va fi si sanctionat!

WarGods | MaRiO
16-06-2016, 04:32 PM
Si eu imi schimb parerea :contra: Nu ar trebuii sa ia ban din chestii din astea !!

Nutella :3
16-06-2016, 04:32 PM
Din dovezile ce le-ai adus tu, reiese ca s-a urcat pe mapa. CT nu are voie sa se urce/scurteze mapa [SLAY / KICK / BAN PE TIMP] Chiar daca o facea de n ori, si nu mai intra asa de des pe sv, un ban de 2-3 ore, nu ar rezolva nimic. Daca era admin on, era sanctionat. So, :contra: la ban doar pt asa ceva.

WarGods | MaRiO
16-06-2016, 04:33 PM
EU cer in acest POST sa mi se scoata GRADUL , iar de acum TRANDA , ai mai multa grija la Admini tai , O zi buna !

Nu trebuie neaaparat sa te lasi de Dr <3

vInTy
16-06-2016, 06:12 PM
joc pe server doar cand ma cheama sorin deci un ban 2 ,3 ore este inutil , chiar si permanent adica nu joc pe server sa fac ore sau ceva si la cate servere sunt slava domnului sa imi dati ban nu stiu ce castigati.. pentru ca de fiecare data cand termin mapa ma intorc si fac ture . dc? pentru ca ma plictisesc mai ales arctic in 25 sec o termin fara scurt,surf si alte chestii ce spun copii astia ... singurul lucru unde fac scurt este cand fac ture dar nu ma duc tero , dau incontinuare ture atata timp cat inca sunt peste 2,3 playeri in viata cu ce va deranjez eu ca fac ture? e ca si cu,m nu as fi pe server ... deci nu vad dece as primii si slay macar.. da daca ma duc tero din scurt sau ceva , datimi ban va rog , dar daca eu doar fac ture pana raman ultimul in viata atunci ma duc la tero si chiar si atunci fac mapa fara scurt adica ma opresc din ture pe la inceput si incep sa o termin normal , deci nu inteleg ce atata hate copii ! repet inca odata pentru toti copii sub 15 ani " nu am terminat nici-o data mapa din scurt ducandu-ma la tero " fac scurt doar cand fac ture pt ca asa mentii o viteza peste 1,6k , astept reply cu argumente serioase ce si cu,m , nu doar pro sau contra sau nai voie scurt etc , cititi macar dece fac scurt sau in ce consta scurtul care il fac , salut

~TraNda~
16-06-2016, 08:06 PM
Atat tam-tam aici pt un addban care oricum nu se da permanent. Cu dovada asta puteai veni daca facea cerere pentru grad.
Se pare ca de cand mi-a scazut activitatea din cauza PC-ului incep neintelegerile penserver. Nu-i bai, peste 1 saptamana imi reiau activitatea si am eu grija de tot ;) .
Vinty nu primeste ban. Asta nu e de ban permanent.
Sorine, chiar te rog sa imi lasi un PM cu dovezi despre adminii care scurteaza. Nu arunca vorbe goale ca tu te faci de ras. Deci astept PM-ul.
:locked: