PDA

View Full Version : retragere all.BlacKs



godless
08-11-2011, 05:03 PM
din diferite motive, cer suspendarea mea din functia de admin! si atat timp cat seight va fii admin nu cred ca voi mai juca pe server1 cam atat ciao

Aladin
08-11-2011, 05:21 PM
:(

BFT
sper sa revii cat mai rpd

godless
08-11-2011, 05:33 PM
greu de crezut! cu revenitu cat mai repede! bafta si tie!

AnOnIm
08-11-2011, 05:40 PM
Cred ca trebuie sa rezolvati aceste probleme copilaresti ;) . Nu va suferiti ,evitati-va ! Renunti prea usor...

Numai bine si sper sa ne revedem ! Treaba ta!

seight
08-11-2011, 05:44 PM
Blacks ca sa lamurim treaba:) Vorbesti urat pe srv si ti-am zis sa nu mai injuri daca vrei doar pe u@ deoarece max a zis la ultima sedinta ,unde tu ai fost absent, ca nu avem voie sa mai vb urat pe srv..
Tu ai inceput sa ma jicnesti..Sa stii ca nu conteaza cat de vechi esti pe srv dar trebuie sa vb frumos.
Daca eu am gresit il rog pe max sa imi scoata adminu si ma jur ca nu mai intru la voi pe srv:)

godless
08-11-2011, 05:47 PM
beuno a mi me da igual! decizia mea e deja luata! nu ma intereseaza cine a gresit si cine nu!si la sendinta apropo am cam fost prezent vro ora cel putin dupa am plecat din motive obiective!

Sky
08-11-2011, 05:48 PM
:))))))))) Superb!

godless
08-11-2011, 05:53 PM
epic!:)))

godless
08-11-2011, 06:06 PM
aaa apropo se pot verifica posturi! harta de westwood! 08.11.2011 ora in jur de 16-40

seight
08-11-2011, 06:10 PM
beuno a mi me da igual! decizia mea e deja luata! nu ma intereseaza cine a gresit si cine nu!si la sendinta apropo am cam fost prezent vro ora cel putin dupa am plecat din motive obiective!

Frate nu-i nevoie sa pleci stai aici.. Eu doar ti-am zis sa vb frumos..Ce fel de exemplu suntem la jucatori daca vb asa pe chat.??
Poate ai lipsit la partea cu vb frumos care intradevar a fost pe la final eu nu te-am vazut ca nu m-am uitat in lista ,oricum asta mai putin conteaza,ce e important e sa vb frumos si hai sa o terminam cu copilariile astea vb lu anonim ..

edward
08-11-2011, 06:45 PM
Cam ce cred eu despre acest topic.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>






Blacks, cum ti-am mai zis si pe server : Te duci la baie, bagi capul in chiuveta plina cu apa rece, iti dai doua palme si gandeste-te de zece ori inainte de a face prostia asta. Nu cred ca se merita sa renunti la admin, care l-ai castigat pe buna dreptate de-a lungul timpului ( A fost odata ca niciodata ... ). Cum a zis si anobut, cel mai bine va evitati !

Si in plus, daca tu pleci, cine o sa mai fie fragul meu favorit ?!

godless
08-11-2011, 07:04 PM
ti-ar dan diaconescu al dracu!:)) dupa toate vorbele astea s-ar putea sa nu plec! i cu adminu dupa ce verifica max posturile ramane e vazut1;d

AnOnIm
08-11-2011, 07:06 PM
Ba voi ati innebunit ? Terminati si vedeti-va de treaba ! Il puneti pe Max sa caute in loguri 2 ore cand poate sa fac altceva util pentru server !

CRocoDiL
08-11-2011, 08:08 PM
baa...vrei sa te alerg cu lama !! sa vezi cum te razgandesti..! ;) ..terminati cu prostiile (copilaresti) !! ..

atat am avut de spus..si ne vedem pe server !

bft

bogdan^srr
08-11-2011, 08:10 PM
Frate nu-i nevoie sa pleci stai aici.. Eu doar ti-am zis sa vb frumos..Ce fel de exemplu suntem la jucatori daca vb asa pe chat.??
Poate ai lipsit la partea cu vb frumos care intradevar a fost pe la final eu nu te-am vazut ca nu m-am uitat in lista ,oricum asta mai putin conteaza,ce e important e sa vb frumos si hai sa o terminam cu copilariile astea vb lu anonim ..

Decat sa vezi scobitoarea din ochiul altuia mai bine vezi barna din ochiul tau.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Aladin
08-11-2011, 08:22 PM
auzi la nenea :))...ce texte are :)))))

speedman
08-11-2011, 08:30 PM
bai chelule tu ai muncit atata timp sa ai adminul si acum vrei sa-l scoti din motive chiar prostesti?
mai gandeste-te.adica nu mai te gandi,intra pe server ca sa-ti dau o lama:))

godless
08-11-2011, 08:34 PM
o sa intru ma! acum mi-ati sarit toti in cap!?:)))

seight
08-11-2011, 08:58 PM
Decat sa vezi scobitoarea din ochiul altuia mai bine vezi barna din ochiul tau.
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
tu bogdane vezi-ti de treaba ta .. si nu te mai baga in seama aiurea stii bine la ce ma refer

godless
08-11-2011, 09:59 PM
aceeasi atitudine al seight1 ba potolestete omu are slot! sia re dreptu sa-si spuna parerea1 invatat sa oferi mai mult repsect celorlalti! azi l-ai injurat pe server! sau a fost ceva in genu taci in **** mea din gura!

wt3
08-11-2011, 10:23 PM
Chelul sa te puna..... sa pleci
Te sun si te bag de unde ai fost scos daca faci asta !!
Mai joaca nu te cobora la nivelul altora !!

seight
09-11-2011, 12:22 AM
aceeasi atitudine al seight1 ba potolestete omu are slot! sia re dreptu sa-si spuna parerea1 invatat sa oferi mai mult repsect celorlalti! azi l-ai injurat pe server! sau a fost ceva in genu taci in **** mea din gura!

Ma eu vorbeam cu tn pe srv si tiam zis sa nu mai injur,si asta sa trezit sa comenteze el sa se bage in seama aiurea.
Si nu lam injurat iam zis taci din gura sa imi arate max unde lam injurat ;)

Sky
09-11-2011, 12:27 AM
Seight cred ca o sa zbori repede, nu e un secret ca eu nu-l halesc pe Colectionaru' (El Gordo) dar atitudinea ta mi se pare ciudata, am inteles din faza cu Bogdan srr care e un jucator respectabil si care are o anumita varsta ce iti poate pielea.Nu te vad bine, sincer dar m-as fii bucurat sa nu-l mai vad nici pe Colectionaru :))) Nu sunt ipocrit.Bine.PA!
P.S: pacat de bunaciunea aia de o ai pe facebook :))) , ca un sfat de la un batran al serverului, recte io: vezi-ti de treaba ta si lasa harfele pentru altii ;)

-=MaX=-
09-11-2011, 02:45 AM
Am citit logul... iara... ca doar de, ma plicitisesc si na, de ce sa pierd vremea lucrand la servere cand pot sa stau ca orbu-n loguri pana adorm pe tastatura...

Normal, la o cearta intre admini pe server, mai ales care a avut loc pe chatul public si nu pe amx_chat cum scrie in regulament, ar trebui sa le iau adminele la amandoi. Dar vina nu e impartita egal. Intr-adevar Seght nu neaparat ca injura, dar cateodata are o atutudine cam respingatoare fata de unii jucatori. Va trebui sa renunte la atitudinea asta ca nu imi place si nu vreau sa pierdem jucatori din cauza asta. In schimb Seght a facut ceea ce v-am cerut eu la sedinta, sa nu mai injurati pe server si sa le spuneti si celorlalti admini sa nu mai injure pe chatul public. Deci atentionarea facuta de Seght a fost perfect normala in conditiile in care AllBlacks injura pe server fara nici o retinere...
Deci nu e nimeni de vina ca nu ai ajuns la sedinta si ai face bine sa asculti cand ti se dau diverse sfaturi. Nu fac sedintele de placere sau lipsa de ocupatie, ci le fac pentru ca se iau diverse decizii, decizii care vor fi aplicate indiferent daca esti prezent sau nu la sedinta! Inca o chestie ce am vazut-o in loguri, e faptul ca-l dai pe Gick ca exemplu, ca e admin de atata vreme si nu iti zice nimic. Ei bine, Gick desi a vazut mesajul nu a aparut la sedinta si continua si el sa injure pe server. Cum de ti l-ai ales ca exemplu tocmai pe el, care nue e tocmai exemplar, nu-mi dau seama. Deci fragule, mare atentie cum vb pe server si reciteste regulamentul! Oricum regula asta cu injuratul pe server tine in primul rand de bun simt, nu credeam ca e nevoie sa se faca sedinta pentru asta si, mai ales, sa mai aud si nemultumiri pe tema asta!
Ati face bine sa apareti la sedinte daca vreti sa fiti la curent cu ce se intampla, vor avea loc schimbari, unele chiar majore si daca lipsiti riscati sa deveniti victime ale acestora! Timpul nu imi mai permite sa ma ocup de fiecare in parte, prefer sa fac treaba la nivelul la care mi se cere, nu sa pierd timpul cu loguri si alte ciudatenii, in consecinta pe viitor o sa fiu mai aspru in decizii si anunturile vor fi la un nivel global, nu veti mai fi instiintati in particular ca pana acum... toate probleme le vom discuta la sedinte, in particular vom discuta doar cand e strict necesar!

seight
09-11-2011, 02:03 PM
Ma eu nu stiu ce vina am.
Cred ca era mai bine sa il las pe blacks sa injure pe server si gata asa nu mai ma certam nici cu el nici cu bogdan .Dar asta e daca dai un sfat sar toti la gatul tau.

-=MaX=-
10-11-2011, 12:11 AM
Ma eu nu stiu ce vina am.
Cred ca era mai bine sa il las pe blacks sa injure pe server si gata asa nu mai ma certam nici cu el nici cu bogdan .Dar asta e daca dai un sfat sar toti la gatul tau.

Tocmai am spus in mesajul de mai sus ca ce ai facut a fost perfect normal. Ca asta v-am cerut eu la sedinta, sa le spuneti celor care injura pe server sa nu mai injure.

FragNSTein
14-11-2011, 04:34 PM
Pfuai...acum am vazut si eu thread-ul asta.
Deci ieri am intrat si eu la un joc cu baietii, iar Seight avea fix comportamentul pe care i-l atribuie Chelului... I-am zis pe chat-admin sa inceteze cu acel tip de limbaj si daca are ceva de comentat, glume, etc sa o faca pe chat-admin. Replica lui a fost: "Bine ma..nu mai comentez nimic. Sa mi se dea gag de cand intru pe server ca n-am voie sa comentez nimic..".
Parerea mea este ca ar trebui sa se faca totusi o diferentiere intre adminii vechi si cei noi... pentru ca se pare ca atunci cand isi iau admin copilasii astia isi cam iau nasu la purtare si se comporta asa cum nu ar trebui.
Dar e doar parerea mea..