PDA

View Full Version : Reclamatie Steh + Teg



Margelaru
25-06-2016, 11:32 PM
Salut nu as vrea sa recurg la aceasta reclamatie dar vad ca altfel nu se poate !! Intru pe server ma joc in liniste iar Micul pompier sa nu ii zic altfel se baga in seama ca din nou am cod ca nu am wac desi am facut un topic aici problema wac dat fiind ca Fratele meu Mesheriashu are Premium pe server clasic nu nu putem folosi amandoi wac on pe acelasi Ip ca jucam pe acelasi ip amandoi Steam On ma trezesc mereu cu ban sau kick din cauza unui player Micul pompier care ma tot reclama in seara asta ma jucam linistit cand din nou dau de acest specimen care ma ia ... ca nu am wac ca , am cod. Ma enervez il injur >> vine domnu admin seth imi da 10 minute gag. parca la-m injurat pe el dupa care iar ma ia Pomiperu la impins si ma trezesc cu ban 100 de minute motiv alta data sa ma invat mine ??? ce o fi asta nu stiu !!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mentionez ca nu joc de ieri pe acest server si mereu joc steam On si nu folosesc coduri !!

Seth1
26-06-2016, 12:03 AM
Salut din nou . in legatura cu gag-ul ti-am zis de mult mai multe ori sa incetezi si sa nu mai injuri , ai incetat sa il injuri pe micul pompier si m-ai luat pe mine la 11 metri .
ti-am zis de vre-o 5 ori sa nu mai injuri si tu continuai sa injuri , ce ar fi trebuit sa fac ,sa ma uit cum ma injuri pe mine si ceilalti jucatori si ne iei la 11 metri . E u ti-am spus frumos sa nu injuri si tu ai continuat . Si faza cu wac-ul te-am intrebat de ce nu joci cu el on , te-am intrebat pe ce server joaca fratele tau si ai evitat sa imi raspunzi si continuai sa imi spui sa iti dau ban ...
Care apoi sa ma si ameninti ca sa imi iau adio dela admin , cred ca nu e nimeni obligatsa iti suporte toate injuraturiile . eu unu nu sunt dispus , asa ca data viitoare fi mai precaut si atunci cand un admin iti spune sa incetezi cu injuraturile inceteaza si nu mai continua .

Teg-Kiddow
26-06-2016, 12:03 AM
De cate ori te-am avertizat ca daca mai vorbesti urat iti iei ban ? Tu mereu injuri playerii , mereu ne iei la misto pe noi adminii . Da mai opreste-te si tu copil ca pana la urma o sa iei ban permanent. Tu esti singurul care mereu comenteaza la absolut orice. Avem tot dreptul sa te verificam ori de cate ori vrem. Este o regula a jocului. Nu sa te verifice omul daca ai wac si tu sa scrii ca sa iti dea ban ca pana la urma o sa ajungi sa ai ban permanent daca continui asa

Margelaru
26-06-2016, 12:39 AM
Mda uite cum vin ei cu tupeu sa raspuda Steh adu Dovada ca eu am continuat sa injur pe nusti-u cine si teg da dovada ca eu am refuzat sa fac Scan ce intra asta in discutie si da am zis sa da-ti ban atata timp cat mnai bine de 2 saptamani am postat pe forum Problema Wac si nu a zis nimenii ca nu pot juca de ce veniti voi cu fitze si repede vii tu si dai gag 10 minute fara sa sti de ce si cum si chiar de injuram pe cineva se da gag 3 sau 5 minute dai si zece dar unde e dovada pentr-u ban 100 minute pentr-u ce ban 100 minute ? sa vad dovada ! Teg daca eu tot injur playerii de ce nu vi cu dovada sau de ce pana acum cand vi sa pus voua pata nu am luat ban pentr-u limbaj pe acest server daca tot injur playerii sau tu te iei dupa ce spune Micul pompier !!
Seth ban se da cu Motiv si |Dovada unde e dovada ca eu am injurat !! mi-ai dat gag 10 minute si apoi ? pe cine am injurat sa imi dai ban 100 de minute adu Dovada !!

ADRI
26-06-2016, 09:14 AM
vreau sa vad dovezi cand acuzati pe cineva , si Margelaru indiferent de situatie nu injuri pe nimeni fie ca e player sau adimin faci reclamatie .
:locked: