PDA

View Full Version : !!



Alexalex97
27-06-2016, 03:02 PM
Frate chiar nu aveti un admin sa se ocupe de camperi?Sunt unii admini degeaba pe server si nu fac nimic , Au degeaba Grad , Nu mai e serverul ce era inainte , daca nu e Soriin , 777 , Targa Si wick , toti fac camp , Restul au degeaba grad , ca nu face nimic , Aveti ogramada copiii cu grad si doar ce-i care i-am mentionat aici fac treaba restul nimic , asa server a ajuns? :-w !

wLady | Kamelia
27-06-2016, 03:30 PM
Frate chiar nu aveti un admin sa se ocupe de camperi?Sunt unii admini degeaba pe server si nu fac nimic , Au degeaba Grad , Nu mai e serverul ce era inainte , daca nu e Soriin , 777 , Targa Si wick , toti fac camp , Restul au degeaba grad , ca nu face nimic , Aveti ogramada copiii cu grad si doar ce-i care i-am mentionat aici fac treaba restul nimic , asa server a ajuns? :-w !
Daca te referi la faza de pe de_aztec...(eram doar eu si alex admini pe sv)
Eu ma uitam la banuri active...si alex era ocupat cu 2 playeri pusi sa faca wcd...nu cred ca ai spus ca face camp un player si nu i-am atras atentia...sau nu l-am "taxat".
ai zis doar "ma duc sa il chem pe 777 ca degeaba sunt admini pe server"
Daca nu ai observat inainte sa trecem spec cate slapuri am dat...si nu facea nici un player camp...

Esky
27-06-2016, 04:08 PM
Nu vreau sa comentez nimic la adresa colegilor mei.

Alexalex97
27-06-2016, 04:14 PM
Kamelia am spus de 10 mii de ori dar nici unul nu a dat , dupa ce a-ti facut wcd-uriile v-am spus dar nu a-ti dat nici unul , !

wLady | Kamelia
27-06-2016, 04:26 PM
Kamelia am spus de 10 mii de ori dar nici unul nu a dat , dupa ce a-ti facut wcd-uriile v-am spus dar nu a-ti dat nici unul , !
Acei 2 jucatori dupa ce a stat alex sa le explice ce trebuie sa faca au iesit ...le-am dat ban si am continuat sa ma uit de banuri active dupa care a intrat 777 ,boutique,ukpi iar eu am iesit

-WickedSick-
27-06-2016, 05:58 PM
Stai linistit ca peste scurt timp voi fi mai mult online , fiindca acum e perioada cu bac-ul si ma cam retine , cat despre colegii mei , isi vor face timp sa arunce si cate un ochi la camperi , si cei care incalca regulamentul , nu sta stea doar sa joace ! ;)
:locked: