PDA

View Full Version : Reclamatie



WarGods | MaRiO
10-07-2016, 08:18 PM
Nick-ul tau: [Nx]MARIO
Varsta: 13
Nick-ul admin-ului/player-ului: Boutique<3
Ora si Data / harta: ora 19:30 aprox , data 10.07.2016 , harta deathrun_minecraft_final / deathrun_dustroad / deathrun_game_x
Motiv: Abuzeaza de gradul primit si "iubitul" ei in i-a apararea si ma ameninta ca iau remove si ca se retrage !!
Dovezi: Ce zice boutique , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Acum alte dovezi cu ce m-a ameninta silent si ce mi-a zis , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Alta dovada cum ii da slay lui Nigga ca sa nu se mai chinuie :))) <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Mentiuni: Tranda sper sa se rezolve ceva in treaba asta !! Si cel mai rau imi pare de Silent pentru ca ii ia apararea dmnn .. Sper sa isi revina silent ca de cand este impreuna cu boutique a luat-o pe aratura ..

wLady | Kamelia
10-07-2016, 08:31 PM
:contra:cum am si zis...silent ti-ai cam luat-o in cap de la un timp(propune sa se treaca regulile alea in regulament nu le scoate de la tine cand vrei tu) si considerate jucator(player) inainte sa te consideri admin....vezi frate frumusetea jocului...totusi e un joc...trateaza-l ca atare...
boutique si tu exagerezi umpic(te i-a valul usor) dar nu cred ca ai facut cine stie ce tragedie asa ca ramane :contra:...Bafta!!

dRw # SiLeNTT
10-07-2016, 10:10 PM
:contra:cum am si zis...silent ti-ai cam luat-o in cap de la un timp(propune sa se treaca regulile alea in regulament nu le scoate de la tine cand vrei tu) si considerate jucator(player) inainte sa te consideri admin....vezi frate frumusetea jocului...totusi e un joc...trateaza-l ca atare...
boutique si tu exagerezi umpic(te i-a valul usor) dar nu cred ca ai facut cine stie ce tragedie asa ca ramane :contra:...Bafta!!

Stai ,stai ca nu te inteleg am zis ca teroristul sa nu mai stea si sa omoare CT inainte sa intre la arme... teoretic nu are voie si e deja in regulament!!!


ei in i-a apararea si ma ameninta ca iau remove si ca se retrage
Nu te-am amenintat dar am zis ca la prima greseala facuta o sa-ti fac si eu reclamatie si nu o sa mai trec cu vederea...!

Aaa ,da si lui Nigga chiar ii trebuia slay , ne facea pe toti sa astept-am... Ce? Daca el greseste usa pe deathrun_game_x si se bug-uieste ,si nu-l mai omoara mapa?Nu e nevoie sa astept-am dupa el eu zic ca aprocedat corect! (Daca tin minte am luat si eu slay de la Tranda pe accelasi motiv, deci mapa e de vina nu Boutique!)
Oricum nu e motiv asta de reclamatie pentru Boutique ,mai mult reclamatie pentru mine cu "amenintarile"! Deci la reclamatia pentru Boutique :contra:! Daca ar fi fost pentru mine :pro:!!!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Aaa ,da iar pentru retragere nu mai e cazul!

WarGods | MaRiO
10-07-2016, 10:24 PM
Ok silent te inteleg dar mai explicai si ei te rog frumos !

Boutique
10-07-2016, 10:25 PM
Īn primul rānd abia am luat gradul,deci nu am ştiut...,īmi cer mii de scuze,dar trebuia să fiu mai atentă şi aşa voi fii de acum īnainte. La faza cu Nigga trebuia obligatoriu slay pe acea mapă,nu puteam să aştept după el,nu īnţeleg de ce ai pus acele "poze" ,am vorbit cu Nigga iar totul este īn regula. Īn fine! Īncă odată īmi cer scuze şi Silent nu a fost aici de vină cu nimic..
Numai bine ! :)

dRw # SiLeNTT
10-07-2016, 10:26 PM
Numai cu duel-ul a gresit ,pentru ca eu i-am spus ca duel-urile se dau decat dupa ce termina mapa,am uitat sa specific si Verbal, Ruleta Ruseasca si Matematic!Imi pare rau pentru neintelegere!Deci cred ca eu ar trebuii sa fiu sanctionat nu ea!

WarGods | MaRiO
10-07-2016, 10:46 PM
Īn primul rānd abia am luat gradul,deci nu am ştiut...,īmi cer mii de scuze,dar trebuia să fiu mai atentă şi aşa voi fii de acum īnainte. La faza cu Nigga trebuia obligatoriu slay pe acea mapă,nu puteam să aştept după el,nu īnţeleg de ce ai pus acele "poze" ,am vorbit cu Nigga iar totul este īn regula. Īn fine! Īncă odată īmi cer scuze şi Silent nu a fost aici de vină cu nimic..
Numai bine ! :)

Te inteleg :* Imi pare m-i de scuze ca am fost nervos pe moment daia am facut reclamatie scz silent , scz botic am fost suparat ca incintinuu silent iti i-a apararea !!!! SCZ / Tranda poti da topik locked daca vrei am fost prea stresat de alta data o sa stau calm sa nu ma mai stresez ! Inca o data sczz

dRw # SiLeNTT
10-07-2016, 10:55 PM
MARIO;123617']Te inteleg :* Imi pare m-i de scuze ca am fost nervos pe moment daia am facut reclamatie scz silent , scz botic am fost suparat ca incintinuu silent iti i-a apararea !!!! SCZ / Tranda poti da topik locked daca vrei am fost prea stresat de alta data o sa stau calm sa nu ma mai stresez ! Inca o data sczz

Aa, da ,dar ce are ca-i lu-am apararea cu ce e gresit?

Nooo, reclamatia e buna, dar pentru persoana gresita numai ca daca tu vrei sa se dea :locked: asta nu inseamna ca eu sau alt cnv. nu va vi sanctionat pentru comportament! Si eu sunt nervos, dar cand vad ca nu mai rezist si imi .... creieri cu playerii ma duc si ma spal pe fata cu apa rece si crede-ma trece!


Si cel mai rau imi pare de Silent pentru ca ii ia apararea dmnn .. Sper sa isi revina silent ca de cand este impreuna cu boutique a luat-o pe aratura ..[xN]Mario
Ce daca sunt cu Boutique , tot imi fac treaba mai bine ca tine[Apropo ,te pup Boutique :* <3 ], tu care vb cu Malboro pe skype si il lasi sa joace pe WarGods Community!!!

uKpI69
10-07-2016, 10:56 PM
:contra: nu stiu ce sa mai zic, cred ca sa spus ce era mai important

wLady | Kamelia
10-07-2016, 10:56 PM
Stai ,stai ca nu te inteleg am zis ca teroristul sa nu mai stea si sa omoare CT inainte sa intre la arme... teoretic nu are voie si e deja in regulament!!!


Pe deathrun_all_green cum e????
CT intra la arme si pe deathrun_game_x...e aceeasi problema ca pe deathrun_all_green
Fie...Pace!:*

dRw # SiLeNTT
10-07-2016, 11:06 PM
Pe deathrun_all_green cum e????
CT intra la arme si pe deathrun_game_x...e aceeasi problema ca pe deathrun_all_green
Fie...Pace!:*

Hmm ai si tu dreptatea ta, doar ca se poate rezolva pe deathrun_game_x!!! Iar pe deathrun_all_green eu incerc sa o schimb cand este (daca vor si playeri) pentru ca nu le prea prieste mapa si imi cer de cele mai multe ori sa bag bhopz sau mape grele...ca sa intre si playeri (ori cum sv-ul a fost plin decat pe mapa danger cand am incercat eu sa fac playeri sa respecte regulamentul [Mai mult cu forta])

Stie si ukpi 31/32 :)

~TraNda~
11-07-2016, 02:28 PM
Nu are rost sa iau o decizie la aceasta reclamatie, deciziile cele ma drastice le gasiti in reclamatia facuta de silent.