PDA

View Full Version : WG Scan - error . Help me , please !



curcubeu
12-07-2016, 09:45 AM
Buna ziua . Am si eu o problema cu wg scan , cu care nu m-am mai intalnit pana acum . Recent , maxim o saptamana mi-am reinstalat windows-ul , iar azi mi s-a cerut wg pe un server . Pana acum nu am mai dat de cand mi-am reinstalat windows dar azi mi-a aparut eroare urmatoare : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Eu unul am foarte mare evoie de acest scan , deoarece pot fi banat pe serverele pe care joc , posibil sa pierd si grad pe ts-urile pe care am grad si ma ocup de organizare WN / WD . Chiar nu inteleg de ce imi apare asa .

@Tiger daca zic bine , administratorul , te rog ajuta-ma !

Esky
12-07-2016, 09:50 AM
O sa primesti un raspuns cat mai repede posibil. Bafta!

Tiger
12-07-2016, 10:55 AM
Ruleaza aplicatia prin "Run as administrator", asa cum ti se spune si pe pagina principala.

curcubeu
12-07-2016, 04:17 PM
Ruleaza aplicatia prin "Run as administrator", asa cum ti se spune si pe pagina principala.

Pai uite frate , am dat click dreapta pe wg si am dat "Run As..." apoi am 2 optiuni : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

1.Fie Curent USER (COMPUTER_NAME/ADMINISTRATOR) unde mai am o chestie pe care o bifez sau nu ; chiar si prin ambele metode degeaba ca tot asa imi zice.
2.Fie The Following User care cere o parola .

Daca ma poti ajuta altfel , nush , fie imi dai niste date de contact si ma ajuti cu tw , sincer nush altfel cum .

curcubeu
14-07-2016, 01:19 PM
Ma mai ajuta si pe mine cinveva !!!!? Nu merge am instalat si netframework ajutati-ma ca am nevoie de wg !

Tiger
14-07-2016, 02:39 PM
Incearca diverse versiuni de wCD. Muta aplicatia pe desktop si ruleaz-o.

Ceva este in neregula cu .net framework-ul instalat.

curcubeu
15-07-2016, 10:31 AM
o am deja pe desktop. Am instalat alta versiune de .net framework si acum dau scan si mi se blocheaza ! Adica ramane asa pana maine ... Tiger ti-am dat add pe steam , daca mi-ai putea accepta : CURCU @si un nume in rusa . De ce ? Ca sa poti intra cu tw te implor ajuta-ma .