PDA

View Full Version : Cso



Esky
28-07-2016, 07:38 PM
Aviz catre tine, Cataline. Tin sa cred ca tu dai admine la orice copac care nu-i in stare sa admineze. In felul asta iti poti baga "cucu" il el server. Nu inteleg de ce mama naibii faci asa ceva. Comunitatea asta nu cred ca accepta incompetenti in adminat ca si cum ai tu pe server. Mare rusine prin raspunsul care l-ai postat la domnisoara admin care este incompetenta. Sti cum ii? Nici nu are rost sa-mi bat capul cu copii ca si tine. Vai si amar ce este acolo. Ti-am zis cat sunt de incompeteti si tu stai toata ziua afk si nu faci nimic. Acolo orice admin schimba mapa dupa bunul plac, vai de capul lor.In felul asta , server-ul tau nu o sa duca bine in comunitate, mai mult ne faci de ras prin felul tau de a alege admini incompeteti. Sa dai in continuare la x si la y admin penteu donatie si sa nu faca nimic la un codat. Cum am zis, nu mai are rost sa-mi bat capul cu asa ceva. La revedere si din nou sa-ti zic : Rusine maxima pentru incapabilitatea de a conduce un staff si/sau un server !

-WickedSick-
28-07-2016, 09:18 PM
Aviz catre tine, Cataline. Tin sa cred ca tu dai admine la orice copac care nu-i in stare sa admineze. In felul asta iti poti baga "cucu" il el server. Nu inteleg de ce mama naibii faci asa ceva. Comunitatea asta nu cred ca accepta incompetenti in adminat ca si cum ai tu pe server. Mare rusine prin raspunsul care l-ai postat la domnisoara admin care este incompetenta. Sti cum ii? Nici nu are rost sa-mi bat capul cu copii ca si tine. Vai si amar ce este acolo. Ti-am zis cat sunt de incompeteti si tu stai toata ziua afk si nu faci nimic. Acolo orice admin schimba mapa dupa bunul plac, vai de capul lor.In felul asta , server-ul tau nu o sa duca bine in comunitate, mai mult ne faci de ras prin felul tau de a alege admini incompeteti. Sa dai in continuare la x si la y admin penteu donatie si sa nu faca nimic la un codat. Cum am zis, nu mai are rost sa-mi bat capul cu asa ceva. La revedere si din nou sa-ti zic : Rusine maxima pentru incapabilitatea de a conduce un staff si/sau un server !


Scuzele de rigoare ca las reply aici , dar nu ma pot abtine , ii dau dreptate lui Daihatzu . Totusi conduci un server , esti detinatorul , si tolerezi codatii , prin "gestul" care l-ai facut asta inseamna dupa parerea mea , ca tolerezi codatii , nu e normal asa ceva , tie unul ti-se pare normal ? Nu te trag la raspundere cu absolut nimic , e server-ul tau , ti-l organizezi cum vrei , dar totusi , am un feeling ca la un momentdat dupa thread-ul cu "Schimbare Username" in schimbul a 3E , si incidentul respectiv cu Raluka, le vei impune adminilor sa intre cu coduri pentru nu a primii remove , fereasca Dumnezeu. Te sfatuiesc sa ai grija ce faci , cu un admin care ti-a donat 5-10E , si da dovada de incompetenta maxima , nu populezi server-ul ;) !

~TraNda~
28-07-2016, 09:36 PM
El a facut serverul doar ca sa scoata bani din el. Mai mult nu o sa faca.

Esky
28-07-2016, 09:45 PM
@Trando, ti se pare corect ca comunitatea sa tina asa ceva?(specimene)

~TraNda~
28-07-2016, 09:55 PM
@Trando, ti se pare corect ca comunitatea sa tina asa ceva?(specimene)
Sa iti raspund sincer:NU!
Astfel de servere fac o imagine proasta comunitatii. Sunt sigur ca Tiger nu il va lasa fara sa-l traga de urechi.

CsCatalinGo
28-07-2016, 10:15 PM
Aviz catre tine, Cataline. Tin sa cred ca tu dai admine la orice copac care nu-i in stare sa admineze. In felul asta iti poti baga "cucu" il el server. Nu inteleg de ce mama naibii faci asa ceva. Comunitatea asta nu cred ca accepta incompetenti in adminat ca si cum ai tu pe server. Mare rusine prin raspunsul care l-ai postat la domnisoara admin care este incompetenta. Sti cum ii? Nici nu are rost sa-mi bat capul cu copii ca si tine. Vai si amar ce este acolo. Ti-am zis cat sunt de incompeteti si tu stai toata ziua afk si nu faci nimic. Acolo orice admin schimba mapa dupa bunul plac, vai de capul lor.In felul asta , server-ul tau nu o sa duca bine in comunitate, mai mult ne faci de ras prin felul tau de a alege admini incompeteti. Sa dai in continuare la x si la y admin penteu donatie si sa nu faca nimic la un codat. Cum am zis, nu mai are rost sa-mi bat capul cu asa ceva. La revedere si din nou sa-ti zic : Rusine maxima pentru incapabilitatea de a conduce un staff si/sau un server !

Of ... , Vad ca te-ai enervat dejaba ...

Aici vorbim despre un server nu despre o comunitate asta sa fie clar de pe acuam !
Comunitate mi-a oferit DNS si inca cateva benefici de care sunt mandru !


Comunitatea are respectul ei si servarul are respectul ei !
Ti se pare normal ca cineva care a donat sa primeasca remove doar pentru ca a lasat un mic codatel sa se joace pe server ?
Omule fata a donat laso asa cum e , nu e obligata sa dea ban sau sa se ocupe de nici un codat , deasta a donat sa se joace cu admin si vip fara sa faca nimica !
Pentru astea sunt donatiile !

Am si admini nexperimentati , asta e viata nu toata lumea e perfecta , incet o sa invete sa admineze si o sa fie mai buni !
Nu iti face griji pentru playeri de pe servarul meu , ca nu duc lipsa !

Acum sa trecem la urmatoru :



Scuzele de rigoare ca las reply aici , dar nu ma pot abtine , ii dau dreptate lui Daihatzu . Totusi conduci un server , esti detinatorul , si tolerezi codatii , prin "gestul" care l-ai facut asta inseamna dupa parerea mea , ca tolerezi codatii , nu e normal asa ceva , tie unul ti-se pare normal ? Nu te trag la raspundere cu absolut nimic , e server-ul tau , ti-l organizezi cum vrei , dar totusi , am un feeling ca la un momentdat dupa thread-ul cu "Schimbare Username" in schimbul a 3E , si incidentul respectiv cu Raluka, le vei impune adminilor sa intre cu coduri pentru nu a primii remove , fereasca Dumnezeu. Te sfatuiesc sa ai grija ce faci , cu un admin care ti-a donat 5-10E , si da dovada de incompetenta maxima , nu populezi server-ul ;) !

Pentru chestia cu donatiile , ei au prioritate in primu rand cum am zis si mai sus , ei doneaza si tot ei vor face ce vor cat timp nu dau ban fara motiv si cat timp nu joaca cu coduri , daca aveti dovezi ca ei joaca cu coduri sau dau banuri fara motiv zi-mi si le dau remove ! :)

Faza aia cu schimba adminul pe un alt nume e simpla , am pus o suma de 3 euro pentru a nu se schimba admini pe un alt nume , nu mi se apre ok :Z
Ai vrut admin pe numele ala , pe ala ramai , ca pe ala ai orele pentru adminu X :)


El a facut serverul doar ca sa scoata bani din el. Mai mult nu o sa faca.

Opa , ai venit si tu repede cu o mica acuzatie :)) , crezi ce vrei nu-mi pasa de ceea ce ai zis mai sus , pentru ca daca era doar pentru bani , servarul nu era acuma 20/32 !


@Trando, ti se pare corect ca comunitatea sa tina asa ceva?(specimene)



Specimene ? , incerca sa iti controlezi limbaju ! :Z
Cuvantul specimene e destul de urat , accept ca ma faci prost sau idiot , dar incerca sa nu exagerezi !

Si Daihatzu sa nu te mai aud cu vorbe de genu , ca deja e urat :Z

Numai cand vad ce ati scris , imi dau seama ca nu va place cum fac eu treaba :))


Sa iti raspund sincer:NU!
Astfel de servere fac o imagine proasta comunitatii. Sunt sigur ca Tiger nu il va lasa fara sa-l traga de urechi.

Mai lasa-ma cu astea :Z , nu are cum sa ma traga de urechi , ca nu suntem vecini sau neamuri , poate un warn cu nici un motiv si dejaba sau sa-mi scoate servarul ...


Acum ceva important ! :

Baieti vreti sa donati , sunteti bine veniti !
Ati donat ati primit admin faceti ce vreti , dar daca vam prins ca ati dat un mic ban cu un motiv prostesc sau ca jucati cu aim/wall , ati primit remove !

Comunitatea nu intra in minus cu mine dar nici in +
Aduc 1-2 conturi pe saptamana , poate si mai multe nu tare stiu ...

Nu stiu ce o sa posteze tiger cand va vedea ce ati scris si ce am scris eu , eu raman cu servarul aici pana ce imi zice tiger , gata baiatu pana azi ti-a fost , poti pleca cu servarul din comunitate !

Am facut multe greseli ca voi tot postati ca pe chat si scriu pe intuneric :Z

Esky
29-07-2016, 12:26 AM
Nici nu are rost sa-mi mai bat capul cu tine si cu toata adunatura ta de admini minori care nu stiu sa admineze. Mai sunt pe acolo cativa care stiu ce sa faca. Tine-o tot asa "boss" ca o sa-ti mearga bine. Cand a zis Tranda ca faci comunitatea de rusine,a avut dreptate. Nici macar server-ul de Clasic nu cere 3 euro ca sa-si schimbe numele de admin. Sper sa faci bani cu nemiluita.Bye,

CsCatalinGo
29-07-2016, 12:18 PM
Nici nu are rost sa-mi mai bat capul cu tine si cu toata adunatura ta de admini minori care nu stiu sa admineze. Mai sunt pe acolo cativa care stiu ce sa faca. Tine-o tot asa "boss" ca o sa-ti mearga bine. Cand a zis Tranda ca faci comunitatea de rusine,a avut dreptate. Nici macar server-ul de Clasic nu cere 3 euro ca sa-si schimbe numele de admin. Sper sa faci bani cu nemiluita.Bye,


Ai de vaita mea , macar ai citit ce am scris mai sus ?
Am zis frumos ca acea suma de bani am puso acolo pentru ca admini sa nu isi mute adminu pe alt nume !
Omule nu te inteleg , macar citeste atent ce am scris acolo sus , ca daca vin cu cuvinte cum ca esti batut in cap (sigur vei intelege gresit aici ca asa esti tu ...) te superi una 2 si devin si eu putin prea tupeist !

Deci dupa mine ti-e iti place sa postezi doar sa te vezi acolo ... !

Citeste tot inainte de a posta ceva :Z


Si nu te inteleg omule de ce ai mai facut postu asta daca nu vrei sa iti mai bati capu cu mine ?
Si crede-ma am admini si de 19 ani pe sv cu experienta cat de cat asa ca termina cu posturile asta inutile :Z

CsCatalinGo
30-07-2016, 08:59 AM
Din cate vad discutia asta aluat sfarsit !

T/C

Daca mai vrea careva sa comenteze ceva , comentati linistiti dar topik-ul e inchis !